Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natiii3

Wiotka skóra na brzuchu

Polecane posty

Witam, jestem 10 miesięcy po porodzie i skóra na brzuchu jest wiotka, wisząca i są na niej rozstępy. Czy bez zabiegów chirurgicznych da się coś z tym zrobić? Chciałabym mieć płaski brzuch , ale powoli już tracę na to nadzieję. Czy ktoś miał podobnie i osiągnął cel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka
Dnia 13.01.2020 o 18:04, Natiii3 napisał:

Witam, jestem 10 miesięcy po porodzie i skóra na brzuchu jest wiotka, wisząca i są na niej rozstępy. Czy bez zabiegów chirurgicznych da się coś z tym zrobić? Chciałabym mieć płaski brzuch , ale powoli już tracę na to nadzieję. Czy ktoś miał podobnie i osiągnął cel? 

Zanim zdecydujesz się na zabieg chirurgiczny pomyśl o zabiegu RF mikroiglowej u kosmetologa. Miałam okropnie wiotką skórę, usianą rozstępami po porodzie. Po 3 zabiegach skora wygląda zupelnie inaczej, zrobiła się grubsza, gęsta,a rozstępy prawie do końca znikneły. Zabiegi miałam co 6 tygodni, więc trochę to trwało, ale warto bylo czekać. Polecam zabiegi w Beauty Premium w Poznaniu, cena zabiegu uważam jest całkiem dobra a obsługa doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O oByłam na takich zabiegach. Fakt skóra jest w lepszym stanie niż była. Minimalnie. Napewno mniej widoczne są rozstępy, aczkolwiek był to spory wydatek. Miałam 4 takie zabiegi zapłaciłam 770 za wszystkie. Zaczęłam teraz non stop smarować się kremami ujędrniającymi, wieczorem rozgrzewające serum i body wrapping. Ćwiczę mięśnie brzucha, staram się robić to codziennie. Zobaczymy czy będą jakieś efekty. Chciałabym się bardzo pozbyć faldki nad blizna po cc i tego okropnego tluszczyku.. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli pomoże to minimalne.Wydalam na zabieg 2500 choć kosmetyczka zapewniała że rezultat będzie nie pomogło trudno z wiszącej skóry z rozstępami zrobić ładny brzuszek. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam też o działaniu kolagenu srebrnego, może ktoś miał okazję testować? Podobno działa cuda jeśli chodzi o ujędrnianie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×