Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenek

Wiecie co mi się nie podoba? Płytkość i materializm dzisiejszych kobiet

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie masz racji. Chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach. Nie spotkałeś na swojej drodze wyrafinowanych kobiet.

buahahahahahahaha, za to ty na swej drodze nie spotkałeś słownika. Wyrafinowany myli ci się z wyrachowany.

wyrafinowany

1. «będący wyrazem wysokiego poziomu umysłowego, artystycznego, technicznego itp.; też: o kimś reprezentującym taki poziom»

2. «przejawiający się lub odbywający na wiele wymyślnych sposobów; też: o kimś zachowującym się w taki sposób»

 

wyrachowany

1. postępujący z myślą o własnych korzyściach, mający na celu własny interes; chciwy, interesowny;
2. świadczący o takiej postawie, np. wyrachowane postępowanie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

buahahahahahahaha, za to ty na swej drodze nie spotkałeś słownika. Wyrafinowany myli ci się z wyrachowany.

wyrafinowany

1. «będący wyrazem wysokiego poziomu umysłowego, artystycznego, technicznego itp.; też: o kimś reprezentującym taki poziom»

2. «przejawiający się lub odbywający na wiele wymyślnych sposobów; też: o kimś zachowującym się w taki sposób»

 

wyrachowany

1. postępujący z myślą o własnych korzyściach, mający na celu własny interes; chciwy, interesowny;
2. świadczący o takiej postawie, np. wyrachowane postępowanie

 

 

Ok masz rację mój błąd. Teraz idź zwal konia bo widzę, że się podjarałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ok masz rację mój błąd. Teraz idź zwal konia bo widzę, że się podjarałeś

konia bedzie mi nieco trudno, mieszkam w mieście:D. Kiedy do was dotrze, ze na was nie poleca ani wyrafinowane ani wyrachowane kobiety, bo nie ma na co lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
22 minuty temu, Gość gość napisał:

fajna przerwa, parę lat

Jakie parę lat xD co najwyżej kilka miesięcy. A i tak w tym czasie robiłem inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Ja rozpoznam udawany orgazm, choć jak dobra aktorka ten mogę się pomylić. A co ma powiedzieć zakochany 30 letni prawiczek? 

ale u kogo ma rozpoznać ten prawiczek, u prostytutki, to jej przeciez płaci za aktorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Jakie parę lat xD co najwyżej kilka miesięcy. A i tak w tym czasie robiłem inne rzeczy.

tak, czasem siku, czasem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

konia bedzie mi nieco trudno, mieszkam w mieście:D. Kiedy do was dotrze, ze na was nie poleca ani wyrafinowane ani wyrachowane kobiety, bo nie ma na co lecieć.

Ah bo Ty znasz nas wszystkich i jesteś od nas lepszy co? 😄 Ja akurat mam żonę i nie narzekam. 

Z ostatniej chwili! Jeśli wszyscy na kafe to przegrywy, to wiesz co? Też tu siedzisz geniuszu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ah bo Ty znasz nas wszystkich i jesteś od nas lepszy co? 😄 Ja akurat mam żonę i nie narzekam. 

Z ostatniej chwili! Jeśli wszyscy na kafe to przegrywy, to wiesz co? Też tu siedzisz geniuszu. 

a żona wyrafinowana czy wyrachowana? Tak owszem, jest coś przegranego w rozmowach z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a żona wyrafinowana czy wyrachowana? Tak owszem, jest coś przegranego w rozmowach z wami

Ależ Ty płytki jesteś wiesz? przyczepiłeś się jednej pomyłki a cały sens rozmowy omijasz. Kończę dyskusje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ależ Ty płytki jesteś wiesz? przyczepiłeś się jednej pomyłki a cały sens rozmowy omijasz. Kończę dyskusje. 

omijam , bo srednio sensowne były twoje wpisy, za duzo uogólnień i uprzedzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Bolek napisał:

Gdyby był u prostytutki nie był by prawiczkiem. Widzę typowo damski sposób myślenia: Facet mało doświadczony lub wcale - nie rozpoznał udawanego orgazmu - jego wina, nie tej która udawała. 

wina 30 letniego prawiczka jest bycie prawiczkiem. To jest zawansowany wiek i brak kontaktów- normalnych , związku  niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

omijam , bo srednio sensowne były twoje wpisy, za duzo uogólnień i uprzedzeń

To zrób tak.  Na jednej kartce napisz wyrachowana, na drugiej wyrafinowana. Połóż obie przed sobą. Czytaj na zmianę i sobie strzep, bo podjadało Cię to jak gówniarza z gimnazjum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*podjarało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To zrób tak.  Na jednej kartce napisz wyrachowana, na drugiej wyrafinowana. Połóż obie przed sobą. Czytaj na zmianę i sobie strzep, bo podjadało Cię to jak gówniarza z gimnazjum. 

a ty się strasznie grzejesz pisząc o masturbacji innego faceta:D i wyobrażajac ją sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
18 minut temu, Gość gość napisał:

tak, czasem siku, czasem kupę

Nie, dużo bardziej interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Bolek napisał:

Za to 30 letnia dziewica to wzór cnót wszelakich 😂😂😂😂😂

też dziwadło, ale kultura wyżej ceni skromne zachowanie kobiet niż facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie, dużo bardziej interesujące.

teraz rozumiem, nie wydalasz, wiec twoje obsesje wynikają z zatrucia organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Tak czy inaczej po tylu latach samotności czy kobieta czy mężczyzna średnio nadają się do związku bo dekiel lekko zryty

niby tak, ale jednak róznica jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

W odbiorze społecznym może tak, a dekle zryte w równym stopniu

no nie, bo presja społeczna powoduje głebsze rycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

W odbiorze społecznym może tak, a dekle zryte w równym stopniu

no nie, bo presja społeczna powoduje głebsze rycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowina
2 godziny temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Chcesz mieć najładniejsza, najzgrabniejsza i taka której koledzy będą ci zazdrościc? To plac. Logiczne. Albo startuj do tych brzydkich, skromnych dla których pieniadze sie nie liczą. Proste 

kto powiedział że dla brzydkich skromnych pieniądze się nie liczą? nawet taka chce księcia z pałacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
32 minuty temu, Gość gość napisał:

teraz rozumiem, nie wydalasz, wiec twoje obsesje wynikają z zatrucia organizmu

xD

To ty masz obsesję na moim punkcie.

Ja prowadzę normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevor
2 godziny temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Chcesz mieć najładniejsza, najzgrabniejsza i taka której koledzy będą ci zazdrościc? To plac. Logiczne. Albo startuj do tych brzydkich, skromnych dla których pieniadze sie nie liczą. Proste 

najładniejsza bo na gębe wali makijaż? lub miała plastyke robioną przez kompleksy i oszukuje wyglądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

xD

To ty masz obsesję na moim punkcie.

Ja prowadzę normalne życie.

chciałbyś, żadna kobieta nie ma obsesji na twoim punkcie, po prostu ciagle widać twoje wpisy. To smutne i tyle. biedny z ciebie człowiek. ale jak znikniesz to nie zrobi mi to żadnej róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruiz
2 godziny temu, Gość gość napisał:

to skąd ten temat, ze dobrze zarabiajace kobiety fiksuja z samotności, bo zaden takiej nie chce

to nie że żaden takiej nie chce tylko ONA żadnego nie chce bo na tym etapie zaczyna konkurować z facetem zamiast być partnerką, a gdy zaczyna konkurować przybiera cechy męskie i przestaje być atrakcyjna więc zostaje samotna nawet jak jest 10/10.... i choć każdy by ją chciał ruhać to ona nikomu nie da, taki przykry koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość gość napisał:

chciałbyś, żadna kobieta nie ma obsesji na twoim punkcie, po prostu ciagle widać twoje wpisy. To smutne i tyle. biedny z ciebie człowiek. ale jak znikniesz to nie zrobi mi to żadnej róznicy

Nie masz obsesji, ale reagujesz na każdy mój wpis i jeszcze ci się wydaje, że tu jestem od paru lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benny
2 godziny temu, Gość gość napisał:

tak, już pisałeś te bzdety. Po pierwsze facet tez moze sie rozwieść. Po drugie znam dwie panny, które nei chcą mieć dzieci i niewiele robia, obie nie pracuja, siedza w domu. Maja już pod 40 wieć dzieci nie będzie. Jedna w małżeństwie- chłopu sie nawet podobało ze gotuje itp, ale teraz jak sie nieco zestarzał i mysli o emeryturze to ze strachu  przed bieda robi jej afery zeby ruszyła sie do pracy. Druga miała jakies związki, nawet jest miła, ale studia przerwała na 1 roku, ambicji nie ma, utrzymuje ja ojciec emeryt. chcesz taką? Nie jest robotem, slub chce, przyzwyczajona do skromnych warunków

biore tą drugą, podaj kontakt do niej, nie interesuje mnie nawet jak wygląda, pogadam 5 min i ją wyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajwaj
1 godzinę temu, Bolek napisał:

W tą stronę też to działa, widziały gały co brały, i myślę że część facetów jest zadowolona - nie ma obiadu, ale ma dobry sex. W małżeństwie objadu zawsze można zamówić, zamawianie sexu powoduje kłopoty 🙂 Gorzej jak po ślubie  nie ma obiadu, i nie ma sexu.

bo zwykle tak jest, a gdy rozwód to baba dostaje "posąg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Tak czy inaczej po tylu latach samotności czy kobieta czy mężczyzna średnio nadają się do związku bo dekiel lekko zryty

"lekko" to bardzo duże niedoużycie, raczej mocno lub bardzo mocno zryty dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hle hle
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

wina 30 letniego prawiczka jest bycie prawiczkiem. To jest zawansowany wiek i brak kontaktów- normalnych , związku  niepokoi

Zglos swoje niepokoje na policje. 😄 kurrrwaaa ile tu przyglupow uzaleznionych od widzimisie innych. Przegrywy nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×