Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13trzynascie

Kinderkraft Fotelik Samochodowy Myway 0-36kg RWF

Polecane posty

Gość 13trzynascie

Ktoś z Was posiada? Warto kupić? Zastanawiam sie nad kupnem, ponieważ to fotelik rosnący z dzieckiem, no i można wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy az do 18kg. Zakres wagowy 0-36kg. Ale kosztuje tylko 800zl. Chyba ze te wszystkie foteliki z węższych przedziałów wagowych a kosztujące ponad 1500zl to ściema i lipa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie pomogę z tym konkretnym modelem, ale...

Nawet jeżeli planujecie RWF jak najdłużej (popieram!) to maluszka bym do takiego uniwersalnego fotelika nie wkładała. Nawet jeżeli anatomicznie jest dopasowany (a raczej nie jest tak jak foteliki 0-13), to klasyczne "nosidełko" jest dużo wygodniejsze, ubierasz, opatulasz dziecko w domu i potem tylko myk do auta. Zaśnie w aucie, a musisz wyjść - zero problemu, fotelik do ręki lub np. na stelaż od wózka i idziesz. Wszelkie wizyty u lekarza, znajomych... zabawa z wyciąganiem i wkładaniem do fotelika w aucie takiego maleństwa... Mi by się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Popieram komentarz wyżej- na początek najbezpieczniejszy i najwygodniejszy jest fotelik 0-13 nosidełko. Dziecko dużo śpi i nie trzeba wybudzać przy przekładaniu. Maxi cosi z testami można kupić serio tanio.

Ja bym nie wsadziła dziecka do fotelika 0-36, jak coś jest do wszystkiego jest do niczego. No i gdzie są jakieś testy? Pewnie nie ma. 

Córce zmieniliśmy fotelik z nosidełka jak miała 9 miesięcy. Kupiliśmy nune i size plus. 0-18 kg, wpięcie na isofix, możliwość jazdy przodem i tyłem. Mega wygodne wkładanie i wyjmowanie dziecka dzięki funkcji obrotu fotelika. Kosztowała sporo ale nie żałuje- mieliśmy stłuczkę a dziecko nawet się nie zorientowało. 

Ogolnie patrz jak fotelik przeszedł testy. Są niedużo drożdże od tych bez testów, a kupić fotelik za 800 zł bez żadnych testow to moim zdaniem głupota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×