Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna0812

Czy wy też uważacie że roczniki 99 i młodsze to pokolenie stracone?

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Normalnie zgodzilabym sie z toba, ale niestety spoleczenstwo i kultura sie zmienia i mlodzi nie widza tego w ten sam sposob jak my.  Na glos rozmawiaja o bardzo prywatnych rzeczach.  Ja na ulicy slyszalam dziewczyne przekonywujaca kogos, ze jakies dziecko nie jest owocem jakiegos zwiazku tylko kogos innego i tutaj nastapil szok gdy powiedziala, ze ona wie, bo byla przy tym.  Nie wiem co miala na mysli, ale brzmialo to jakby siedziala i patrzyla z kim ta dziewczyna sie gzdzila.  Nie wazne, ze nie zna ludzi, ale takie teksty to normalna osoba nie mowilaby przy innych.  Kazdy moment swojego zycia pakuja na internet i dziela sie co robia, co jedza, w co sie ubiraja, z kim to robia itd.  Na zywo znalam dziewczyne, ktora w pracy potrafila klientowi pokazac swoje nagie zdjecia z wakacji.  Mina faceta byla bezcenna, a ja nie wiedzialam gdzie sie schowac poniewaz stalam kolo niej.

Dalej nie rozumiesz. W szkole nikt nie będzie gadał o swoich wyskokach, kiedy nauczyciel jest pół metra od niego. Jeśli autorka słyszy o czym rozmawiają uczennice tzn, że je podsłu...e. Żeby słyszeć na przerwie co kto mówi z dwóch metrów, to trzeba nieźle uszy naciagać, a ty mi tu dalej wyskakujesz z ulicą i tym, że ludzie nie czują skrępowania. Myślę, że autorka, to żadna nauczycielka, prędzej inny pracownik szkoły, albo pani, która ma okno metr od osiedlowej ławki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam pamietam mode sprzed 15-20 lat. Fakt. Dlugie spodnie byly mode. Wielkie dzwony, biodrowki i wystajace z nich stringi. Biale kozaki tez byly jakis czas na czasie. I te rozowe cekiny...wszedzie pelno cekinow. Potem bylo emo (mok okres nastoletni) i wlosy trzy razy wieksze od glowy 😄

chodzilam do bardzo dobrej szkoly. Nawet malowac nam sie nie pozwalano i prawie kazdy potem poszedl na dobre studia. 

Kazdy mial tez gdzies zakaz malowania sie, niektorzy przeklinali, sporo osob popalalo. Ktos nawet piwo do szkoly przyniosl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.01.2020 o 01:37, Gość Gość napisał:

Teraz dorasta pokolenie które uważa że mając te 16-18 lat ma już pojęcie o polityce, fascynują się tęczą, homo, imigrantami i zachodnią Europą. Szkołę kończyłam kilka lat temu, ale ze znajomymi o polityce się nie rozmawiało, ludzie wiedzieli kto jest Prezydentem, kto premierem z nazwiska i to tyle. Teraz młodzi gadają o polityce jak starzy, ja jestem zaskoczona. Uczę języka w szkole średniej od niedawna i uczniowie sami często wtrącają jakieś polityczne uwagi, pro-lewicowe. 

To chyba dobrze, ze ludzie ktorzy albo zaraz beda mogli albo juz moga glosowac maja opinie polityczne i sa ciekawi tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×