Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiek

Szukam filigranowej dziewczyny

Polecane posty

Gość Grzesiek
Przed chwilą, Gość Xyz napisał:

151, 36/36.5

Ideał! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Przed chwilą, Gość Grzesiek napisał:

Ideał! 😉

Twoja żona też jest w tym typie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
2 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Twoja żona też jest w tym typie? 

Była. Tak. Oczywiście. Nie będę tu fotek przecież wrzucał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XyZ
Przed chwilą, Gość Grzesiek napisał:

Była. Tak. Oczywiście. Nie będę tu fotek przecież wrzucał...

Nadal jest, jeśli się nie rozwiodłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
1 minutę temu, Gość Grzesiek napisał:

To napisz na maila, proszę

Desperat 😂 Nie wierzę, że istnieją tacy idioci! Zasuwaj Janusz do sypialni, do swojej Grażyny, bo jak się dowie, że młode laski próbujesz zbajerować, to ta ręka, którą teraz trzymasz w majtach, będzie Twoją jedyną seksualną "partnerką" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
1 minutę temu, Gość Xyz napisał:

151, 36/36.5

To strasznie niziutka jesteś a ja myślałam ,że ze mną  tak źle,stopa roz 35,5 36, czały czas na szpilkach lub koturnach chodzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Maskra nie wierze co ja czytam ...gdzie ja jestem kolo chce sobie laske urobic a ta glupia sie da potem bedzie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
Przed chwilą, Gość Malutka napisał:

To strasznie niziutka jesteś a ja myślałam ,że ze mną  tak źle,stopa roz 35,5 36, czały czas na szpilkach lub koturnach chodzę. 

Prawdziwa kobieta. Moja była nawet samochód prowadzi w 12 czy 14 szpilkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
2 minuty temu, Gość Malutka napisał:

To strasznie niziutka jesteś a ja myślałam ,że ze mną  tak źle,stopa roz 35,5 36, czały czas na szpilkach lub koturnach chodzę. 

Akceptuję swój wzrost, nosze takie buty okazyjnie, nie zamierzam niszczyć sobie stóp i kręgosłupa. I tak widać jaki się ma wzrost a i często się wygląda kuriozalnie. Nie pisz że jest ze mną źle bo to Ty masz problem ze sobą. To nie wzrost jest problemem, tylko Twój stosunek do niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grzegorz to niezły troll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
3 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

Prawdziwa kobieta. Moja była nawet samochód prowadzi w 12 czy 14 szpilkach 

To akurat głupota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
2 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

Prawdziwa kobieta. Moja była nawet samochód prowadzi w 12 czy 14 szpilkach 

Naprawdę, wiesz o tym ,że stwarza niebezpieczeństwo na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
1 minutę temu, Gość Malutka napisał:

Naprawdę, wiesz o tym ,że stwarza niebezpieczeństwo na drodze.

Nie prawda. Od lat jeździ dużo i bezpiecznie. Oczywiście automaty wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
6 minut temu, Gość Grzesiek napisał:

Prawdziwa kobieta. Moja była nawet samochód prowadzi w 12 czy 14 szpilkach 

To źle wygląda przy tak niskim wzroście kiedy obcas to 1/2 długości łydki. To raz. Dwa, to niszczy stopy i zdrowie. Trzy, to zagrożenie. Cztery, chyba nadal nie wybiłeś sobie ex z głowy i nie jesteś gotów na nowy związek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grzesiek naucz mnie robić hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek
3 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Maskra nie wierze co ja czytam ...gdzie ja jestem kolo chce sobie laske urobic a ta glupia sie da potem bedzie placz

No dokładnie. Jakieś zahukane dziołchy, co to mają dostęp do internetu, ale nie potrafią z niego prawidłowo korzystać dają się nabrać.. Stary, wyłysiały zbok próbuje laski sobie nakręcić do orgii, a te głupie myślą, że książę z bajki chce je na rękach nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
Przed chwilą, Gość Xyz napisał:

To źle wygląda przy tak niskim wzroście kiedy obcas to 1/2 długości łydki. To raz. Dwa, to niszczy stopy i zdrowie. Trzy, to zagrożenie. Cztery, chyba nadal nie wybiłeś sobie ex z głowy i nie jesteś gotów na nowy związek 

Nie pisze o związku lecz o stworzeniu nowej Ksìeżniczki. Poza tym moja ex ma cudowne nogi i w szpilkach wygląda cudnie. Steczkowska ma cudne ale przy niej jest słaba. A czesto kupują te same buty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nauczysz? I chciałbym też tworzyć księżniczki jak Ty jak się dorobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 minutę temu, Gość Grzesiek napisał:

Nie pisze o związku lecz o stworzeniu nowej Ksìeżniczki. Poza tym moja ex ma cudowne nogi i w szpilkach wygląda cudnie. Steczkowska ma cudne ale przy niej jest słaba. A czesto kupują te same buty. 

Nie seks, nie związek.. Sponsoring bez seksu? Wróć do byłej, żadna nie chce być porównywana do czyjejś ex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
9 minut temu, Gość Xyz napisał:

Akceptuję swój wzrost, nosze takie buty okazyjnie, nie zamierzam niszczyć sobie stóp i kręgosłupa. I tak widać jaki się ma wzrost a i często się wygląda kuriozalnie. Nie pisz że jest ze mną źle bo to Ty masz problem ze sobą. To nie wzrost jest problemem, tylko Twój stosunek do niego. 

Przepraszam ,że tak to odebrałaś ale ja zawsze miałam kompleks ze swoim wzrostem. Dlatego tak napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek
15 minut temu, Gość Xyz napisał:

Akceptuję swój wzrost, nosze takie buty okazyjnie, nie zamierzam niszczyć sobie stóp i kręgosłupa. I tak widać jaki się ma wzrost a i często się wygląda kuriozalnie. Nie pisz że jest ze mną źle bo to Ty masz problem ze sobą. To nie wzrost jest problemem, tylko Twój stosunek do niego. 

O ho, już się zaczyna pyskówka i rywalizacja karakanów 😂 Długo nie trzeba było czekać. Pseudo 'Grzegorz'  wywołał pierwsze zgrzyty 😂 Czekamy na ciąg dalszy parodii pt. 'Podboje przystojnego, 37 letniego emeryta Grzegorza' 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
2 minuty temu, Gość Malutka napisał:

Przepraszam ,że tak to odebrałaś ale ja zawsze miałam kompleks ze swoim wzrostem. Dlatego tak napisałam.

Dziękuję że odpisałaś tak kulturalnie, na tym forum są zwykle tylko prostaki. Generalnie to zależy od sposobu w jaki patrzysz na siebie, ja staram się koncentrować na atutach tego wzrostu. Nie można go zmienić więc można przerobić go na coś charakterystycznego i wyróżniającego pozytywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
3 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Nie seks, nie związek.. Sponsoring bez seksu? Wróć do byłej, żadna nie chce być porównywana do czyjejś ex. 

Już dwie sobie takie wyprodukowałem. Trochę Guess trochę Kors i gotowe.

Do bzykania to nie problem wyrywać świnki, a mi chodzi o coś innego. Nie oczekuje nic w zamian. Bawi mnie w... zazdrosnych kolezanek, jak nagle z szarej myszki robi się cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
4 minuty temu, Gość Bolek napisał:

O ho, już się zaczyna pyskówka i rywalizacja karakanów 😂 Długo nie trzeba było czekać. Pseudo 'Grzegorz'  wywołał pierwsze zgrzyty 😂 Czekamy na ciąg dalszy parodii pt. 'Podboje przystojnego, 37 letniego emeryta Grzegorza' 🤣

Odpuść sobie te karakany, nie jesteś w niczym lepsza, tylko pusta. Skąd ta nienawiść do niskich? Nikt tutaj o nikogo nie rywalizuje bo ta rozmowa zaraz i tak zniknie w tłumie innych wątków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 minutę temu, Gość Grzesiek napisał:

Już dwie sobie takie wyprodukowałem. Trochę Guess trochę Kors i gotowe.

Do bzykania to nie problem wyrywać świnki, a mi chodzi o coś innego. Nie oczekuje nic w zamian. Bawi mnie w... zazdrosnych kolezanek, jak nagle z szarej myszki robi się cudo.

Nie rozumiem. Opisz dokładnie co Ci sprawia satysfakcję w "produkcji". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dix
17 minut temu, Gość Grzesiek napisał:

Nie prawda. Od lat jeździ dużo i bezpiecznie. Oczywiście automaty wyłącznie

Grzegorz, NIEPRAWDA piszemy łącznie! Z automatu to Ty powinieneś zaglądać do słownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

xyz i malutka, ja np. wolę niższe 😉 no ale księciem niestety nie jestem i mercedesa nie mam więc uciekam stąd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XyZ
1 minutę temu, Gość gość napisał:

xyz i malutka, ja np. wolę niższe 😉 no ale księciem niestety nie jestem i mercedesa nie mam więc uciekam stąd 😉

Jesteś niski? Z ciekawości pytam. Dlaczego wolisz niskie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
2 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

Już dwie sobie takie wyprodukowałem. Trochę Guess trochę Kors i gotowe.

Do bzykania to nie problem wyrywać świnki, a mi chodzi o coś innego. Nie oczekuje nic w zamian. Bawi mnie w... zazdrosnych kolezanek, jak nagle z szarej myszki robi się cudo.

Czyli wiadomo ,że te malutkie masz głęboko gdzieś ,czy dobrze zrozumiałam. Gdzie dziewczyna z niskim wzrostem do faceta 190 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
5 minut temu, Gość Dix napisał:

Grzegorz, NIEPRAWDA piszemy łącznie! Z automatu to Ty powinieneś zaglądać do słownika!

Jeden błąd na tyle pisania. To się porobiło! no ... że mnie. A netykieta znasz? Pisanie wyłącznie celu wytkniecia bledu jest jej łamaniem. Także stajesz się niewidzialna jak inne trolle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×