Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moos

Faceci nigdy mnie nie zauważaja, a gdy ubrałam ...enke tysiące gapiów

Polecane posty

Gość moos

Poważnie, szłam przez Kraków,Warszawe, potem pojechałam w Trójmiasto (sprawy biznesowe). Bylam ubrana elegancko, ...enka, czarne rajstopy, szpilki. 

Tylko to się zmieniło bo futerko noszę cały czas, włosy blond też mam od dawna. Nie miałam nawet mocnego makijazu, taki jak zawsze dzienny delikatny.

I tylu gapiów w zyciu nie było.I kobiety i faceci. Niektórzy zagadywali i na siłę szukali tematu.Albo piekli buraka, albo bardzo mili, pomagali w rzeczach w ktorych nie musieli.e

Jeden sie zatrzymał i mnie wolał choc bylo kilka osób i pytał o cos co mozna latwo znalezc na glownej ulicy. Spojrzalam jak na ...e i odjechal.Patrzyl kazdy i zwykły robol i eleganci z teczkami, młodzi i starzy (nawet dziadki). Niektórzy zatrzymywali auta i wychylali łby jak nienormalni.

Że niby ...enka dodała mi urody?Żenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Hahah

To normalne, czasem mozna byc tak samo nawet tak samo ubranym, a tylko rozpuscic wlosy i... juz przepuszczaja autem, ogladaja sie, preza mijajac:D

2 godziny temu, Gość moos napisał:

Żenujace. 

Niby tak, ale raczej potwierdza tylko, ze mezczyzni sa ewidentnie wzrokowcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Haha ale psycholka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Anka napisał:

Haha ale psycholka. 

To wyobraz sobie,ze zabraknie Ci srodkow na strojenie sie a z natury np jestes brzydka. I co??? facet cie zostawi na pstrykniecie palcem chyba ze nie bedzie mu sie oplacalo to bedzie zdradzal. milo ci bedzie psycholko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
15 minut temu, Gość gosc napisał:

To wyobraz sobie,ze zabraknie Ci srodkow na strojenie sie a z natury np jestes brzydka. I co??? facet cie zostawi na pstrykniecie palcem chyba ze nie bedzie mu sie oplacalo to bedzie zdradzal. milo ci bedzie psycholko?

Takim nie trzeba sie raczej przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"I tylu gapiów w zyciu nie było.I kobiety i faceci. Niektórzy zagadywali i na siłę szukali tematu.Albo piekli buraka, albo bardzo mili, pomagali w rzeczach w ktorych nie musieli.e"

A to ja cie widziałem - po prostu sie nie dopięłaś i cycek ci wystawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne. Chyba tylko babki jakiejś wyjątkowej urody są zauważane zawsze. Ja, gdy chcialam być anonimowa i olana w tlumie mialam stylówkę: spodnie i buty "zaciężne", włosy ulizane, zaplecione w dziewiczy warkocz, do tego kryjąca ksztalty meska bluza lub stylowy polarek z logo pił tarczowych. I już człowiek był dla mężczyzn powietrzem! Odwrotnie: kiecka, włos rozwiany, usta czerwienią pokryte. Jak Cię widzą tak Cię piszą😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Dokladnie. Tak robi wiekszosc kobiet łasych komplementow, stroi sie seksownie. Raczej su.kienki nie a dzinsy, legginsy, byle tylko obcisle. Jeszcze troche a by Ci przynosili czekolady :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A do takich np czarnych dzisnow, jak zalozysz takie czarne buty na wysokim obcasie jakby kozaczki ale z szerszym obcasem, ktore Cie podwyzsza, dostaniesz jeszcze wiecej uwagi, sam przykomplementowalem bo to jeszcze bardziej prezentuje wtedy te obcisle ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A ona az zdziwiona, zaraz dostala czekolade i zdziwienie, co wy tak dzisiaj mi slodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

To i tobie Basia i tak nie przeczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
3 godziny temu, Gość moos napisał:

Patrzyl kazdy i zwykły robol i eleganci z teczkami, młodzi i starzy (nawet dziadki). Niektórzy zatrzymywali auta i wychylali łby jak nienormalni.

Ale o jakie konkretnie gatunki roboli chodzi?

Pszczolki, motylki, zuczki, mrowk, muchy, dzdzownice, karaczany, skolopendry, pajaki, patyczaki, ważki korniki, koniki polne, ślimaki?

Cieplo sie zrobilo to robole wypelzly.

Niekoniecznie po to zeby cie ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Sprawa jest dosyc prosta.

Zakomunikowalas gotowość na seks to sie chetni znalezli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Gość gamoń napisał:

Pszczolki, motylki, zuczki, mrowk, muchy, dzdzownice, karaczany, skolopendry, pajaki, patyczaki, ważki korniki, koniki polne, ślimaki?

Oprocz dzdzownicy wymieniles same owady, jednego pajeczaka i mieczaka:D

Ale wylazly to fakt.... i drzewka kwitna:)

Wiosna w styczniu, chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

 U zwierzat wyglada to podobnie (nawet u roboli)

Samica komunikuje za posrednictwem kilku zmysłów gotowosc seksualna samce odbieraja te informacje a potem na animal planet pokazuja jak gwaltowna jest fauna i flora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

Oprocz dzdzownicy wymieniles same owady, jednego pajeczaka i mieczaka:D

Ale wylazly to fakt.... i drzewka kwitna:)

Wiosna w styczniu, chce sie zyc:)

To kwestia systematyki.

Jak czlowiek pracujacy fizycznie moze byc zaklasyfikowany przez inteligentnego przedstawiciela homo erectus jako robol to tembardziej slimak i pająk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość gamoń napisał:

Jak czlowiek pracujacy fizycznie moze byc zaklasyfikowany przez inteligentnego przedstawiciela homo erectus jako robol to tembardziej slimak i pająk

hahah

no tak;)

Udanego dnia:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Cale szczescie nie zalezy to od ciebie takze nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obrzydliwe, miewałam tak samo. Zimą rzadko, ale latem wystarczyła bluzka na ramiączka, bo zawsze noszę spodnie, ...enki tylko na wesela czy inne rodzinne imprezy, kuźwa nawet odsłonięte ramiona wystarczą. Zawsze mnie to obrzydzało i nigdy nie umówiłam się z kimś kto mnie zaczepił na ulicy. Ktoś napisał, że ...enka to sygnał gotowości na seks, a ja cytując Clarksona  zastanawiam się od kiedy ludzie kopulują z warzywami, bo efektem są właśnie takie ...yczne poglądy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obrzydliwe, miewałam tak samo. Zimą rzadko, ale latem wystarczyła bluzka na ramiączka, bo zawsze noszę spodnie, ...enki tylko na wesela czy inne rodzinne imprezy, kuźwa nawet odsłonięte ramiona wystarczą. Zawsze mnie to obrzydzało i nigdy nie umówiłam się z kimś kto mnie zaczepił na ulicy. Ktoś napisał, że ...enka to sygnał gotowości na seks, a ja cytując Clarksona  zastanawiam się od kiedy ludzie kopulują z warzywami, bo efektem są właśnie takie ...yczne poglądy. Skończcie się gapić, dajcie żyć atrakcyjnym kobietom, żadna nie wysyła wam sygnałów idąc ulicą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

"obrzydliwe"

Mechanizm obrzydzenia jest tak samo automatyczny jak mechanizm podniecenia. Nawet podobnie sie kończy.

A teraz wymien praktyczne zastosowania ...enek i wyszczegolnij w punktach czym rozni sie ...enka od shortow. Jak sama nie umiesz zapytaj na fb Clacsona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
25 minut temu, Gość gamoń napisał:

A teraz wymien praktyczne zastosowania ...enek i wyszczegolnij w punktach czym rozni sie ...enka od shortow.

Pytanie nie do mnie, ale przede wszystkim tym, ze jest przewiewna.

Na upaly najwygodniejsza i zadne szorty sie z tym nie rownaja:)

I NIE, ubranie ...enki NIE JEST zadnym sygnalem gotowosci na seks!!!

47 minut temu, Gość gamoń napisał:

Cale szczescie nie zalezy to od ciebie takze nie dziekuje

haah

O matko, jak smerf Maruda;)

Nawet jak niezaleznie ode mnie to udanego i tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz widac lepsze nogi niz twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gamoń napisał:

"obrzydliwe"

Mechanizm obrzydzenia jest tak samo automatyczny jak mechanizm podniecenia. Nawet podobnie sie kończy.

A teraz wymien praktyczne zastosowania ...enek i wyszczegolnij w punktach czym rozni sie ...enka od shortow. Jak sama nie umiesz zapytaj na fb Clacsona

 

...enka jest wygodniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

...enka jest wygodniejsza

Niekoniecznie. Jeśli ma się zamiar tylko stać, siedzieć i chodzić (ewentualnie leżeć), to owszem wygodniejsza. Ale kiedy pojawi się problem typu potrzeba podbiegniecia gdzieś, wspięcia, czy przełażenia przez przeszkody, albo przejazdu rowerem... wtedy ubiór ochronny jest jednak lepszym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w takim stroju czułaś się bardziej atrakcyjna i ta pewnośc siebie przykuwała uwagę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

"I tylu gapiów w zyciu nie było.I kobiety i faceci. Niektórzy zagadywali i na siłę szukali tematu.Albo piekli buraka, albo bardzo mili, pomagali w rzeczach w ktorych nie musieli.e"

A to ja cie widziałem - po prostu sie nie dopięłaś i cycek ci wystawał.

Piekli buraka 😃😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba każda 14 latka już o tym wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale jak patrzy ten którego pragniesz to pewnie cię podnieca że patrzy z pożądaniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×