Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka Anna

Oryginalny Pampers mnie zawiódł-a Was?

Polecane posty

Używałam pampersow 2 zwykłych, zielonych. Spisywały się całkiem nieźle dopóki córka z nich nie wyrosła. Kupiłam więc niedawno Pampers 3 activ baby. Nie dość ze perfumowane (po jaką cholerę może ktoś mi powiedzieć?-ani kupa nie będzie lepiej pachnieć, ani skóra nie będzie w lepszym stanie) to jeszcze po 2-3h są bardzo mokre od strony pupy (nie mówiąc już o całej nocy) i tworzą się nieprzyjemne wałeczki. Dodam że próbowałam też Pampers Premium Care i mam pidobne6, niemiłe doświadczenia. Czy ktoś ma podobnie? Jakich używacie obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja na dzień dobry kupiłam pampersy, biedronkowe i rossmanna. Szczerze - pampers 2-3zl droższy i tylko niemowlakowe były dobre. Im większe tym bardziej przekonywałam się do formy Rossmann i biedronka, jak był bardziej aktywny dzień rezygnowałam z papierosów i była sama tetra z ceratka.  (Pampersy) Też jakoś ta "watka" w środku się rolowała jakby przynajmniej chodził w pampersie cały dzień..  później widać różnicę finansową i pampersy poszły w niepamięć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Używam Dada, dla mnie są ok, dla córki tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z kolei od początku używałam pampersy firmy Pampers, na początku te premium care, potem pieluchomajki już te zielone. Inne marki z kolei mi nie leżą. Chyba jak kto do tego podchodzi. Mi się wtedy wydawało, że lepsza skóra jest po Pampers niż tych z biedronki czu Lidla (a próbowałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bambiboo. Biodegradowalne :D nie tworzę kontenera śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Dla mnie najlepsze na świecie pieluchy  to pampers Ale Premium Care.inne się nie umywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko pampers premium care 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgjjgff

Moja córeczka 11 miesięczna w nocy śpi na brzuchu i prawie codziennie ma pampersa przesikanego, nie radzą sobie z tym, że dziecko tak spi, wszystko górą wylatuje na pizamke. Nie wiem jakie są lepsze, te z biedronki mi nie odpowiadają, bo jakieś takie cały czas mokre i w ogóle cerata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch
40 minut temu, Gość Hgjjgff napisał:

Moja córeczka 11 miesięczna w nocy śpi na brzuchu i prawie codziennie ma pampersa przesikanego, nie radzą sobie z tym, że dziecko tak spi, wszystko górą wylatuje na pizamke. Nie wiem jakie są lepsze, te z biedronki mi nie odpowiadają, bo jakieś takie cały czas mokre i w ogóle cerata. 

Moja córka też tak miała. Była poprawa jak zaczęłam jej zakładać na noc pieluchomajtki, obojętne chyba jakie, ja kupuje z Lidla lub z biedry. Pieluchomajtki są wysokie, sięgają pępka i chyba dlatego lepiej chronia. Spróbuj, u nas pomogło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Używam pampersow,  ale pants. Już u trzeciego syna.  Ważne,  żeby nie były za duże ( wtedy wycieka w pachwinach) , ani za małe ( wówczas górą). Czasem nawet po chorobie wracamy do mniejszego rozmiaru na kilka dni. I w nocy nie przewijam.  Od 20 do 6 spokojnie wytrzymują.  Czyli 2 karmienia u półrocznego dziecka.  Poza tym są miękkie,  nie sciskają brzuszka, maluchowi jest łatwiej  podnieść nóżki do góry i się poruszać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×