Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edwin

Najlepsze żony są spod znaku Panny

Polecane posty

Gość edwin

jeden warunek, nie można jej zdradzać i jest ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Chyba najbardziej upierdliwe. Wiecznie niezadowolone, z pretensjami, najmądrzejsze w całej wsi. Widzę po swojej matce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uważam że wagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skorpionki są boskie.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skorpionki są boskie.😍

Wiem, dzikuski w s,,,e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel

Panny najlepsze , sexowne , inteligentne , piękne , mądre , dobre , kochane , uczciwe , porządne , troskliwe .... mogę tak wymieniać w nieskończoność 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Marzyciel napisał:

Panny najlepsze , sexowne , inteligentne , piękne , mądre , dobre , kochane , uczciwe , porządne , troskliwe .... mogę tak wymieniać w nieskończoność 😍

Wymieniłeś wszystkie cechy skorpionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszony
50 minut temu, Gość Vanessa napisał:

Chyba najbardziej upierdliwe. Wiecznie niezadowolone, z pretensjami, najmądrzejsze w całej wsi. Widzę po swojej matce...

Twoja matka pewnie nie miała chłopa ani bolca to taka się zrobiła. Panna musi być kochana i wtedy kwitnie, a gdy jest zaniedbana to staje się upierdliwa i niezadowolona jak STARA PANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazio
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wymieniłeś wszystkie cechy skorpionek.

skorpionki to kuurwy, lubią duupe wypinać i lansować się golizną, najczęstszy znak panienek z burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość kiszony napisał:

Twoja matka pewnie nie miała chłopa ani bolca to taka się zrobiła. Panna musi być kochana i wtedy kwitnie, a gdy jest zaniedbana to staje się upierdliwa i niezadowolona jak STARA PANNA

Tak można powiedzieć o każdej kobiecie bez względu na znak jelopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość kiszony napisał:

Twoja matka pewnie nie miała chłopa ani bolca to taka się zrobiła. Panna musi być kochana i wtedy kwitnie, a gdy jest zaniedbana to staje się upierdliwa i niezadowolona jak STARA PANNA

Ty kiszony tez świeży nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem panną i fakt, że małżeństwo od 2002 roku bardzo, bardzo udane, ale to wspólna zasługa. Niedawno czytałam, że ja i mąż nie pasujemy do siebie znakami zodiaku i to się nie może udać, mąż generalnie jako wodnik na fatalną opinie jako partner, ale mojego okiełznałam.Któreś małżeństwo w Polsce musi być najszczęśliwsze, ja myślę, że to nasze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka
15 minut temu, Gość kazio napisał:

skorpionki to kuurwy, lubią duupe wypinać i lansować się golizną, najczęstszy znak panienek z burdelu

Jestem skorpionką, wypraszamy sobie te epitety kierowane e ten znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka
15 minut temu, Gość kazio napisał:

skorpionki to kuurwy, lubią duupe wypinać i lansować się golizną, najczęstszy znak panienek z burdelu

Jestem skorpionką, wypraszamy sobie te epitety kierowane e ten znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszony
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak można powiedzieć o każdej kobiecie bez względu na znak jelopy.

ale znak Panna jest szczególna w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazio
13 minut temu, Gość Violka napisał:

Jestem skorpionką, wypraszamy sobie te epitety kierowane e ten znak zodiaku.

Lubisz gdy na ciebie patrzą i lubisz skąpe ciuchy, przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belach
23 godziny temu, Gość kazio napisał:

Lubisz gdy na ciebie patrzą i lubisz skąpe ciuchy, przyznaj się

ona dobrze wie co ją ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Ja jestem znak panna. I z tymi pozytywami sie zgodzam 😄 a jeszcze z tym stwierdzeniem ze nie wolno zdradzac to ideal z panny bedzie to tez sama prawda. Ale jak zdradzisz, to pieklo na ziemi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wszystkie panny jakie znam sa falszywe. omijam szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżnik
Dnia 14.01.2020 o 08:31, Gość Lili napisał:

Ja jestem znak panna. I z tymi pozytywami sie zgodzam 😄 a jeszcze z tym stwierdzeniem ze nie wolno zdradzac to ideal z panny bedzie to tez sama prawda. Ale jak zdradzisz, to pieklo na ziemi 😄

biore cie w ciemno, daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skav
Dnia 14.01.2020 o 09:30, Gość gosc napisał:

wszystkie panny jakie znam sa falszywe. omijam szerokim łukiem

lecisz na tępe lalki to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty20
Dnia 13.01.2020 o 14:00, Gość Gosc napisał:

Skorpionki są boskie.😍

Tak ale wierzą na wszystko co niestety oznacza że często są w związku z niewłaściwym facetem który po prostu ja zmanipulował. Ja znałem idealną skorpionke jednak taki głupi koleś mi ją odebrał bo zaczął się w okół niej kręcić i miał lepszą gadkę a ona miała gdzieś to że to kłamczuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja matka byla panna a ojciec lwem

 Odkąd pamiętam ona była oschla i nieczula i wymagajaca. Dom lsnil jak muzeum i panowal w nim chlod. Za wszystkie swoje niepowodzenia zyciowe obwiniala nas-to ze zalozyla rodzine bylo jej wielkim bledem i sie nie kryla z tym...odkad pamietam rodzice zawsze sie klocili, nawet o seks. Slyszalam te klotnie. Wolala do pierwszej w nocy  polerowac w kuchni lyzeczki ...czekala az ojciec pojdzie spac. A on zawsze do niej  zawsze z czuloscia kwiatami biżuteria....pomagal w domu i  przy nas..ciezko pracowal aby spelnic wszelkie jej zachcianki

a zawsze tylko wieczne pretensje. Ona nie pracowala zawodowo. Nie chciala. Z tego co wiem to byl jej wiebyl.

.A ona i tak cale życie sprawiała wrażenie ze jest jak Barbara Niechcic z Bogumilem i wzdychala do jakiegos Tolibowskiego ktory mi ja gdzieś.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 13.01.2020 o 14:53, Gość Vanessa napisał:

Chyba najbardziej upierdliwe. Wiecznie niezadowolone, z pretensjami, najmądrzejsze w całej wsi. Widzę po swojej matce...

moja matka jest dokladnie taka i plotkara...zadnych zainteresowan, wyksztalcenia,osiagniec, nic. taka dewota ktora nie umie nic poza gotowaniem i sprzataniem a jest spod raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makerel
7 minut temu, Gość gosc napisał:

moja matka jest dokladnie taka i plotkara...zadnych zainteresowan, wyksztalcenia,osiagniec, nic. taka dewota ktora nie umie nic poza gotowaniem i sprzataniem a jest spod raka

raki też dobre baby są przeważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buco
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Moja matka byla panna a ojciec lwem

 Odkąd pamiętam ona była oschla i nieczula i wymagajaca. Dom lsnil jak muzeum i panowal w nim chlod. Za wszystkie swoje niepowodzenia zyciowe obwiniala nas-to ze zalozyla rodzine bylo jej wielkim bledem i sie nie kryla z tym...odkad pamietam rodzice zawsze sie klocili, nawet o seks. Slyszalam te klotnie. Wolala do pierwszej w nocy  polerowac w kuchni lyzeczki ...czekala az ojciec pojdzie spac. A on zawsze do niej  zawsze z czuloscia kwiatami biżuteria....pomagal w domu i  przy nas..ciezko pracowal aby spelnic wszelkie jej zachcianki

a zawsze tylko wieczne pretensje. Ona nie pracowala zawodowo. Nie chciala. Z tego co wiem to byl jej wiebyl.

.A ona i tak cale życie sprawiała wrażenie ze jest jak Barbara Niechcic z Bogumilem i wzdychala do jakiegos Tolibowskiego ktory mi ja gdzieś.

 

 

 

oschłe to są polki ogólnie, i mają bzika i wieczne zachcianki, chore istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×