Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noniewiem

NikkieTutorials jest trans

Polecane posty

Gość noniewiem

Wow Nikkie przyznala się ze urodziła się jako chłopak

Ma faktycznie dość postawną budowę ale myślałam że taka po prostu jej uroda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tutaj same kury domowe. Je interesują tylko śluby, dzieci, kupki i zupki. Poza tym, trzeba by znać angielski.

Co to takiego "postawna uroda,"? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hmm, to że jest wysoka i barczysta nie świadczy od razu o tym, że jest trans i jakaś zaburzona hormonalnie. Np. Otylia Jędrzejczak tez jest wysoka, a nie jest trans. 
Nikkie chyba od samego poczatku waliła taką szpachlę- charakteryzację niemalże- więc w sumie ciężko stwierdzić czy Była w trakcie zmiany płci, czy była po prostu brzydka(wg. mnie jest brzydka).

Nawiasem mówiąc- Nikkie dała na instagramie swoje zdjęcie z 2010r.- i była bardzo podobna do młodej Agnieszki Chylińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Hmm, to że jest wysoka i barczysta nie świadczy od razu o tym, że jest trans i jakaś zaburzona hormonalnie. Np. Otylia Jędrzejczak tez jest wysoka, a nie jest trans. 

Spotkałam się z opinią niskich facetów, że Charlize Theron jest transem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Spotkałam się z opinią niskich facetów, że Charlize Theron jest transem 😉 

😂😂😂 bo jest wysoka? To Cindy Crawford też musi byc, bo nie jest drobną kobietką. 
Są wielkie i zwaliste ale to z automatu nie oznacza że są trans. Po prostu mają taką, ehm, urodę. Jak faceci 1,6m wzrostu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeszło mi to kiedyś przez myśl ze względu na te ramiona i dość niski głos. Szybko jednak zmieniłam zdanie po obejrzeniu jej starych filmów - w całej okazałości prezentowała się jak modelka. A twarz zawsze miała jak u lalki - może poza wysokim czołem. Generalnie nie mam nic przeciwko trans i dalej będę ją oglądać. Utożsamiam się z nią, bo też jestem wysoka i zawsze byłam obiektem drwin. Wydaje mi się, że jest jeszcze wyższa niż mówi, bo gdy szła z Jeffreem ramię w ramię (185cm) to wyglądało to jak 20 cm różnicy, a nie 4.

Pamiętam jak ludzie śmiali się z jej ex  - Ricka, bo zdradził Nikkie z transem, a teraz wszyscy w komentarzach rzygają tęczą i są tacy tolerancyjni...... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jej nie oglądam, ale kojarzę ze "świata beauty". Włączyłam teraz film i czy ona mówi z jakimś syntezatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe czy zostawila sobie fujarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

ciekawe czy zostawila sobie fujarke

Coś ty, fujarkę się usuwa 😂  w końcu miała być kobietą a nie pół-na pół jak tajemnicza Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przeszło mi to kiedyś przez myśl ze względu na te ramiona i dość niski głos. Szybko jednak zmieniłam zdanie po obejrzeniu jej starych filmów - w całej okazałości prezentowała się jak modelka

Rzadko ją oglądam, bo nie interesuje mnie charakteryzacja tylko makijaż. Ale nie pomyślałabym że jest trans. Myślałam że jest po prostu wielka(prawdziwi Holendrzy są ogólnie wysocy) i brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

To samo Nikita Dragun, Jackie Aina, Tati, Hill, wszystko transe. Widac z daleka.

Tacy make up gurus.. geje i transe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

To samo Nikita Dragun, Jackie Aina, Tati, Hill, wszystko transe. Widac z daleka.

Tacy make up gurus.. geje i transe

a jest jakis facet makijazysta nie bedacy gejem?na yotube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×