Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koda

11 latek

Polecane posty

Gość Koda

Witam.

Czy Wasze 11 letnie dzieci same wybierają sobie ubrania w sklepie? Czy co kupicie, to chodzą w tym ubrane bez marudzenia?

Ostatnio mój syn stwierdził, że na zakupy chodzi ze mną, bo on ma już swój styl i ja niekoniecznie kupuję ciuchy, w których on chce chodzić. Trochę nie wiem co o tym myśleć...Jak sytuacja wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria

Nie mam jeszcze dzieci w takim wieku, ale jak miałam 12 lat, to już sama wybierałam sobie w sklepach co chcę nosić i rodzice to kupowali. To już nastolatek, a teraz dzieci dojrzewają jeszcze szybciej. Mój brat zaczął się buntować koło 10 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
1 godzinę temu, Gość Koda napisał:

Witam.

Czy Wasze 11 letnie dzieci same wybierają sobie ubrania w sklepie? Czy co kupicie, to chodzą w tym ubrane bez marudzenia?

Ostatnio mój syn stwierdził, że na zakupy chodzi ze mną, bo on ma już swój styl i ja niekoniecznie kupuję ciuchy, w których on chce chodzić. Trochę nie wiem co o tym myśleć...Jak sytuacja wygląda u Was?

Ja mam 8 latka i wybiera sam ciuchy od jakiegoś roku. Dla mnie to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kulczyk ale prawie ;)

Moja niespelna 11 latka tez sama sobie ubrania i buty wybiera, juz od ponad roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kulczyk ale prawie ;)

Moja niespelna 11 latka tez sama sobie ubrania i buty wybiera, juz od ponad roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

W wieku 11 już określała co chce. Miała 13 jak zaczęła jeździć z koleżankami do galerii i już sobie kupowała. Czasem też jeździmy razem na wspólne zakupy i sobie wybiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678

mam 2 synow i zawsze biore ich ze soba na zakupy. Tez sami wybieraja sb ubrania i buty. 9 i 11 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×