Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natkaa

Starania o dziecko

Polecane posty

Gość Natkaa

Hej dziewczyny. Tydzień temu odbyłam stosunek z partnerem, doszło do wytrysku w środku. Ostatnią miesiączkę miałam w listopadzie, w grudniu wystąpiły 3 dniowe plamienia. Od 4 dni pobolewały mnie jajniki myślałam, że to na miesiączkę. Wczoraj ból jajników się nasilił plus ból podbrzusia, uderzenia gorąca, drażnionce piersi. Może robię sobie nadaremnej nadzieji i pewnie miesiączka się pojawi.

Dziś po stosunku z partnerem zauważyłam lekkie krwawienie takie strasznie jasne czerwone. Jutro ginekolog. Nw co o tym myśleć juz czy to początek miesiączki czy może po roku starania w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mialam bardzo podobnie jak ty i po tych plamieniach po stosunku za dwa dni dostalam normalnego okresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brołken

niestety miewałam kilka razy podobnie. Długo z mężem staraliśmy się o dziecko, porobiliśmy wszystkie niezbędne badania, w zasadzie wyniki były w normie, miałam tylko lekki niedobór wit d3 i kwasu foliowego. Przez kilka tygodnia pobrałam mama dha premium +, badania się poprawiły, niemniej jednak nawet teraz jak jestem w 3 mc ciąży cały czas stosuje te tabletki, jakoś lepiej się po nich czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×