Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niedosyt

Dziewczyny, lubicie jak facet ma na koszulce bądź bluzie duży napis ARMANI albo CALVIN KLEIN ?

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość autor tematu napisał:

nie wiem o co ci chodzi z tym wrzutem arystostulejo? to jaakis gimbusiarski tekst? ehh

a co do nauczyciela, to bys sie zdziwil pajacu, nie mam zamiaru ci niczego udowadniac, zreszta dla mnie to zadne wyroznianie, bo kasa jest beznadziejna i zazdroszcze innym ludziom ktorzy nie maja nawet matury i zarabiaja duzo wiecej

To już chyba naukę domową zorganizować niż narazić na styczność z takim dēbilem. Idź dopij resztki browara z puszki bo ci się styki nie łączą na poltrzezwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość autor tematu napisał:

haha az mam ochote ci wyslac fotke dyplomu mgr, ale ... na ci3bi3 kiepie 😉  gardze toba , i jaki kazdy hahah jak ja tu pisze raz na pol roku, spi3rdalaj wsioku

Goowno wyślesz bo goowno masz. Zakład psychiatryczny czeka bo masz urojenia od chlania ty tępy gnojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale patoola
8 minut temu, Gość gergrege napisał:

buaha a kto mi karze kupowac jakies nowe mieszkanie ? zastanow sie co ty pie.przysz... i te gadki, blagam cie

 

No tak, kupienie starego mieszkania po kimś w bloku z prlowskiej płyty albo starej kamienicy bez centralnego to dla ciebie normalne życie. I fiat Seicento do tego. Normalność nie jest poniżej poziomu, zrozum człowieku. Zmień środowisko może cię to jakoś zmotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greger
2 minuty temu, Gość Ewelina napisał:

To fakt. Facjata jak niewypał i bluza znanej marki odzieżowej 🙂 Kiedyś widziałam takiego faceta w markecie w bluzie jednej "znanej marki z wielkim napisem na klacie" ale twarz bardzo nieciekawa i do tego brudne ufajdane buty i "żałoba za paznokciami"  Ludzie naprawdę nie mają godności i samokrytyki.

 

tia.. za to brzydka tipsiara z mordą zjaraną od solary ze aż boli z zalosna koszulka guess to juz cudo haha, blagam cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość admin forum napisał:

ten gość, który w każdym temacie pisze, że autor to arysto to jest DRAGON a wczesniej pisał jako OFFERMA

olewajcie trolla, on tak w każdym temacie

Peedale arysto piszesz w jednym temacie 10 nicka i. Jako autor tematu gregere i teraz admin. Naprawdę źle z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergreg
1 minutę temu, Gość Ale patoola napisał:

No tak, kupienie starego mieszkania po kimś w bloku z prlowskiej płyty albo starej kamienicy bez centralnego to dla ciebie normalne życie. I fiat Seicento do tego. Normalność nie jest poniżej poziomu, zrozum człowieku. Zmień środowisko może cię to jakoś zmotywuje

zebys ty ku.rwo bez pracy chociaz zarobil wlasna ciezka praca na takie "mieszkanie z prlowskiej plyty" to dopiero mozemy gadac, goń się frajerze.. tak ci powiem

a co do seicento, to nie kupilbym nigdy takiego auta, tak sie sklada , ze niedawno zmienialem auto i zakupilem calkiem sporo furke, za 24k , wiec dziub w tort i japa gnoju, nie znasz zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergreg
1 minutę temu, Gość Ale patoola napisał:

No tak, kupienie starego mieszkania po kimś w bloku z prlowskiej płyty albo starej kamienicy bez centralnego to dla ciebie normalne życie. I fiat Seicento do tego. Normalność nie jest poniżej poziomu, zrozum człowieku. Zmień środowisko może cię to jakoś zmotywuje

zebys ty ku.rwo bez pracy chociaz zarobil wlasna ciezka praca na takie "mieszkanie z prlowskiej plyty" to dopiero mozemy gadac, goń się frajerze.. tak ci powiem

a co do seicento, to nie kupilbym nigdy takiego auta, tak sie sklada , ze niedawno zmienialem auto i zakupilem calkiem sporo furke, za 24k , wiec dziub w tort i japa gnoju, nie znasz zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość greger napisał:

tia.. za to brzydka tipsiara z mordą zjaraną od solary ze aż boli z zalosna koszulka guess to juz cudo haha, blagam cie..

Ten sam rodzaj gòwna ubranego w szaty z guczczy. Żeby liczyć na cerę nietknieta słońcem samemu trzeba mieć twarz a nie przepity ryj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin forum
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Peedale arysto piszesz w jednym temacie 10 nicka i. Jako autor tematu gregere i teraz admin. Naprawdę źle z toba

TO DRAGON, zgłoszone do administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werwer
1 minutę temu, Gość greger napisał:

tia.. za to brzydka tipsiara z mordą zjaraną od solary ze aż boli z zalosna koszulka guess to juz cudo haha, blagam cie..

Zresztą twoje rynsztokowe słownictwo mówi samo za siebie, matka pewnie roochaałaa się na osiedlu za butelkę wódki, dla takiego 3k to musi być życie  na wysokim poziomie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
6 minut temu, Gość greger napisał:

tia.. za to brzydka tipsiara z mordą zjaraną od solary ze aż boli z zalosna koszulka guess to juz cudo haha, blagam cie..

To samo. Ale np.tacy Włosi też lubią dobre ciuchy znanych marek ale przynajmniej są ładni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość admin forum napisał:

TO DRAGON, zgłoszone do administracji

Twoje wszystkie posty też zgłoszone arystostulejo. Obyś dostał dożywotnio bana, nie nadajesz się do życia z ludźmi, dlatego jesteś sam i zawsze będziesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergerger
4 minuty temu, Gość Werwer napisał:

Zresztą twoje rynsztokowe słownictwo mówi samo za siebie, matka pewnie roochaałaa się na osiedlu za butelkę wódki, dla takiego 3k to musi być życie  na wysokim poziomie 👍

zalosne.. nawet nie chce mi sie ublizac tobie, jestes dla mnie po prostu szczurem, takich jak ty w realu traktuje jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

dragon zamknij już mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasxxl
4 godziny temu, Gość niedosyt napisał:

zauważyłem, że w polsce obecnie coraz więcej osób panoszy się w ubraniach z tych niby premium marek typu armani, ck, hugo itp.. lubicie jak facet lezie w czymś takim? czy wali tandetą wg was? ja osobiscie odczuwam troche tandete, bo podejrzewam, ze 50% tych ubrań to tanie podróbki.. a nie ma nic gorszego jak hamska podróba czegoś co w teorii jest luksusowe

A skąd wiesz czy mają podróbki czy oryginalne? Sam mam taką bluzę i jest to oryginał. Baby też chodzą w podróbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedosyt
4 minuty temu, Gość Blondasxxl napisał:

A skąd wiesz czy mają podróbki czy oryginalne? Sam mam taką bluzę i jest to oryginał. Baby też chodzą w podróbach.

nie wiem, ale wyglądają zazwyczaj jak podróbki a wiedząc ile tego taniego szmatławca leży po rynkach obstawiam z góry, ze to podróbka, no chyba, że z góry widać, że to jakis bogacz 😉 ale raczej średnio chce mi się wierzyc, że sebix z harnasiem w ręku siedzacy na ławce ma oryginalna bluze warta 500zł, no way..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość niedosyt napisał:

nie wiem, ale wyglądają zazwyczaj jak podróbki a wiedząc ile tego taniego szmatławca leży po rynkach obstawiam z góry, ze to podróbka, no chyba, że z góry widać, że to jakis bogacz 😉 ale raczej średnio chce mi się wierzyc, że sebix z harnasiem w ręku siedzacy na ławce ma oryginalna bluze warta 500zł, no way..

No jeśli dzieciakowi spod ryja wydrze 500 plus to będzie miał oryginal . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedosyt
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No jeśli dzieciakowi spod ryja wydrze 500 plus to będzie miał oryginal . 

bez przesady,nawet sebix ma grosz honoru 🙂  ps. jeszcze trzeba mieć kobietę by mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasxxl

Który ma honor to ma ale nie każdy ma i wielu tę kasę przepija razem ze swoją kobitą zamiast kupić coś dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedosyt
5 minut temu, Gość Blondasxxl napisał:

Który ma honor to ma ale nie każdy ma i wielu tę kasę przepija razem ze swoją kobitą zamiast kupić coś dzieciom.

nie przesadzaj, te dzieci jednak mimo wszystko coś jedzą i są ubrane w coś, więc kase na to trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Józia

Lubię  jak  ma  napisane :

DIOR lub YSL ewent : GUCCI .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona niemodna
4 godziny temu, Gość niedosyt napisał:

zauważyłem, że w polsce obecnie coraz więcej osób panoszy się w ubraniach z tych niby premium marek typu armani, ck, hugo itp.. lubicie jak facet lezie w czymś takim? czy wali tandetą wg was? ja osobiscie odczuwam troche tandete, bo podejrzewam, ze 50% tych ubrań to tanie podróbki.. a nie ma nic gorszego jak hamska podróba czegoś co w teorii jest luksusowe

Wiocha. Sama noszę ubrania marek CK czy  Tommy Hilfiger, nie uważam tych marek za luksusowe.  Ale śmieszą mnie te wielkie napisy. Ostatnio chyba na chodzie jest Emporio 😁 Zawsze wybieram dyskretne znaczki lub minimalistyczne logo. Zresztą tak samo jest z jeszcze biedniejszymi markami typu Zara czy nawet Reserved. Niestety, nie stać mnie na marki typu Versace czy Elisabetta Franchi, Gucci.  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvxc
2 minuty temu, Gość Żona niemodna napisał:

Wiocha. Sama noszę ubrania marek CK czy  Tommy Hilfiger, nie uważam tych marek za luksusowe.  Ale śmieszą mnie te wielkie napisy. Ostatnio chyba na chodzie jest Emporio 😁 Zawsze wybieram dyskretne znaczki lub minimalistyczne logo. Zresztą tak samo jest z jeszcze biedniejszymi markami typu Zara czy nawet Reserved. Niestety, nie stać mnie na marki typu Versace czy Elisabetta Franchi, Gucci.  😞

versacze?przeciez to jest bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
19 minut temu, Gość niedosyt napisał:

bez przesady,nawet sebix ma grosz honoru 🙂  ps. jeszcze trzeba mieć kobietę by mieć dziecko

Sebixy mają kobiety w odróżnieniu od normalnych facetów, niebędących bad boyami ani przystojniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
5 minut temu, Gość cvxvxc napisał:

versacze?przeciez to jest bieda

To ty chyba myślisz o Versace Jeans, taniej wersji produkowanej w chinach- ceny te jak Emporio Armani czy CK. A normalne Versace to główne high fashion ma ceny takie jak Gucci przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona niemodna
27 minut temu, Gość cvxvxc napisał:

versacze?przeciez to jest bieda

Nie wspominałam o Versace Jeans. Mnie nie stać na rzeczy za minimum kilka tysięcy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona niemodna
23 minuty temu, Gość .... napisał:

To ty chyba myślisz o Versace Jeans, taniej wersji produkowanej w chinach- ceny te jak Emporio Armani czy CK. A normalne Versace to główne high fashion ma ceny takie jak Gucci przecież

Widzę, że wiesz o co chodzi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Żona niemodna napisał:

Nie wspominałam o Versace Jeans. Mnie nie stać na rzeczy za minimum kilka tysięcy.  

Projektanci nie sprzedając niczego taniej niż kilka tysięcy chyba że ze specjalnej tańszej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Teraz podróbek znanych firm to za wiele nie ma jak jeszcze kilkanaście lat temu bo służby zatrzymują taki towar na bazarach konfiskują go i niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slysze kroki

ja wole marki typu reserved, diverse, nike, adidas, hm, house.. to sa normalne rzeczy dla normalnych zjadaczy chleba a po drugie i tak wazniejsze jest cialo, bo jak gosc ma ch0jowa figure to nawet balanciaga mu nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×