Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolp

Ale mnie wkurzyła koleżanka

Polecane posty

Gość Kolp

Byłem teraz na weekend koleżanki w domu Umówiliśmy się na piwko i winko miałem nadzieję że potem pójdziemy razem do łóżka i może nawet będzie seks ale poza delikatnym masażem jej nóg podczas picia wina ona potem dałam i materac i kazała żebym tam spał na moje pytanie czy będziemy razem leżeć powiedziała że nie ale jestem na nią wkurzony a Pamiętam że jak Miałem kiedyś kobietę to ona na mnie leciała wtedy po prostu nic więcej z nią nie robiłem bo miałem kobietę teraz jak jestem wolny to ona już nic nie chce Dlaczego kobiety są takie nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli jesteś przystojny i niewiarygodnie seksowny, to nie znaczy ze dostaniesz od każdej co chcesz, liczy się osobowość też, czy ja uzewnetrzniasz, czy skrywasz, perła otoczona grubą warstwą kolorowego goowna przyciągnie tylko muchy, żuczki gnojarki i robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kolp napisał:

Byłem teraz na weekend koleżanki w domu Umówiliśmy się na piwko i winko miałem nadzieję że potem pójdziemy razem do łóżka i może nawet będzie seks ale poza delikatnym masażem jej nóg podczas picia wina ona potem dałam i materac i kazała żebym tam spał na moje pytanie czy będziemy razem leżeć powiedziała że nie ale jestem na nią wkurzony a Pamiętam że jak Miałem kiedyś kobietę to ona na mnie leciała wtedy po prostu nic więcej z nią nie robiłem bo miałem kobietę teraz jak jestem wolny to ona już nic nie chce Dlaczego kobiety są takie nielogiczne

Może po drodze byłeś niemiły dla niej, delikatnie rzecz ujmując. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochałeś inną i przeszło hej zainteresowanie, przerasta cię logika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kochałeś inną i przeszło hej zainteresowanie, przerasta cię logika. 

*jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ona nie ma OBOWIĄZKU spać z tobą i dawać ci dupy!!!! Tylko na tej podstawie że tobie się tego chce! Niech to w końcu do was dotrze pajace, kobieta która nie jest twoja żoną NIE MA OBOWIĄZKU uprawiać z tobą seks tepaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.....

Nienawidzę takiej roszczeniowej postawy u faceta że jak on chce to ona MUSI!!! Otóż nie nic nie musi c h u ju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.....

Nienawidzę takiej roszczeniowej postawy u faceta że jak on chce to ona MUSI!!! Otóż nie nic nie musi c h u ju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×