Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaramarak

Co byście wybrali, luksus czy szczęście? Pytanie głównie do kobiet

Polecane posty

Gość jaramarak

przypominam że jedno z dwóch do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka

Szczęście w dzisiejszych czasach należy do luksusu, ale jednak szczęście 🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

Szczescie ,luksusu można sie dorobić a szczescia sie nie kupi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

luksus bo jestem specjalistka od szczescia a pracowac to mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Szczęście. U każdego co innego to oznacza.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytadela

Czy to jest referencja do megxitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Luksus ponieważ on mi daje szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie można być szczęśliwym w luksusie jakkolwiek to definiujesz? Ktoś tu chyba ma ból dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

luksus daje szczęście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Gość napisał:

luksus daje szczęście 🙂

 

1 godzinę temu, Gość Mmm napisał:

Luksus ponieważ on mi daje szczęście.

A czym dla was jest ten luksus? kryształowe szklanki? plazma na całą ściane? szmatki za poyebaną cene z nazwiskiem jakiegoś włocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usterka
3 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

 

A czym dla was jest ten luksus? kryształowe szklanki? plazma na całą ściane? szmatki za poyebaną cene z nazwiskiem jakiegoś włocha?

obstawiam ze brzydka torebka w zgnilym brazowym kolorze za 20 tys 🙂 to jest bardzo uznawane w towarzystwie k.r.e.t.y.nek systemowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Gość usterka napisał:

obstawiam ze brzydka torebka w zgnilym brazowym kolorze za 20 tys 🙂 to jest bardzo uznawane w towarzystwie k.r.e.t.y.nek systemowych

ale  euro ja rozumiem? Jeszcze jakieś buciki co obetrą je do krwi.i jest pełnia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corvuscorax

Szczęście i nie klepanie biedy(nie czytać luksus) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczęście. Luksus bez szczęścia, to tylko luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Tak, możliwość kupienia sobie torby Chanel za 20tys to już jest luksus. I wolę życie na takim poziomie niż rzekome szczęście z gościem że średnią krajową na 40m2. Różne są typy ludzi. Dla mnie się liczy poziom życia i takiego faceta bym zgnębila psychicznie bo bym go miała za zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

I kij wam do tego skad na to mam,bo latam do Dubaju. Mój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usterka
2 minuty temu, Gość Monia napisał:

Tak, możliwość kupienia sobie torby Chanel za 20tys to już jest luksus. I wolę życie na takim poziomie niż rzekome szczęście z gościem że średnią krajową na 40m2. Różne są typy ludzi. Dla mnie się liczy poziom życia i takiego faceta bym zgnębila psychicznie bo bym go miała za zero

alez ty jestes pusta torebko:) zgnebilabys go bo jestes toksycznym zerem, torebka tego nie zakryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Monia napisał:

Tak, możliwość kupienia sobie torby Chanel za 20tys to już jest luksus. I wolę życie na takim poziomie niż rzekome szczęście z gościem że średnią krajową na 40m2. Różne są typy ludzi. Dla mnie się liczy poziom życia i takiego faceta bym zgnębila psychicznie bo bym go miała za zero

Wydaje mi się, że pytanie było szersze, ale może źle zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłubaj
6 minut temu, Gość Monia napisał:

I kij wam do tego skad na to mam,bo latam do Dubaju. Mój wybór

to tam gdzie araby sraają do ryja modelom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
4 minuty temu, Gość usterka napisał:

alez ty jestes pusta torebko:) zgnebilabys go bo jestes toksycznym zerem, torebka tego nie zakryjesz

Oczywiście nie każdego bym zgnębila, bo są faceci z kasą którzy coś osiągnęli i ja to szanuje. A za co mam szanować zwykłego śmiecia z fabryki? Za to że jest nikim? I z kimś takim niby można być szczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
6 minut temu, Gość dłubaj napisał:

to tam gdzie araby sraają do ryja modelom?

Nie srają. Dziennikarze sami to wymyślili bo nie mogli przeżyć że dziewczyny za samo danie doopy zarabiały 25k za 3tygodniowy wyjazd. A jednak😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usterka
Przed chwilą, Gość Monia napisał:

Nie srają. Dziennikarze sami to wymyślili bo nie mogli przeżyć że dziewczyny za samo danie doopy zarabiały 25k za 3tygodniowy wyjazd. A jednak😁

mysle ze dzialasz zgodnie ze swoim przeznaczeniem i mozliwosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Monia napisał:

Nie srają. Dziennikarze sami to wymyślili bo nie mogli przeżyć że dziewczyny za samo danie doopy zarabiały 25k za 3tygodniowy wyjazd. A jednak😁

25k za 3 tygodnie? To nie jesteś taka droga. przeciętna Qrwa z roksy bierze 2000 za noc. A tutaj przystępna cenowo dziewucha, szanuje że nie jesteś chciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl
3 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

25k za 3 tygodnie? To nie jesteś taka droga. przeciętna Qrwa z roksy bierze 2000 za noc. A tutaj przystępna cenowo dziewucha, szanuje że nie jesteś chciwa.

Ale przeciętna ... z Roksy ma tylko taką stawkę wystawiona za noc i to się jej zdarzy raz na jakiś czas, a tak to leci z godzinówki 200zl/godz i ma 5 czy 6 klientów dziennie i to jeszcze jak robi na mieszkaniówce to musi Alfonsowi połowę oddać. Jakby w Polsce prostytutka miała 2k zawsze z każdej nocki to Ci gwarantuje że by była kolejka kobiet chętnych do tego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Bazyl napisał:

Ale przeciętna ... z Roksy ma tylko taką stawkę wystawiona za noc i to się jej zdarzy raz na jakiś czas, a tak to leci z godzinówki 200zl/godz i ma 5 czy 6 klientów dziennie i to jeszcze jak robi na mieszkaniówce to musi Alfonsowi połowę oddać. Jakby w Polsce prostytutka miała 2k zawsze z każdej nocki to Ci gwarantuje że by była kolejka kobiet chętnych do tego zawodu

Czyli pytanie jest czy monia te 25 kafli ma netto czy jeszcze oddaje połowe alfonsowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowikowa
2 minuty temu, Gość Bazyl napisał:

Ale przeciętna ... z Roksy ma tylko taką stawkę wystawiona za noc i to się jej zdarzy raz na jakiś czas, a tak to leci z godzinówki 200zl/godz i ma 5 czy 6 klientów dziennie i to jeszcze jak robi na mieszkaniówce to musi Alfonsowi połowę oddać. Jakby w Polsce prostytutka miała 2k zawsze z każdej nocki to Ci gwarantuje że by była kolejka kobiet chętnych do tego zawodu

Dokładnie. 

Prawdziwym luksusem dla kobiety jest brak męskiego dèbila u boku a co za tym idzie bycia uzależniona od jego fochow widzimisiów żądań seksu kiedy mu trzeba i innych wielu pierdöl które niestety ale trzeba brać pod uwagę gdy się go ma. To jest prawdziwy luksus. Brak placzacej dziecięcej gęby za ścianą która uniemozliwilaby mi jedzenie lodów w łóżku w tym momencie. Jestem luksusową kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiero
43 minuty temu, Gość Monia napisał:

Oczywiście nie każdego bym zgnębila, bo są faceci z kasą którzy coś osiągnęli i ja to szanuje. A za co mam szanować zwykłego śmiecia z fabryki? Za to że jest nikim? I z kimś takim niby można być szczęśliwym?

myslisz że z bogatym będziesz szczęśliwa? abyś się nie pomyliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxi
10 minut temu, Gość Bazyl napisał:

Ale przeciętna ... z Roksy ma tylko taką stawkę wystawiona za noc i to się jej zdarzy raz na jakiś czas, a tak to leci z godzinówki 200zl/godz i ma 5 czy 6 klientów dziennie i to jeszcze jak robi na mieszkaniówce to musi Alfonsowi połowę oddać. Jakby w Polsce prostytutka miała 2k zawsze z każdej nocki to Ci gwarantuje że by była kolejka kobiet chętnych do tego zawodu

i tak jest kolejka, zobacz ile jest ogłoszeń, ale za to ceny opadają bo konkurencji dużo i dają doopy za pare groszy niektóre lecąc na ilość, niestety szybko wypadają z rynku jako alkoholiczki i ćpunki bo to nie taka łatwa "kariera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......
13 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

25k za 3 tygodnie? To nie jesteś taka droga. przeciętna Qrwa z roksy bierze 2000 za noc. A tutaj przystępna cenowo dziewucha, szanuje że nie jesteś chciwa.

Trochę przesadziłeś, nie co noc trafia się klient który płaci te 2k. To jakby pracowała 20dni w miesiącu to by zarabiała 40k/mies. Watpie. A dubajki czy te co jeżdżą do Monte carlo mają pewniaka bo one jadą na taki wyjazd z góry jest ustalone że większą kasę przytulą. Jakby na roksie było tak kolorowo to by z Polski nie wyjeżdżały tam bo po co 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×