Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moos

Faceci nigdy mnie nie zauważaja, a gdy ubrałam ...enke tysiące gapiów

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Obrzydliwe, miewałam tak samo. Zimą rzadko, ale latem wystarczyła bluzka na ramiączka, bo zawsze noszę spodnie, ...enki tylko na wesela czy inne rodzinne imprezy, kuźwa nawet odsłonięte ramiona wystarczą. Zawsze mnie to obrzydzało i nigdy nie umówiłam się z kimś kto mnie zaczepił na ulicy. Ktoś napisał, że ...enka to sygnał gotowości na seks, a ja cytując Clarksona  zastanawiam się od kiedy ludzie kopulują z warzywami, bo efektem są właśnie takie ...yczne poglądy. 

Pisząc "obrzydliwe" oceniając naturalne zjawisko sama dałaś wyraz swojego rozumowania na poziomie warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Onkosfera napisał:

Niekoniecznie. Jeśli ma się zamiar tylko stać, siedzieć i chodzić (ewentualnie leżeć), to owszem wygodniejsza. Ale kiedy pojawi się problem typu potrzeba podbiegniecia gdzieś, wspięcia, czy przełażenia przez przeszkody, albo przejazdu rowerem... wtedy ubiór ochronny jest jednak lepszym wyborem

No tak, ale ja mowie o codziennym zyciu w ktorym raczej nie skaczemy przez przeszkody 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
2 godziny temu, Gość gamoń napisał:

Sprawa jest dosyc prosta.

Zakomunikowalas gotowość na seks to sie chetni znalezli.

 

Ubranie się w ...enke to zakomunikowanie gotowosci na sx? A może miała ochote się tak ubrać po prostu,,,wymiękam, kto tu siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko nie ma tu nic odkrywczego. Po prostu ludzie łapią sie na pozory, taka jest ludzka natura, ale to działa tylko na chwile. Też mam świadomość, że mogę sie tak wypicowac, że będę jak milion dolarów tylko myślę sobie Po co ? Kiedyś za młodu myślałam, że to całe strojenie się, że do czegoś to prowadzi, ale tak nie jest. Jest to zwykła estetyka osoby mijającej mnie na ulicy, podobnie jakby widziec udekorowane kwiaty w wazonie.

Ci ludzie są wszyscy mili na chwile, bo mnie nie znają i kupują oczami, ale jak mnie już poznają to będę dla nich zwykłą osobą. Taką jak wszyscy inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak, ale ja mowie o codziennym zyciu w ktorym raczej nie skaczemy przez przeszkody 😛

Hmm, różnie to bywa... ja skacze. 

Inna sprawa, że jest w tym pewien paradoks. Gdy ubiorę się w su.kienkę, to mogę zwrócić na siebie uwagę zboczka, takiego, jak ten co tu sugerował, że kiecka oznacza gotowość do kopulacji. Zacznie mnie gonić. I wtedy właśnie przydaloby się spier.dalac zadzierajac nogi wysoko i skacząc przez przeszkody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gamoń napisał:

Ale o jakie konkretnie gatunki roboli chodzi?

Pszczolki, motylki, zuczki, mrowk, muchy, dzdzownice, karaczany, skolopendry, pajaki, patyczaki, ważki korniki, koniki polne, ślimaki?

Cieplo sie zrobilo to robole wypelzly.

Niekoniecznie po to zeby cie ogladac

Leżę i kwiczę :D:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Hmm, różnie to bywa... ja skacze. 

Inna sprawa, że jest w tym pewien paradoks. Gdy ubiorę się w su.kienkę, to mogę zwrócić na siebie uwagę zboczka, takiego, jak ten co tu sugerował, że kiecka oznacza gotowość do kopulacji. Zacznie mnie gonić. I wtedy właśnie przydaloby się spier.dalac zadzierajac nogi wysoko i skacząc przez przeszkody...

Ale wtedy to po protsu biegniesz i nie zastanawiasz sie czy ci ...enke podwiewa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja zauważyłam inne dziwne zjawisko. Codziennie jade do pracy w tych samych w sumie zwykłych ...ch i nikt na mnie nie zwraca uwagi. Wczoraj musiałam coś załatwić w przychodni w takim rejonie miasta gdzie mnie tam nigdy nie ma. Nagle każdy napotkany facet sie gapił jakbym była nie wiem jak wystrojona w drzwiach tak strasznie przepuszczali jeden, drugi, trzeci.. Myśle sobie o co kaman ? Nie wpadłam na żaden pomysł. Byłam ubrana  w te same szmaty co zawsze.

A może w tym rejonie mężczyźni jacyś lepsi ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem, ale zauważyłam, że jak sie idzie w płaskich butach to ludzie nie dostrzegają, a jak ubierzesz wysokie takie stukające obcasy to nagle wszyscy sie albo jakby boją albo tak nadskakują. Nawet ludzie na stanowiskach, którzy cie teoretycznie nie znają zaczynają ci mówić dzień dobry.

To jest troche ponure w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale wtedy to po protsu biegniesz i nie zastanawiasz sie czy ci ...enke podwiewa 

Tak. Ale do su.kienki szpileczki, a tym już ofiara nie spie.rdoli. A podwiana kieca zboczeńca tylko podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

A ja zauważyłam inne dziwne zjawisko. Codziennie jade do pracy w tych samych w sumie zwykłych ...ch i nikt na mnie nie zwraca uwagi. Wczoraj musiałam coś załatwić w przychodni w takim rejonie miasta gdzie mnie tam nigdy nie ma. Nagle każdy napotkany facet sie gapił jakbym była nie wiem jak wystrojona w drzwiach tak strasznie przepuszczali jeden, drugi, trzeci.. Myśle sobie o co kaman ? Nie wpadłam na żaden pomysł. Byłam ubrana  w te same szmaty co zawsze.

A może w tym rejonie mężczyźni jacyś lepsi ? 😄

Może pojechałas do dzielnicy nędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
18 minut temu, Gość gość napisał:

Leżę i kwiczę :D:D:D:D.

Łuuuiiii łuuuiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co w tym dziwnego, że kobieco ubrana kobieta zwraca większą uwagę niż ta ubrana "zwyczajnie"? To jak dziwić się że słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
26 minut temu, Gość Won napisał:

Ubranie się w ...enke to zakomunikowanie gotowosci na sx? A może miała ochote się tak ubrać po prostu,,,wymiękam, kto tu siedzi...

No tak.

A jak mam ochote ubrac się w mundur ss i machac gnatem to co komunikuje?

Ze jestem pacyfistą?

Jest wiele możliwości.

Moglas założyć gumofilce i waciak

Mogłaś wyjść na zakupy w podomce albo piżamie.

Ale wyszłaś w ...ence wiedzac, ze przez facetow zostanie to odebrane tak jak mówiłem.

I w dodatku po jej wlozeniu nagle wszyscy wygladali obrzydliwie.

To koorfa nie wkladaj ...enki tylko szlafrok to moze beda wygladali wtedy nieobrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gamoń napisał:

No tak.

A jak mam ochote ubrac się w mundur ss i machac gnatem to co komunikuje?

Ze jestem pacyfistą?

Jest wiele możliwości.

Moglas założyć gumofilce i waciak

Mogłaś wyjść na zakupy w podomce albo piżamie.

Ale wyszłaś w ...ence wiedzac, ze przez facetow zostanie to odebrane tak jak mówiłem.

I w dodatku po jej wlozeniu nagle wszyscy wygladali obrzydliwie.

To koorfa nie wkladaj ...enki tylko szlafrok to moze beda wygladali wtedy nieobrzydliwie

Co tak się podniecasz? Jest różnica między zwykłą su.kienką, a kur.wią odzieżą. Ale nawet laska w czerwonej miniowie nie komunikuje, że jest gotowa na seks, tylko co najwyżej na wyryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gamoń napisał:

No tak.

A jak mam ochote ubrac się w mundur ss i machac gnatem to co komunikuje?

Ze jestem pacyfistą?

Jest wiele możliwości.

Moglas założyć gumofilce i waciak

Mogłaś wyjść na zakupy w podomce albo piżamie.

Ale wyszłaś w ...ence wiedzac, ze przez facetow zostanie to odebrane tak jak mówiłem.

I w dodatku po jej wlozeniu nagle wszyscy wygladali obrzydliwie.

To koorfa nie wkladaj ...enki tylko szlafrok to moze beda wygladali wtedy nieobrzydliwie

Faceci to jednak sa zboczeni,fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Bo chyba mamy tu do czynienia ze zjawiskiem:

Wplyw ubioru i innych atrybutów roznych cech na postrzeganie ludzi.

Zjawisko znane choćby kierowcom.

 

Prawie kazdy kierowca uwaza bowiem, ze pieszy to głąb i przeszkadza normalnym ludziom w robieniu tego na co maja ochotę.

A ochote maja kogos przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Faceci to jednak sa zboczeni,fu

To chodz w worku po kartoflach.

Nie beda zboczeni.

Jest tanszy wygodniejszy bardziej przewiewny a po zdjeciu mozna w nim trzymac rozne manele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
1 minutę temu, Gość gamoń napisał:

To chodz w worku po kartoflach.

Nie beda zboczeni.

Jest tanszy wygodniejszy bardziej przewiewny a po zdjeciu mozna w nim trzymac rozne manele

sam chodź w worku z takimi poglądami, wiadomo będzie, żeby mijać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Jak nikt sie nue patrzy to chcesz zwrocic uwagę a jak sie patrza to nagle sa obrzydliwi.

Co maja zrobic zebys byla zadowolona?

Patrzec jednym okiem a drugim nie patrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Tez będzie zle bo powiesz, ze same zezowate są i bedziesz sie chciala przrprowadzac do emiratow arabskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
2 minuty temu, Gość gamoń napisał:

Jak nikt sie nue patrzy to chcesz zwrocic uwagę a jak sie patrza to nagle sa obrzydliwi.

Co maja zrobic zebys byla zadowolona?

Patrzec jednym okiem a drugim nie patrzec?

Zadowolona, kiedy będą umieli pokazywać szacunek i zainteresowanie niezależnie od ubioru, a nie tylko ujawniac instynkty...ale produkować się nie będę bo widzę, ze to za wiele i tak dla gamonia, żeby zrozumiec istotę tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

hmm aco mysli/czuje facet widzac babke w ...ence i obcasach ? jak jestes facetem ty wyzej, to opisz to, jak to dziala w waszych umyslach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LGBTQiA
2 minuty temu, Gość anna napisał:

hmm aco mysli/czuje facet widzac babke w ...ence i obcasach ? jak jestes facetem ty wyzej, to opisz to, jak to dziala w waszych umyslach

No ja wolę nie wiedzieć co gamoniem kieruje 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Baby w rajtkach wyglądają obrzydliwie, więc pewnie chciało im się rzygać na twój widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
6 minut temu, Gość Won napisał:

Zadowolona, kiedy będą umieli pokazywać szacunek i zainteresowanie niezależnie od ubioru, a nie tylko ujawniac instynkty...ale produkować się nie będę bo widzę, ze to za wiele i tak dla gamonia, żeby zrozumiec istotę tematu

Spiérdâlaj

4 minuty temu, Gość anna napisał:

hmm aco mysli/czuje facet widzac babke w ...ence i obcasach ? jak jestes facetem ty wyzej, to opisz to, jak to dziala w waszych umyslach

Nie wiem jak to dziala w naszych umysłach.

Ale wiem ze czasem dziala w moich majtkach.

Ale sa na tym swiecie inne bodźce ktore tez jakos na mnie działają wiec nie implikowalbym prostej zaleznosci :

...enka+obcasy=zdalne stetowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A ja zauważyłam inne dziwne zjawisko. Codziennie jade do pracy w tych samych w sumie zwykłych ...ch i nikt na mnie nie zwraca uwagi. Wczoraj musiałam coś załatwić w przychodni w takim rejonie miasta gdzie mnie tam nigdy nie ma. Nagle każdy napotkany facet sie gapił jakbym była nie wiem jak wystrojona w drzwiach tak strasznie przepuszczali jeden, drugi, trzeci.. Myśle sobie o co kaman ? Nie wpadłam na żaden pomysł. Byłam ubrana  w te same szmaty co zawsze.

A może w tym rejonie mężczyźni jacyś lepsi ? 😄

Moze i lepsi 😉 ale moze tez widza,ze nowa, bo zwykle ci sami ludzie jak na wsi wiec jakas atrakcja. zaraz im sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

bo ja nie czaje jak mozna sie z automatu podniecic. mi sie facet moze podobac ale podnieca mnie jego dotyk w polaczeniu z fantazja,a jesli jest namietny i zapatrzony we mnie i fajny to wtedy jest wow a nie tak ze kogos zobacze i w gaciach mokro....a moze cos jest ze mna nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
5 minut temu, Gość gamoń napisał:

Spiérdâlaj

Nie wiem jak to dziala w naszych umysłach.

Ale wiem ze czasem dziala w moich majtkach.

Ale sa na tym swiecie inne bodźce ktore tez jakos na mnie działają wiec nie implikowalbym prostej zaleznosci :

...enka+obcasy=zdalne stetowanie

Głębokie to było, dziękujemy 😄 😄  🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
1 minutę temu, Gość Won napisał:

Głębokie to było, dziękujemy 😄 😄  🤣😂

Zawsze do usług.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×