Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek00

Biuro matrymonialne-czy ktoś korzystał ?

Polecane posty

Gość Marek00

Witam.Czy ktoś z Was korzystał z usług biura matrymonialnego ? Jakie macie opinie o takim sposobie poznawania ludzi ?

Dziś zadzwoniłem do pewnego biura, aby dowiedzieć się jak to wygląda i mam jeszcze większy mętlik w głowie, ponieważ osoba, która odebrała mówiła " och, ach, pewnie, nie wirtualne osoby".Treść była bardzo wyrecytowana, bez słowa zająknięcia jak by było czytane  z kartki.Zaproponowano mi spotkanie z osobą prowadzącą za kilka dni i podano cenę-800 zł z groszem za pół roku.Droga impreza, sądziłem, że to mniej kosztuje, i jest jeszcze wariant za tysiaka, ale nie pamiętam jego szczegółów.

Kilka razy byłem na szybkich randkach, ale tam jest źle dobrany przedział wiekowy.Ja mam 31 lat, a na spotkanie przychodzą kobiety w wieku 26-38, z czego 70 % jest po 34 roku życia, a jak wiadomo kobiety nie lubią młodszych.Jak dowiadują się o moim wieku to już jest inna gadka.Zaobserwowałem też, że przychodzą 2,3 koleżanki oo tak dla rozrywki.O portalach randkowych nie wspomnę, bo to tragedia.

Zapraszam do dyskusji,

Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_kobieta

Wydaje mi się że takie biuro to lepsza opcja niż portal randkowy gdzie nie dość że nikt nie odpisuje to jakieś zabawy w oczka czy polubienia które nic nie dają a tylko wymuszają kupno abonamentu. Biuro matrymonialne przynajmniej zorganizuje ci randkę z osobą która pasuje do twojego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza

Kiedyś korzystałam z takich portali i 99% facetów było zainteresowana tylko seksem. Z 1% dało się normalnie pogadać...ale udało mi sie tam poznać wartościowe osoby , ale niestety nie bez nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×