Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakłopotana ona

Spadek beta hcg

Polecane posty

Gość Zakłopotana ona

Witam, w środę zrobiłam 2 testy ciążowe oba pozytywne od razu pojechałam na betę hcg wynik wyszedł ponad 95. W piątek udalam się do lekarza, który potwierdził po wyniku wczesna ciążę i zlecił powtórzenie beta hcg. Wynik spadł na ponad 32.
Nie wiem co myśleć, nie mam żadnych krwawien ani bólu brzucha jedynie co to strasznie boli mnie głowa. Ciągle chce mi się spać, bolą mnie też piersi i mdli mnie. 
Wizyta u ginekologa dopiero w kolejny piątek. 
Naczytalam się już tyłu rzeczy m. In. Ze może być błąd laboratoryjny, oraz że może to być ciąża bliźniacza i spadek spowodowany jest obumarciem jednego zarodka... 
Już nie wiem co myśleć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Pewnie nie takiej odpowiedzi oczekujesz ale niestety, taki spadek wskazuje na obumarcie jednego jedynego zarodka ciąży pojedynczej. W ciąży bliźniaczej beta jest znacznie wyższe od samego początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Obumarcie, za parę dni dostaniesz krwawienie, przykro mi, ale spadek bety zawsze oznacza jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana ona

Czyli nawet jeśli obecnie nie mam żadnego krwawienia, plamienia ani boli brzucha, nie ma już żadnych szans? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ja tez nie miałam żadnych kompletnie objawów i po 5 dniach na badaniu okazalo się że serduszko przestało bić, żadnych plamien, skurczy, nic ☹️ przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana ona
5 minut temu, kati_30_ napisał:

Raczej nie, ja tez nie miałam żadnych kompletnie objawów i po 5 dniach na badaniu okazalo się że serduszko przestało bić, żadnych plamien, skurczy, nic ☹️ przykro mi...

Jeśli mogę zapytać co było potem? Zabieg? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, od razu dostalam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie, jako ze nie rodzilam wczesniej to dali mi tabletki na wywołanie skurczy i krwawienia potem pod całkowita narkoza zrobili mi zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli masz bardzo wczesną ciążę to mozliwe że nie będziesz mieć łyżeczkowania tylko lekarz karze Ci czekać normalnie na miesiączkę, ja bylam w 9tyg...powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×