Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziomek

Kit Loversi

Polecane posty

Gość Ziomek

Co sądzicie o tej parze? Straszne pajacowanie i wywyższanie się bo mieszkają w LA. A najbardziej żal mi tego psiaka, którego wszędzie ze sobą biorą i męczą. Nawet do restauracji z pieskiem muszą wejść 🤦🤦 nic wartościowego nie wnoszą do internetu tylko napinają mięśnie i pokazują jak ćwiczą. Ten Mateusz to taki napakowany, tępy osiłek a Pamela to blond laska, która też nic mądrego nie potrafi powiedzieć. Tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie też irytują. Oglądałam ich bardzo dawno temu, kiedyś byli spoko a potem to poszło w złą stronę. Ciągle salto i noga w góre, widać że to podoba się tylko dzieciakom ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

AMbitni ale widać jak bardzo zależy im na kasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---

Pseudomotywacja + w sklepiku dla dzieci dziadowskie produkty za zaporowe ceny. Głośni, męczący. Psa szkoda, do tego widać, że nie jest nauczony niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To Ci co byli w tusk vision network w programie coś tam expres?  Tam była scena jak kopnął swoją dziewczynę a autobusie. Potem się tłumaczyli dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 chyba tak

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To Ci co byli w tusk vision network w programie coś tam expres?  Tam była scena jak kopnął swoją dziewczynę a autobusie. Potem się tłumaczyli dziwnie.

a o co tam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wrzuć w yt zapytanie. Widać jak siedzą i się kłócą a potem ją szturcha nogą. Chooyowe to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jezzcze mi się przypomniała akcja jak robił salto i wpadł na jakąś laskę. Ktoś wie jak to się skonczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
13 minut temu, Gość gość napisał:

To jezzcze mi się przypomniała akcja jak robił salto i wpadł na jakąś laskę. Ktoś wie jak to się skonczyło?

Coś jej połamał chyba bo wylądowała w szpitalu i tłumaczył się na insta, że mu przykro i pokryje wszystkie koszty leczenia ale do końca też nie pamiętam jak to było dokładnie. Generalnie stary facet a nie myśli w ogóle o konsekwencjach swojego durnego zachowania. Każdy zdrowo myślący człowiek potrafi przewidzieć że mogło to tak się stać tylko on jakby wyjęty z innej planety. Szok jak można tak płytko myśleć jak oni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscp
17 minut temu, Gość gość napisał:

A wrzuć w yt zapytanie. Widać jak siedzą i się kłócą a potem ją szturcha nogą. Chooyowe to było.

On jej tam nie kopnął ani nic nie zrobil. Ogladalam caly sezon i specjalnie zmontowali to tak by takie tłuki jak ty wierzyly, ze to się wydarzyło naprawde... 🤦‍♀️ magia montazu, kojarzysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Goscp napisał:

On jej tam nie kopnął ani nic nie zrobil. Ogladalam caly sezon i specjalnie zmontowali to tak by takie tłuki jak ty wierzyly, ze to się wydarzyło naprawde... 🤦‍♀️ magia montazu, kojarzysz? 

Tak? A to dziwne bo tej sceny jakoś nie montowali. Właśnie oglądam. Oj jakiś fan kitlowersów tu siedzi 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha też to właśnie oglądam. Ale agresja u niego. I jeszcze ten tekst żeby nie świeciła... hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscz
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak? A to dziwne bo tej sceny jakoś nie montowali. Właśnie oglądam. Oj jakiś fan kitlowersów tu siedzi 😆

Nie jestem ich fanem, jestem osobą dorosłą i potrafię ocenić sytuację przedstawioną w telewizji, ktora ma na celu przyciagnac widzow poprzez robienie dram by o tym się mowilo, widac działa skoro zawzięcie rozkopalas sytuacje o ktorej juz wszyscy zapomnieli. Nie oni jedni i nie ostatni zostali pokazani w takim swietle, jest mnóstwo celebrytow ktorych telewizja rowniez nie oszczędziła. Nie jestem hejterką i potrafię powiedziec o kazdym cos pozytywnego jak i negatywnego, duzo pajacują i robią z siebie na sile wyluzowanych ich kontent do mnie nie przemawia, nie mam 10 lat by byc podjaraną bo ktos robi salto... wiedzą, ze oglądają ich glownie dzieci i robia wszystko by je przyciagnac, nabic wyswietlenia, reklamy i hajs sie zgadza.  Krzywdzą tym kogos? Wątpię. Są wyksztalceni, mają o sporcie jakies pojecie wiec dobrze, ze znalezli sie tacy ktorzy podniesli jakis procent polskich dzieci z kanapy. Są mi totalnie obojetni i nie pluje jadem jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Goscz napisał:

Nie jestem ich fanem, jestem osobą dorosłą i potrafię ocenić sytuację przedstawioną w telewizji, ktora ma na celu przyciagnac widzow poprzez robienie dram by o tym się mowilo, widac działa skoro zawzięcie rozkopalas sytuacje o ktorej juz wszyscy zapomnieli. Nie oni jedni i nie ostatni zostali pokazani w takim swietle, jest mnóstwo celebrytow ktorych telewizja rowniez nie oszczędziła. Nie jestem hejterką i potrafię powiedziec o kazdym cos pozytywnego jak i negatywnego, duzo pajacują i robią z siebie na sile wyluzowanych ich kontent do mnie nie przemawia, nie mam 10 lat by byc podjaraną bo ktos robi salto... wiedzą, ze oglądają ich glownie dzieci i robia wszystko by je przyciagnac, nabic wyswietlenia, reklamy i hajs sie zgadza.  Krzywdzą tym kogos? Wątpię. Są wyksztalceni, mają o sporcie jakies pojecie wiec dobrze, ze znalezli sie tacy ktorzy podniesli jakis procent polskich dzieci z kanapy. Są mi totalnie obojetni i nie pluje jadem jak Ty. 

Wskaż plucie jadem, a może jeszcze hejt, a może mowa nienawiści. Szkoła frankfurcka byłaby z Ciebie dumna. Serdeczności 😆

I odnosząc się do Twojej wypowiedzi:

-nie umiesz się odnieść do faktów i każdy może sprawdzić sam jego zachowanie na filmach.

-1 wpis nie jest rozkopaniem a przypomnieniem. Jak wejdziesz na yt i film zobaczysz też komentarze innych dodawane na bieżąco.

- jeżeli wiedzą, że oglądają ich dzieci, to tym bardziej źle to o nich świadczy.

-wykształceni i mają jakieś pojęcie o sporcie... no gratulacje. Sprawdź lepiej bo np. dietetykiem jest się wyłącznie po medycznym kierunku. Reszta to tylko zapchaj rynkowe dziury. Oststnio promują sxkołę kołczingu... wtf.

-nie, tym wpisem udowadniesz że nie są Ci obojętni, a wręcz przeciwnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliet
54 minuty temu, Gość Goscp napisał:

On jej tam nie kopnął ani nic nie zrobil. Ogladalam caly sezon i specjalnie zmontowali to tak by takie tłuki jak ty wierzyly, ze to się wydarzyło naprawde... 🤦‍♀️ magia montazu, kojarzysz? 

Oglądałam wszystkie odcinki i w każdym zachowywali się głośno i infantylnie a niektóre teksty Mateusza w kierunku Pameli były delikatnie mówiąc żałosne i nie na miejscu. Po za tym sprawiali wrażenie, że są pewni wygranej i ta ich mina na końcu gdy okazuje się że jednak ktoś inny wygrywa jest bezcenna xD poszli do tego programu po hajs, bo byli przekonani że wygrają a tu zonk. Nie cierpię takiej zarozumiałość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosva
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Wskaż plucie jadem, a może jeszcze hejt, a może mowa nienawiści. Szkoła frankfurcka byłaby z Ciebie dumna. Serdeczności 😆

I odnosząc się do Twojej wypowiedzi:

-nie umiesz się odnieść do faktów i każdy może sprawdzić sam jego zachowanie na filmach.

-1 wpis nie jest rozkopaniem a przypomnieniem. Jak wejdziesz na yt i film zobaczysz też komentarze innych dodawane na bieżąco.

- jeżeli wiedzą, że oglądają ich dzieci, to tym bardziej źle to o nich świadczy.

-wykształceni i mają jakieś pojęcie o sporcie... no gratulacje. Sprawdź lepiej bo np. dietetykiem jest się wyłącznie po medycznym kierunku. Reszta to tylko zapchaj rynkowe dziury. Oststnio promują sxkołę kołczingu... wtf.

-nie, tym wpisem udowadniesz że nie są Ci obojętni, a wręcz przeciwnie.

 

Probowalam ci łagodnie wyjaśnić, że zakładając wątek i wylewanie swoich frustracji na temat jakies pary z internetu, udowadnia, ze to z Tobą jest cos nie tak. Jeszcze nazwa Kit Loversi? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosva napisał:

Probowalam ci łagodnie wyjaśnić, że zakładając wątek i wylewanie swoich frustracji na temat jakies pary z internetu, udowadnia, ze to z Tobą jest cos nie tak. Jeszcze nazwa Kit Loversi? Serio?

eeee, tylko to nie ja jestem twórcą 😆😆

Łagodnie to ja odpowiedziałam punktując Twój wywód. 

Szzacun dla osoby od tematu, bo moim zdaniem bazwa trafiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Strasznie sztuczni, wręcz cringowi, pozerzy, ale potrafią zarabiać na dzieciakach.

Smutne, że to patologiczny związek, Pamela ma szczękościsk a Mateusz to damski bokser i nie jest to informacja z tvn ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

on jest chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxx

Ciekawe czemu wracają do Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nol
43 minuty temu, Gość Xxxxx napisał:

Ciekawe czemu wracają do Polski 

Pewnie kasa im się kończy i może stwierdzili że trudno żyć w LA z samego youtuba. Bądź co bądź życie tam jest drogie a jak nie masz stałej pracy, pensji to ciężko płacić rachunki itd. Albo po prostu podpisali umowę na mieszkanie na określony czas i właśnie się skończyła. Bo chyba nigdzie nie mówili na ile konkretnie tam wyjeżdżają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

parę razy miałam wrażenie, że teksty jakie rzuca do niej bo jest zazdrosny były mocno creepy. Taki pasywno agresywny dzieciaczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Nol napisał:

Pewnie kasa im się kończy i może stwierdzili że trudno żyć w LA z samego youtuba. Bądź co bądź życie tam jest drogie a jak nie masz stałej pracy, pensji to ciężko płacić rachunki itd. Albo po prostu podpisali umowę na mieszkanie na określony czas i właśnie się skończyła. Bo chyba nigdzie nie mówili na ile konkretnie tam wyjeżdżają? 

Tak a powrót jest "na spontanie" i od razu mają na miejscu nowe mieszkanie, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmund
Dnia 15.01.2020 o 21:04, Gość gość napisał:

Tak a powrót jest "na spontanie" i od razu mają na miejscu nowe mieszkanie, ciekawe

No i się wyjaśniło dlaczego wrócili do polski. Nie dość, że pajacują w internecie to jeszcze w telewizji muszą 🤦‍♀️ nie zdzierżę ich występów w programie tanecznym...er

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×