Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet

Zaciskanie się pochwy - kiedy przerwać?

Polecane posty

Gość Facet

Pytanie do kobiet. 

Kiedy podczas stosunku kobieca pochwa zaciska się coraz mocniej, utrzymywać tempo czy przyspieszać? Zauważyłem różne zachowania. Czy można przesadzić, czasami kobieta ucieka biodrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Coś chyba ci się pomyliło. U podniecanej kobiety wypręża się mocno łechtaczka i ty odczuwasz to, że jest ciaśniej. Absolutnie nie przerywaj bo kobieta dochodzi do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na chwile przystopuj a potem pompuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzech grześ
17 godzin temu, Gość Facet napisał:

Pytanie do kobiet. 

Kiedy podczas stosunku kobieca pochwa zaciska się coraz mocniej, utrzymywać tempo czy przyspieszać? Zauważyłem różne zachowania. Czy można przesadzić, czasami kobieta ucieka biodrami?

u różnych kobiet bywa inaczej - u moich częściej chcą aby kontynuować ale delikatniej, zwłaszcza gdy puszcza zaciskanie i pojawiają się rytmiczne skurcze oznaczające orgazm. Dopasuj się do jej reakcji. Możesz też wtedy już dojść, bo to jest ten moment, kiedy powinieneś wystrzelić ale uciec i zrobić to na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
18 minut temu, Gość grzech grześ napisał:

...... ale uciec i zrobić to na brzuszek

Bez sensu, całkowicie......zmarnujesz w ten sposób jeden z lepszych momentów w życiu, działasz jak natura chciała, to wszystko....i nic nie wyciągasz.....a o dziewczynie po wszystkim  nie zapominaj, trzeba ją dobrze przytulić i dopieścić.

Pewnie zachce znów, niebawem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Nic nie przerywać, mój wtedy wchodzi głębiej, ale wolniej i dochodzi  we mnie pod wpływem skurczów pochwy podczas orgazmu.

Pytaj się kobiety w trakcie jak chce, albo pozwól jej samej nadawać tempo i głębokość penetracji.Tu nie ma reguł i gotowych scenariuszy, bo każda kobieta jest inna,a i z tą samą kobieta za każdym razem jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

niewiele kobiet potrafi ściskać wargami sromowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

niewiele kobiet potrafi ściskać wargami sromowymi

Wargi sromowe nie mają mięśni więc raczej żadna tego nie potrafi. Zaciskać można mięśnie pochwy i Kegla. A jeśli facet potrafi doprowadzić kobietę do orgazmu to odczuje charakterystyczne pulsowanie nad którym kobieta nie ma kontroli, to dzieje się samo podczas orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Wargi sromowe nie mają mięśni więc raczej żadna tego nie potrafi. Zaciskać można mięśnie pochwy i Kegla. A jeśli facet potrafi doprowadzić kobietę do orgazmu to odczuje charakterystyczne pulsowanie nad którym kobieta nie ma kontroli, to dzieje się samo podczas orgazmu.

znałem takie co zaciskały pochwę jeszcze przed orgazmem, miały to pod kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

znałem takie co zaciskały pochwę jeszcze przed orgazmem, miały to pod kontrola

Toż napisałam że mięśnie pochwy i Kegla można zaciskać cały czas, a  podczas orgazmu to się dzieje samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Uwielbiam ściskać pochwą członka. Mąż wtedy przeżywa takie podniecenie że szok. On wtedy odpuszcza a ja zaczynam ruszać się w takim tempie że jest nam cudownie. Po chwili ja dochodzę... Później On... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty na to?
1 godzinę temu, Gość Beata napisał:

Uwielbiam ściskać pochwą członka. Mąż wtedy przeżywa takie podniecenie że szok. On wtedy odpuszcza a ja zaczynam ruszać się w takim tempie że jest nam cudownie. Po chwili ja dochodzę... Później On... 

 Mamy podobnie, czasem udaje nam się razem, wtedy lukruję, lukruję aż jej się z foremki wylewa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Beata napisał:

Uwielbiam ściskać pochwą członka. Mąż wtedy przeżywa takie podniecenie że szok. On wtedy odpuszcza a ja zaczynam ruszać się w takim tempie że jest nam cudownie. Po chwili ja dochodzę... Później On... 

Też tak mamy tylko że ja czasami mam kilka orgazmów zanim mój dojdzie.

Dobranoc idę poćwiczyć trochę mięśnie z moim mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×