Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Claudia_

ja prd z wami dziffki meskie

Polecane posty

Gość Claudia_

 Wlasnie dlatego powinien być reset ludzkosci...nie macie innych ku...a problemów??? Dzieci umieraja na raka,ludzie zostaja mordowani w wy macie dylemat bo fi/ut ci staje na widok innej? Albo młodszej? Lepiej zostawcie swoja w spokoju,zwroccie jej wolnosc i leccie do drugiej,a potem patrzcie i płaczcie bo nie mozecie sobie ulozyc zycia. Wiecie dlaczego kobiety sa dzis inne niz kiedys? Ze nie sa tak kobiece,delikatne,wrazliwe? Bo gdyby takie byly to wieksza z nas popelnila by samobojstwa,wiec przez WAS,tak WAS,natura nas obdarzyla w twarda dvpę żeby z wami wytrzymać. Solidarność jajek męskich jest nie do zniesienia...wręcz proponują by przespał się,próbował z inną choć jest narzeczonym innej,hmm...ciekawe jak by się zachowali gdyby to napisała kobieta??

Podpowiem: zostałaby zwyzywana od dziffek i ku/rew. No ale tak królewiczowi można,jemu się należy...

To po 1.

Po 2. Dużo osób tutaj zaklada tematy : ,,tak bym chcial by kobiety przezyly to co mezczyzni :( ten celibat :(" I nie piszecie że chcecie zwiazku. O nie. Piszecie że nie macie se/ksu. No jprd...jakby se/ks faktycznie był problemem w waszym życiu i się upijacie...opowiedzcie o takich problemach jak wasze,matce 2 dzieci ktora umiera na raka np. Albo jest dziecko po strasznym wypadku i lezy...

Nie wiecie o co prosicie i czego chcecie sie wyrzec mezczyzni. U was tylko brak sek/su...

Ja za to wam życzę,szczerze życze byście się w 2 wcieleniu urodzili kobietami...byście poznali co to jest noszenie ciąży przez 9 miesięcy,wymioty,bóle podbrzusza przez kopanie,ból piersi,bo rosną i przygotowuja się do oddawania pokarmu ,bolesny poród...bardzo bardzo bolesny...połóg..to jest bardzo piekny dar zostać mamą ale ile trudu i cierpienia żeby takie dzieciątko mogło przyjść na świat? Byście co miesiąc mieli obfite krwawienia,bóle miesiączkowe, które nie dają wam żyć i zwijacie się z bólu i płaczecie i macie ochotę umrzeć (tak mam takie boleści) żadne tabletki nie pomagają...byście byli pieprzeni przez faceta któremu zależy tylko na sek/sie bo mu ,,brakuje" zabawił się i zostawil albo...zdradzał z inną ładniejszą lub młodszą...byście odczuli kontrast kobieta<mężczyzna w pracy, byście byli oceniani za wygląd,dvpa,duże biusty, a i byście czasem przypadkiem nie zostali zgwałceni,no bo wiecie. Facet chce sobie ulżyć :) Naprawdę...kobiecie naprawdę chce się tylko r0chać kiedy ma ciężkie życie i bóle...naprawdę...czasem zastanówcie się 100 razy zanim wypowiecie życzenie ,,chciałbym być kobietą,kobiety mają na zawołanie"..to jest tak żałosne że nie wierzę iż społeczeństwo polskie aż tak nisko upadło. 

Po 3. Narzekanie że kobiety oceniają wygląd.

Drogie mięczaki,bo facetami nie jesteście. Mamy 21 wiek. Nam też nie wpajano że jesteście prymitywnymi r0chaczami na okrągło,na 24/dobę,że musimy dobrze ob/ciagać ,być dobre w łózku bo zdradzi :) Gotować,sprzątać,pracować...dużo narzeka że kobiety pracują,ale...jeśli wam się kobieta znudzi i wywalicie ją,to będziecie jej płacić miesięcznie na utrzymanie?No pewnie nie,wiec kobieta,zwłaszcza w tych czasach MUSI,nie może a Musi pracować,bo onaczej w razie w zodtanie na lodzie. Mi mówili w dzieciństwie rodzice i bajki że wystarczy że jestem dobra,że facet pokocha kobietę taką jaką jest,wystarczy że będziemy wporządku,że będziemy wierne,że gestami gotowania nas docenicie...a tu nic..tu się okazuje prawda gorsza niż można byłoby to sobie wyobrazić...kiedyś kobiety nie patrzyły na wygląd tak bardzo,ale faceci byli inni...teraz z was zrobiła się taka męczybuła i nie mają pożytku z was żadnego...no bo co wy kobietom możecie zaproponować? Wypad nad jezioro koło domu? Brudne gacie do wyprania? No nie wiem...poza tym tak jak mówię,jesteście podli i kłamliwi w dodatku urodzonymi chamami i kobiety maja teraz twardą dvpę i nie mogą być ani wrażliwsze jak kiedyś,ani naiwne czy głupiutkie bo życie na to nie pozwala. Teraz wy,musicie o siebie dbać drodzy mężczyźni...nie ma czegoś takiego że kobieta ma wyglądać i wszystko robić a jej wystarczy że ją kocham. Nie. Nie ma lenistwa. Jak o siebie nie zadbacie,trudno będzie wam znaleźć konkretnie ładną partnerkę której oczekujecie. No bo przecież janusz kowalski z brzuchem piwnym,łysiejący,chorobliwy taki 3-4/10 chciałby conajmniej taką 7/10 xDDD

A miłość jest,ale trzeba poświęcenia a nie czekanie bo mi się ,,należy" a ja tylko czekam. Nie. 

Ja wiem,że w realu są też ludzie inni,nie tacy jak na kafe,wiem to. Ale jak patrzę na wypociny niektórych przegrywów i mamejów jęczących tylko i wylewających jad na kobiety bo sami nic nie mają i bie zrobili nic a tylko piszą one maja lepiej,nie mam se/ksu...tragedia! Koniec świata normalnie!

Ja mam 25 lat...przeżyłam tyle trudu ile niektórzy w ciągu 50 lat...tyle śmierci się kręciło,tyle problemów,tyle bólu fizycznego jak i psychicznego...a wy będziecie płakać i modlić się żeby kobiety miały jak wy? Bo wy tylko se/ksu chcecie? Naprawdę?? Aż tacy jesteście prymitywni i beznadziejni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia_
2 godziny temu, Gość Twój napisał:

Tak 

..I..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Bzdura.

Ja nie szukam seksu, tylko związku. Nigdy bym nie zdradził i szukam wrażliwej, skromnej kobiety, która doceni i odwzajemni moje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynto

kobiety same po sobie dołki kopią .. Naiwnie myslisz , że jesli facetowi nie dasz seksu , to on będzie dzielnie to znosił ? NIE ..

On pojdzie na dziwffkii  , sąsiadki albo  będzie pił , zaróuucha na imprezie  będzie szukał gdzie indziej przyjemnosci .

Kobiety naiwnie sądzą, ze jesli facetowi dadzą raz w tygodniu albo wcale to on będzie posłuszny . Nie .

twoja głupota bedzie posluszna .

Jesli ktoś musi bzykac , to  i tak pobzyka i ty go przed tym nie uchronisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynto

Kobiety musza wbic sobie do głowy , ze seks nigdy nie był tak tani  i łatwo dostepny jak obecnie 

Ktos zapyta co on opowiada ?

Ano wystarczy wejsc na allegro 

kto kupował 30 lat temu jakies sztuczne pochwy? Ludzi na to stac nie było , a teraz ? Ludzi stac na sekss lalki i nie tylko .

Facetow stać na seks !! NA masazystki !! Mało masazystek sie oglasza w sieci ? Które nie uprawiają seksu , ale oferuja masaz calosciowy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynto

Wbijcie sobie wreszcie do tego pustego łba , że seks jest tani 

baardzo tani .

I chlop juz nie musi biegać za babami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynto

Wbijcie sobie wreszcie do tego pustego łba , że seks jest tani 

baardzo tani .

I chlop juz nie musi biegać za babami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynto

htt  ps://f.kafeteria.pl/temat-7669086-czy-kobieta-ktora-przyjmuje-sperme-do-buzi-czuje-sie-ponizona-czy-to-lubi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynto

Młode 18-tki tyłko czekają na spermę w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×