Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Oddam męża

Polecane posty

Gość Lili
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Daj, bo ofert bez kontaktów nic nie warte. Najlepiej krótki opis i województwo .

Opis jest. Polecam przeczytac zanim podam nr 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 1 zł
7 minut temu, Gość Lili napisał:

Ja tam bym mogła podać, tylko glupio tak ze ogłaszam męża w internecie 😄

Zresztą zapomnialam dodac ze juz raz okazal sie nie wierny tak więc nie wiem czy ktos zechce. Ale jak są bardzo chętne i na takiego to moge podać. Przykro mi nie będzie, będę miala satysfakcje ze ktos inny jest ofiarą 🙂

To co dac nr? 

Wystaw go na olx 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
1 minutę temu, Gość za 1 zł napisał:

Wystaw go na olx 😂

W sumie nie głupi pomysł 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Lili napisał:

Opis jest. Polecam przeczytac zanim podam nr 😄

Podaj podejrzewam że znajdą się chętne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Podaj podejrzewam że znajdą się chętne.

 

Na pewno las rąk - zwłaszcza, że niewierny. Takim panom dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.01.2020 o 22:59, Gość Gość napisał:

Ja też chętnie oddam tego nieszczęśnika, 42 lata a rozumu brak, piwko i siedzenie w fotelu to jego rozrywka, leń patentowany z brzuchem. Czy jest chętna?

Podobny do mojego też oddam, tylko tyle, że 2 lata starszy. Może jest chętna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mojemu też wszystkie stare już nie modne ubrania się przydają. Horror, nawet sama proponuje mu, żeby kupił sobie coś nowego. A on nadal ubiera się w swoje starocie. Często wstyd mi gdzieś z nim iść. 

Jakbym widziała swojego, wstyd mi się co raz bardziej gdzieś z nim pokazywać. Zmarnował mi 16 lat. Jakaś chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znów się zaczyna...🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakbym widziała swojego, wstyd mi się co raz bardziej gdzieś z nim pokazywać. Zmarnował mi 16 lat. Jakaś chętna

Ja mam to samo, zmarnowane kilka lat. Niechluj i gamoń może któraś weźmie. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Co prawda ja swojego bym oddala, ale dziwie sie skąd Ci faceci co niechlujni po 40. 

Moj tata wiadomo 40+, ciuchy na bieżąco kupuje, myje sie codziennie, do fryzjera chodzi, moze brzucha troche ma ale mezczyzna atrakcyjny, jezdzi na motorze, nawet kolekcje tatuazy uzupelnia regularnie. A i przy mamie grzecznie siedzi. Chyba to kwestia charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja też już oddam swojego- zużyty 45 latek, z nadwagą i lekką łysiną, po zawale, piwo i kanapa to jego hobby, ale myśli o sobie co to nie on. Jest chętna, najlepiej dużo młodsza, żeby mu za pielęgniarkę służyła

Po 40 to pielęgniarki często potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.01.2020 o 23:07, Gość Gość napisał:

Większość facetów, sama do tego doprowadza. Nie chodzi do lekarza, źle się odżywia. Po 40 sami się staczacie zdrowotnie

Zgadza się jestem pielęgniarką. Bardzo dużo mężczyzn po 40 leży w szpitalach, przez swoje zaniedbania. Zamiast wcześniej pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.01.2020 o 23:07, Gość Gość napisał:

Większość facetów, sama do tego doprowadza. Nie chodzi do lekarza, źle się odżywia. Po 40 sami się staczacie zdrowotnie

Zgadza się jestem pielęgniarką. Bardzo dużo mężczyzn po 40 leży w szpitalach, przez swoje zaniedbania. Zamiast wcześniej pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Boli cię prawda, o większości polskich niechlujach facetach

Kobiety nie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zgadza się jestem pielęgniarką. Bardzo dużo mężczyzn po 40 leży w szpitalach, przez swoje zaniedbania. Zamiast wcześniej pójść do lekarza

Niestety taka prawda, ostatnio koleżance umarł mąż 47 lat. Rano wstał i upadł, zawał. A w pracy 52 letni facet. Nie dbają o siebie. Facet do 40 to jeszcze działa, a jak przekroczy 40 to się powoli rozkłada  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niestety taka prawda, ostatnio koleżance umarł mąż 47 lat. Rano wstał i upadł, zawał. A w pracy 52 letni facet. Nie dbają o siebie. Facet do 40 to jeszcze działa, a jak przekroczy 40 to się powoli rozkłada  

Dokładnie, przecież faceci żyją krócej od kobiet. Dlatego dziewczyny nie brać starych dziadów tylko młodszych. No chyba, że lecicie na faceta majątek wtedy im starszy tym lepszy. Ale musi mieć niezły majątek, a nie jak zwykły Kowalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, przecież faceci żyją krócej od kobiet. Dlatego dziewczyny nie brać starych dziadów tylko młodszych. No chyba, że lecicie na faceta majątek wtedy im starszy tym lepszy. Ale musi mieć niezły majątek, a nie jak zwykły Kowalski

Dobrze napisane, jeżeli bierzecie faceta po 40 to tylko bogatego, żeby szybko kipnął i majątek wasz.

Ale jeżeli chcecie z facetem trochę pożyć to bierzcie młodszego, A nie bawcie się w pielęgniarkę dla starego pryka po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Łatwo się nas nie pozbedziecie .tak nam jest dobrze ta pozycja zyciowa nie przychodz nam sama.trzeba sobie ją wypracować latami i odpowiednią praktyką. Nawet za dwie dwudziechy nie pójdę bo mi tak dobrze jak nas opisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.01.2020 o 00:26, Gość Gość napisał:

Ja też oddam bezzwrotnie, lenia patentowanego, do tego spasionego, hipochondryka 45 letniego. Oddam szybko, bo czasu już mi szkoda

Ja chyba mam jego bliźniaka w domu, też z chęcią oddam i nawet dopłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Niestety taka prawda, ostatnio koleżance umarł mąż 47 lat. Rano wstał i upadł, zawał. A w pracy 52 letni facet. Nie dbają o siebie. Facet do 40 to jeszcze działa, a jak przekroczy 40 to się powoli rozkłada  

Tak to jest, bo faceci o siebie nie dbają. Mojego żeby zaciągnąć do lekarza to byłby jakiś cud. Kiedyś się tym przejmowałam, a teraz stwierdziłam, że jak mu nie zależy na własnym zdrowiu to mi ma zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, przecież faceci żyją krócej od kobiet. Dlatego dziewczyny nie brać starych dziadów tylko młodszych. No chyba, że lecicie na faceta majątek wtedy im starszy tym lepszy. Ale musi mieć niezły majątek, a nie jak zwykły Kowalski

A co niektórzy panowie myślą, że na wszystko mają czas. A tu zegar tyka im bardziej niż kobietą, które znacznie dłużej żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

A co niektórzy panowie myślą, że na wszystko mają czas. A tu zegar tyka im bardziej niż kobietą, które znacznie dłużej żyją

i później jest tyle wdów po 60, bo faceci o siebie nie dbają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.01.2020 o 23:55, Gość Gość napisał:

Po 40 to pielęgniarki często potrzebują

Choroby to faceci przechodzą tak, jakby już umierali. Ale do lekarza trudno im się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.01.2020 o 22:39, Gość Gość napisał:

A co niektórzy panowie myślą, że na wszystko mają czas. A tu zegar tyka im bardziej niż kobietą, które znacznie dłużej żyją

Dokładnie faceci o siebie nie dbają, mojej koleżance w pracy w tamtym tygodniu zmarł mąż a miał 42 lata. straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobry temat. Nie jedna by oddała bezzwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dobry temat. Nie jedna by oddała bezzwrotnie

Tak, ja oddam swojego leniwca patentowanego, nie za dobrze zarabiającego, z brzuchem, okularami, 170 wzrostu, 44 lata a rozumu mało. Może jest chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dobry temat. Nie jedna by oddała bezzwrotnie

Nudny raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak, ja oddam swojego leniwca patentowanego, nie za dobrze zarabiającego, z brzuchem, okularami, 170 wzrostu, 44 lata a rozumu mało. Może jest chętna

O tak mój też rozumu ma nie wiele, choć po 40, ubrać się porządnie nie potrafi, 167 wzrostu, brzuchol, okulary ale normalnie myśli, że każda by go chciała. Tylko gdzie ta każda jest, bo z chęcią oddam tego adonisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×