Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem kochanką

Polecane posty

Gość Edit666
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie, to twój język prymitywna, puszczalska babo której nikt nie chce za żonę.

Jak każdy może robić co chce, to i każdy może ciebie opluć, wylać ci pomyje na pusty łeb, wyzwać przy wszystkich i chooj ci do tego. I tak nikt nie stanie w twojej obronie, każdy będzie się śmiał z ciebie, a gdy zaczniesz podskakiwać, to nikt nic nie będzie widział. Tak kończą kooreffki, a mój mąż takie byle co jak ty omija szerokim łukiem, żeby się przypadkiem czymś nie zarazić

Pewna jestes tego ostatniego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i właśnie dlatego faceci rządzą tym.światem.  Kobieta zamiast byc lojalna w stosunku do innej kobiety i nie sypiac z jej mężem co robi?  Jest dumna z tego ;,ze sypia z żonatym. 

Rozwalacie komuś rodzinę i jeszcze jesteście z tego dumne:( 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Malina. napisał:

Dobrze, zatem wymieńmy się kontaktami. Gdy będę żoną z wielką chęcią przyjdę po poradę małżeńską 🖐

Spadaj, jeszcze męża mi utopisz w kiblu, jak będzie robił kupę. 😄 Zobaczysz ściągnięte majty i wskoczysz na niego 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, to twój język prymitywna, puszczalska babo której nikt nie chce za żonę.

Jak każdy może robić co chce, to i każdy może ciebie opluć, wylać ci pomyje na pusty łeb, wyzwać przy wszystkich i chooj ci do tego. I tak nikt nie stanie w twojej obronie, każdy będzie się śmiał z ciebie, a gdy zaczniesz podskakiwać, to nikt nic nie będzie widział. Tak kończą kooreffki, a mój mąż takie byle co jak ty omija szerokim łukiem, żeby się przypadkiem czymś nie zarazić

Jestem kobietą, nie babą.

Czekałam na to 🖐🖐🖐 nikt nie chce mnie za żonę, taak! 

Uważaj! Nie  napisałam nigdzie, że każdy może robić ze mną co chce- jedynie wybrani mężowie 😁

Tak, każdy się ze mnie śmieje, wyzywa i jestem kooreffką, no i ostatni tekst na który czekałam... na pewno wszystkie wenery są moje! ✊ niestety... mam kontakt z takimi wściekłymi macicami wiec uważaj bo jeszcze się zarazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Edit666 napisał:

Pewna jestes tego ostatniego zdania?

Pewna.

A co masz dowód w postaci zużytej gumy znalezionej na leśnym parkingu, gdy byłaś w robocie?  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No i właśnie dlatego faceci rządzą tym.światem.  Kobieta zamiast byc lojalna w stosunku do innej kobiety i nie sypiac z jej mężem co robi?  Jest dumna z tego ;,ze sypia z żonatym. 

Rozwalacie komuś rodzinę i jeszcze jesteście z tego dumne:( 

 

Ja ci powiem dlaczego faceci rzadza swiatem. Jak kobieta zdradzi to facet pogoni kobietę. Jak zdradzi facet to żona weźmie za kudly kochanke. A biednego omotanego misia przygarnie  z powrotem. 

Facetom wolno więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewna.

A co masz dowód w postaci zużytej gumy znalezionej na leśnym parkingu, gdy byłaś w robocie?  😄 

No może mam. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

No i właśnie dlatego faceci rządzą tym.światem.  Kobieta zamiast byc lojalna w stosunku do innej kobiety i nie sypiac z jej mężem co robi?  Jest dumna z tego ;,ze sypia z żonatym. 

Rozwalacie komuś rodzinę i jeszcze jesteście z tego dumne:( 

 

Jeśli rozwala rodzinę to sam sobie bo prócz ...a ma mózg.  

W mojej sytuacji nikogo nikomu nie zabrałam. Nie rozbiłam rodziny, nie zabrałam męża żonie, czy córce ojca. Miałam po prostu zajebisty seks z czyimś mężem, i chooj Wam do tego- nie był Wasz jak sądzę bo jego żona nie jest na tyle głupia by siedzieć na forum i odpisywać na ten denny temat. To on był bardziej uczuciowy ode mnie , to mnie ciężko było się od niego uwolnić bo on czuł "Coś więcej" .(no tak, nie uwierzycie przecież... )

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Spadaj, jeszcze męża mi utopisz w kiblu, jak będzie robił kupę. 😄 Zobaczysz ściągnięte majty i wskoczysz na niego 😄 

Jasne, bo przecież kręci mnie każdy obleśny facet byle miał obrączkę na palcu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

się malinka dziś zarejestrowała po tym jak jako edit zjepppki dostała. w innym temacie jeden post napisała i od razu się tu wjepppała i za choooja się nie chce nigdzie więcej ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Gość hihi napisał:

się malinka dziś zarejestrowała po tym jak jako edit zjepppki dostała. w innym temacie jeden post napisała i od razu się tu wjepppała i za choooja się nie chce nigdzie więcej ruszyć

O przebiegła z Ciebie bestyja. Marnujesz się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Edit666 napisał:

No może mam. A co?

To załóż sobie na łeb, będzie ci do twarzy  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Podobno  to zony w tym temacie były chamskie. Bida, panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To załóż sobie na łeb, będzie ci do twarzy  😄 

Wolę założyć Tobie. Tobie będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość hihi napisał:

się malinka dziś zarejestrowała po tym jak jako edit zjepppki dostała. w innym temacie jeden post napisała i od razu się tu wjepppała i za choooja się nie chce nigdzie więcej ruszyć

Z twgo co pamiętam zarejesteowałam się wczoraj specjalnie do tego tematu.  Myślałam że rozwinie się dyskusja w trochę innym kierunku, i gdy odpiszę coś o swoich doświadczeniach pojawią się podszywy.

Ale jasne, tłumaczcie to sobie jak chcecie. Gdyby ktoś był serio inteligentem- na pierwszy rzut oka widać, że nasze wypowiedzi się różnią, nasz styl pisania podobny ale inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Edit666 napisał:

Ja ci powiem dlaczego faceci rzadza swiatem. Jak kobieta zdradzi to facet pogoni kobietę. Jak zdradzi facet to żona weźmie za kudly kochanke. A biednego omotanego misia przygarnie  z powrotem. 

Facetom wolno więcej. 

pamiętaj o tym jak zostaniesz zdradzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Malina. napisał:

Nie, nie mam sumienia i jestem świnią! I nawet sama znalazłabym odpowiednią kochankę dla tego zdradzacza- by mógł choć trochę odsapnąć od tej nudnej żony 🙃

Pokazywaliśmy się na ulicach, poznałam kilku jego znajomych więc nie widzę problemu by pokazywać się z żonatym facetem  LUDZIOM 😂

Domyślam się jakiego rodzaju byli to znajomi. Gratulacje. Musisz pękać z dumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To załóż sobie na łeb, będzie ci do twarzy  😄 

Brak mi słów... zakładajcie sobie co chcecie, a ja zajmę się w tym czasie jakimś zajętym facetem, mężem, ojcem dzieciom 🙁😟😕

Definitywne nara na dziś! Wściekłe macice... rozłóżcie dziś grzecznie nóżki mężom, może jutro odpuszczą sobie spotkania ze swoimi młodymi kochankami 🖐😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Malina. napisał:

Brak mi słów... zakładajcie sobie co chcecie, a ja zajmę się w tym czasie jakimś zajętym facetem, mężem, ojcem dzieciom 🙁😟😕

Definitywne nara na dziś! Wściekłe macice... rozłóżcie dziś grzecznie nóżki mężom, może jutro odpuszczą sobie spotkania ze swoimi młodymi kochankami 🖐😘

masz na droge 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Edit666 napisał:

Wolę założyć Tobie. Tobie będzie lepiej.

Ja gumy nie potrzebuję, ale tobie to się wszędzie przyda, nawet na głowie 😄 więc lepiej zatrzymaj dla siebie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
9 minut temu, Gość Gość napisał:

pamiętaj o tym jak zostaniesz zdradzona

No raczej nie znizylabym się do tego aby targac się za kudly z kochanką A zdrajcę pogłaskać po główce i pozalowac, ze biedak dal się tak omotac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Domyślam się jakiego rodzaju byli to znajomi. Gratulacje. Musisz pękać z dumy. 

Znajomi- wykształceni, obyci, na poziomie, dorobieni- narzekający na swoje domowe żony. 

Tobie co najwyżej cipka pęka przy porodzie bombelków- więc z czego dumny ma być ten mąż... luźna cipka i nadprogramowe kg, duma go rozpiera...

Także niezła jesteś skoro domyslałaś się jakiego rodzaju znajomych ma mój były kochanek , niesamowite🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja gumy nie potrzebuję, ale tobie to się wszędzie przyda, nawet na głowie 😄 więc lepiej zatrzymaj dla siebie 😄 

Może jednak załóż, kochanki to jednak nosicielki wielu poważnych chorób... a przepraszam Twój mężuś przecież święty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Malina. napisał:

Może jednak załóż, kochanki to jednak nosicielki wielu poważnych chorób... a przepraszam Twój mężuś przecież święty 😂

No widzisz nie każdy wykształcony poleci na byle co, bo dope wypnie i sople wiszą 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Malina. napisał:

Znajomi- wykształceni, obyci, na poziomie, dorobieni- narzekający na swoje domowe żony. 

Tobie co najwyżej cipka pęka przy porodzie bombelków- więc z czego dumny ma być ten mąż... luźna cipka i nadprogramowe kg, duma go rozpiera...

Co ty zrobisz jak tobie pęknie w robocie, gdy będą cie dopychać na raz ci wszyscy wykształceni, obyci, na poziomie, dorobieni i narzekający na swoje żony? Już wtedy żaden cie nie ruszy i ci mchem zarośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Malina. napisał:

Znajomi- wykształceni, obyci, na poziomie, dorobieni- narzekający na swoje domowe żony. 

Tobie co najwyżej cipka pęka przy porodzie bombelków- więc z czego dumny ma być ten mąż... luźna cipka i nadprogramowe kg, duma go rozpiera...

Także niezła jesteś skoro domyslałaś się jakiego rodzaju znajomych ma mój były kochanek , niesamowite🤔

Takie denny temat ze aż musiałaś się zarejestrować i pojawic tuz po Edytce,co? i jeszcze tu Jestes ?:)

No popatrz,sami sobie te zony wybrali 🙂 i jeśli obycie według Ciebie rowna sie zgnilizna moralna...cóż.

Bombelki to Ty moze masz pod bluzeczka bo ja mam synka i tak się składa ze mialam cc wiec wulgarne teksty o ...sobie daruj i ćwicz mięśnie kegla w trosce o swoja. 🙂 moja figura akurat bardziej odpowiada mu po porodzie bo przed ciążą miałam odwrotny problem,byłam za chuda.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Edit666 napisał:

No raczej nie znizylabym się do tego aby targac się za kudly z kochanką A zdrajcę pogłaskać po główce i pozalowac, ze biedak dal się tak omotac. 

ale z żoną to byś się targała o kochanka, co? Jego żona to Edyta, że się Edit nazwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
6 minut temu, Gość gość napisał:

ale z żoną to byś się targała o kochanka, co? Jego żona to Edyta, że się Edit nazwałaś?

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Edit666 napisał:

🤣🤣🤣🤣

i czego rżysz? pisać nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
8 minut temu, Gość gość napisał:

ale z żoną to byś się targała o kochanka, co? Jego żona to Edyta, że się Edit nazwałaś?

Nawet zabawna jesteś, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Gość gość napisał:

i czego rżysz? pisać nie potrafisz?

Nie kiedy mnie aż tak rozbawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×