Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poetka

Co ciekawego ostatnio przeczytaliście?

Polecane posty

Gość Poetka

Co ciekawego widzieliście w kinie? Jakieś rzeczy godne polecenia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXX gosc

Witam moją ulubioną kowbojeczkę co to się stało że panny tak dawno na kafeterii nie było ze cztery miesiące gdzieś urlopowała panna ? No ja patrzę i nie ma tej Poetki mówię odeszła pogniewała się na te niedobrą kafeterię ? Ja ostatnio nie czytam książek za dużo ale ze dwa lata kilka powieści Harlena Cobena przeczytało się i mnie wciągnęło nawet były ciekawe i interesująca akcja .Nie wiem akurat czy lubisz takie kryminały bo to takie trochę kryminalne trochę niektóre podchodzą pod thrillery a teraz na czasie jest ten autor i nawet jego książki były ostatnio w kioskach kolekcja wydawana że sprzedawali jego cykl powieści . Co więcej mogę powiedzieć ja nadal siedzę w horrorach i coś tam się pobiera nowego z cda ale ostatnio już i to mnie nudzi i już się jakoś mnie nie chce ciągle oglądać nowych filmów jakiś starych produkcji z lat 80 chociaż ostatnio kilka nowych miałem pobrane ale jak obejrzałem to nie chce się mnie nowego nic szukać. Co dalej to mogę ci podać bo może coś akurat ciebie zainteresuje i będziesz chciała sobie obejrzeć w wolnej chwili bo trochę tego oglądałem od zeszłego roku dużo w tym siedziałem i się odkryło kilkanaście ciekawych pozycji :  lalki 1987 , Dom pani Slater 1983 , Srebrna kula 1985 , Zemsta po latach 1980 , Www .strach 2002 , Fenomeny 1985 , Zza światów 1986 ,Nocne koszmary 1988 , Krwawy nałóg 1986 , Podpalenie 1981 , Zabobony 1982 ,Nadawca 1982 ,Metalowa zemsta 1986 ,Madman 1982 , Krwawy odwet 1986 , Intruz 1989 , Maniak 1980 , Opętani 2010 , Mroczne wizje 2015 , Ofiara spełniona 2007 , Płytko pod ziemią 2004 , Dom szaleńców 2004 , Śmierć się śmieje 2008 , Raz dwa trzy umierasz ty 2012 , Mama 2013 ,Jedna ciemna noc 1982 , Intruzi 2011 , Ciemność 2002 ,Życie za śmierć 2005 , Nocne zło 1997 

Tyle wystarczy ja to pobieram i wyszykuje na cda nie wiem akurat czy niektórych nie oglądałaś nawet bo te nowsze to może już znasz a tak to z książek to nie śledzę tego co tam wydano nowego ostatnio nie czytam nic tak jak wspomniałem ze dwa lata te powieści parę zajrzałem Harlena Cobena no i mnie się podobały ale tak to nie interesuje się zbytnio powieściami bardziej wolę filmy jakieś oglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu xxxxxxx

Z takich nowszych produkcji już z gatunków bardziej kino akcji czy kryminalne , sf  czy jakieś tam sensacyjne , thrillery trochę podam bo tam podałem takie starocie z lat 80 co to jest większość  już pamięta lata jeszcze vhs 😉 no to podam akurat to co ja miałem z cda pobrane i oglądałem : Jestem numerem cztery  2011 , Ksiądz 2011 , Ninja zabójca 2009 ,12 godzin 2012 , Krzyżowy ogień 2011,  22 kule 2010 , Polowanie na czarownice 2011 ,Hardcore Henry 2015 , Obłęd 2005 , Eksperyment 2010 , Wyścig z czasem 2011 , Legion 2010 , Włóczęga ze strzelbą 2011, Banita 2014 , Komórka 2004 ,Pogromcy korporacji 2013 , Looper -pętla czasu 2012 , Konspiracja Echelon 2009 , Automata 2014 , Elizjum 2013 , Pokój motyla 2012 ,Przeznaczenie 2014 , Miasto złodziei 2010 , Most szpiegów 2015 , Furia 2014 , 16 przecznic 2006 , Czas zapłaty 2013 , Ballistic 2002 , Colombiana 2011 , Łup 2011 , Doom 2005 , Outsider 2014 , Wrobiony 2012 ,Bogowie ulicy 2012, Wyspa 2005 , 

Tyle chyba wystarczy bo zapewne widziałaś już większość i pewnie już znasz niektóre tytuły z tej listy bo niektóre były przecież filmami kinowymi większość ... Co dalej tylko już nie piszmy o tamtym forum żałosnym dennym na którym kiedyś siedzieliśmy i już nie istnieje i przeszło na szczęście do historii .  Odezwałem się bo zobaczyłem że jesteś na forum i że powróciłaś po 4 miesięcznej przerwie od tego forum .No ale nie piszmy już o tamtym chorym forum było minęło już nie powróci więcej zagrzebać to i nie wspominać że w ogóle tam się siedziało kiedyś bo nie chce już tutaj się użerać z osobami z tamtego znienawidzonego forum .Odezwałem się bo ciebie akurat tolerowałem i byłaś w porządku i  na poziomie no i pomyślałem że aaa wezmę się odezwę bo w końcu jakaś znajoma stara z dawnego forum którego nie chce wspominać .Tak ze jakby co to nie gadajmy już kto tam kim był ja nie chce tutaj powracać do tego co było tam kiedyś jak siedzieć to pisać o tym co jest teraz nie powracać nawet do tego bo to dla mnie nawet wstyd jest . No a potem żeby nie było znowu jakiś niepotrzebnych akcji tak jak było ostatnio jak pisałaś temat dla ludzi z tego wiadomego nam forum . Tak więc lepiej o nim nie wspominać wiadomo jacy ludzie tam przebywali i że nie warto tego forum nawet zbierać do kupy bo skończy się to tylko kolejnym wyzywaniem i atakami jakimiś .No to jakby co to będę zaglądał bo akurat na tym forum też mnie nie było ostatnio i też nie zaglądałem to się odezwę na pewno jeszcze 😉 Tylko tak jak chciałem prosić nie gadać już więcej o tym chorym forum ok było tam kiedyś takie forum teraz już nie ma i nie ma po co sobie przypominac tamtych osób i do nich pisać bo i tak nic dobrego z tego nie wyniknie nigdy i będzie zawsze to samo że będzie kłótnia i wojny i kolejne ataki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx gosciu

Ja to wchodze na filmweb i tam szukam rocznikowo po gatunku filmowym i wybieram kraj produkcji przykładowo horror Usa i lata produkcji że np 1980-1990 no I tak szukam że po 60 filmów spisuje do zeszytu tytuły potem na Cda wchodze i sprawdzam który film jest dostępny i jest na cda . No i jak jest to pobieram przez pobieracz net albo jest też 2conv takie strony do pobierania linku z Cda czy z YouTube no i tam pobiera sie . No i wszystko mam w zeszycie zapisane bo tak to szukam na filmwebie po 200 stron pare przeszukuje na raz i wybieram sobie sam jakies tytuły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXX gosc

Jak jesteś Poetka chora i jesteś na chorobowym powalona to masz tutaj kilka nowych filmideł bo sobie trochę pobrałem z cda nowych tytułów i może coś jeszcze z tego nie oglądałaś chociaż może pewnie niektóre znasz już : Haker 2015 ,Infiltrator 2013 ,W  pogoni za zemstą 2010 , Likwidator 2013 , Pozdrowienia z Paryża 2010 , Bez hamulców 2012 ,Elita zabójców 2011,Niepowstrzymany 2010 ,Labirynt 2013,Kod nieśmiertelności 2011 ,Strzelec 2007,Sierota 2009,Eagle eye 2008,Zbaw nas ode złego 2014,Surogaci 2009,Porwanie 2011,Świat w płomieniach 2013,Push 2009,Furia 2010, 

Pewnie oglądałaś niektóre ale dodaje bo dobre kino i jak jest choroba to można pooglądać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx gosciu ..

No racja horrory lubię ogladac ale moja rodzina nie lubi jak oglądam . Teraz oglądam to co ci powyżej podałem bo ostatnio pobrałem no ale jeszcze mnie 16 filmów do obejrzenia zostało bo już na wieczór nie chciało się mnie ogladac . No i jutro będę dalej ogladac. Co do filmów to oglądam wszystko a horrory to ciągle mnie mówią bo jak mogę na to patrzeć . Jak rodzina tego nie rozumie oni widzą tam tylko rujnowanie psychiki że jak mogę na te wampiry ,jakieś psychopaty z nożami patrzeć ? Rodzice nie rozumieją tego i zawsze moja mama albo wujek jak przyjedzie to mnie gada żebym to pokasował że to jest dla psychopatów albo bo to koszmary są po tym . No moja mama jak zobaczyła kiedyś trochę tylko Koszmaru z ulicy wiązów jakąś część to matko jak ja mogłem to kupić i ogladac co ja w ogóle na jaki chory film patrzę . No ale jak ja to lubię i nie jestem morderca co lata z nożem. Zgadzam się że dzieci w wieku 3 - 14 lat no albo do 12 lat nie powinny ogladac horrory albo takie sceny gdzie jest przemoc mordowanie i się kroja. No ale ja mam już 30 lat a matka moja panikuje jak oglądam filmy grozy typu Piły . No ona nie może patrzeć a wujek to całkowicie że to psychikę ryje i wypacza umysł . No ok ale trzeba umieć zdawać sobie sprawę że to tylko film że to fikcja że to jest tylko świat wymyślony . Po co to oglądam no nie że lubię patrzeć na mordowanie ale jakoś lubię taki klimat .Ogólnie to lubię i sensacyjne i kryminalne i western i filmy wojenne i przygodowe . No ale horror to u mnie zaraz kłótnia albo wojna bo nawet jak oglądam Thriller to mama moja mówi że znowu jakieś psychopaty. no racja że kino grozy może zniszczyć psychikę dziecka ale to trzeba dojrzeć trzeba rozumieć że to tylko jest wymyślone że to nie jest tak jak oni tam pokazują . Świat z filmu trzeba umieć traktować jako rozrywkę to prawda mnie też znajomi mówili że horrory to ogólnie psucie psychiki . Ja sam bym nie chciał żeby dziecko w wieku 8-12 lat oglądało film grozy . Dobrze można ogladac jak się ma 16 lat bo to już trochę jest rozwinięta psychika no a dziecko 8 albo 9 lat to psychika jeszcze może odnieść ranę bo to za młody wiek . Jak oglądałem kiedyś horror w wieku 13 lat to też miałem potem w umyśle sieczke . Przecież to zbrodnia jak to dzieci oglądają i potem myślą że tak można robić jak jakiś morderca co lata za kimś z nożem . U mnie to każdy się czepia tego co lubię . Jak lubię Kryminały to znowu że o morderstwach i jakiś seryjnych zwyrodnialcach czytam co to mordują ludzi i to mnie fascynuje . Pamietam że u mnie mama najbardziej nie lubi Piły i mówi że jak ja mogłem ten film kupić na płycie i ogladac wieczorami .No a wujek mój to nawet jak oglądałem jakiś film co się wieszał ktoś i nie był to horror ani thriller to narobił szumu zaraz :/ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

"Sekretna córka"

"Ukochany syn"

Autorka _Shilpi Somaya Gowda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Dobrze się czyta też książki  Samanthy Young. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Lot nad kukułczym gniazdem" I "Zielona mila" .

Adaptacje filmowe też są niezłe, jednak co książka to książka.

Zgadzam się 🙂

Ostatnio czytałam wszystkie książki po kolei Jojo Moyes ,wciągają nieźle.

Teraz czytam"Przegwizdane" 👌

I "Bez znieczulenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×