Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenek

Wiecie co mi się nie podoba? Płytkość i materializm dzisiejszych kobiet

Polecane posty

Faceci chca wlasnie bigatych kobiet ktore sie obnazaja 🙂 w internecie i maja ubrania markowe i operacje tylko ze tych facetow te baby nie chca bo maja bogatych dziadow raperow silaczy czy tam innych firkowcow z fimrami 🙂 potem ci mezczyzni ktorzy krzycza placza w internecie a ja sie smieje. Siedze i sie smieje tak : hihihihihu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I nie nie chce takiej. Chce normalną zwykła dziewczynę taką jaką mam. Która nie syczy na temat o dzieciach, nie ma w głowie tylko kasy, rozumie to, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż pieniądze i tak dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci chca wlasnie bogatych kobiet ktore sie obnazaja 🙂 w internecie i maja ubrania markowe i operacje tylko ze tych facetow te baby nie chca bo maja bogatych dziadow raperow silaczy czy tam innych firkowcow z fimrami 🙂 potem ci mezczyzni ktorzy krzycza placza w internecie a ja sie smieje. Siedze i sie smieje tak : hihihihihu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Po 1 co? Heheheh chyba żartujesz xD Poczytaj sobie o Divorce Rape to się dowiesz dlaczego facet wcale nie może się rozwieść. Może to on tylko na papierku i w pięknej teorii. 

może, w moim otoczeniu w pracy połowa facetów to rozwodnicy, z czego większość rzuciła swoje kobity i poleciała do nowej baby. Tak nawet jeden taki, którego kobieta zarabiała dwa razy tyle co on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I nie nie chce takiej. Chce normalną zwykła dziewczynę taką jaką mam. Która nie syczy na temat o dzieciach, nie ma w głowie tylko kasy, rozumie to, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż pieniądze i tak dalej. 

czyli co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

może, w moim otoczeniu w pracy połowa facetów to rozwodnicy, z czego większość rzuciła swoje kobity i poleciała do nowej baby. Tak nawet jeden taki, którego kobieta zarabiała dwa razy tyle co on

a tak przy okazji, siedze w pokoju z 2 krotnym rozwodnikiem, zawsze on uciekał do nowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i chłopcze analnie zgwałcony rozwodem, nie przekładaj bzdur z amerykańskiego systemu prawnego na Polske, bo może i sądy  różnie u nas działaja, jednak alimenty na byłą małzonkę są sporadyczne, a co do alimentów na dzieci, co co po wyroku kiedy ponad 80 procent ojców, którzy mają zasądzone przez sąd alimenty na dzieci, nie płaci ich. - Tak, statystycznie na dziesięciu zobowiązanych do płacenia alimentów rodziców płaci tylko dwóch

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i chłopcze analnie zgwałcony rozwodem, nie przekładaj bzdur z amerykańskiego systemu prawnego na Polske, bo może i sądy  różnie u nas działaja, jednak alimenty na byłą małzonkę są sporadyczne, a co do alimentów na dzieci, co co po wyroku kiedy ponad 80 procent ojców, którzy mają zasądzone przez sąd alimenty na dzieci, nie płaci ich. - Tak, statystycznie na dziesięciu zobowiązanych do płacenia alimentów rodziców płaci tylko dwóch

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i chłopcze analnie zgwałcony rozwodem, nie przekładaj bzdur z amerykańskiego systemu prawnego na Polske, bo może i sądy  różnie u nas działaja, jednak alimenty na byłą małzonkę są sporadyczne, a co do alimentów na dzieci, co co po wyroku kiedy ponad 80 procent ojców, którzy mają zasądzone przez sąd alimenty na dzieci, nie płaci ich. - Tak, statystycznie na dziesięciu zobowiązanych do płacenia alimentów rodziców płaci tylko dwóch

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Ktoś zapomniał dodać że kobieta jest także człowiekiem który rodzi dzieci i jest wykluczana z rynku pracy na jakiś czas.Nie daj Boże dziecko chore lub chorowite urodzi i jest uwięziona w domu.Poczucie własnej wartości spada.Czasem nie ma gdzie wrócić.Lub facet pójdzie na bok (bo laska humorki ciążowe ma itp) i zostaje z dzieckiem sama.I weź sobie radz.Najwazniejsze jest poczucie bezpieczeństwa a takowe dają także a może przede wszystkim pieniądze w tych czasach 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość MojaJa napisał:

Ktoś zapomniał dodać że kobieta jest także człowiekiem który rodzi dzieci i jest wykluczana z rynku pracy na jakiś czas.Nie daj Boże dziecko chore lub chorowite urodzi i jest uwięziona w domu.Poczucie własnej wartości spada.Czasem nie ma gdzie wrócić.Lub facet pójdzie na bok (bo laska humorki ciążowe ma itp) i zostaje z dzieckiem sama.I weź sobie radz.Najwazniejsze jest poczucie bezpieczeństwa a takowe dają także a może przede wszystkim pieniądze w tych czasach 😕

no wiem, mój były ma kobietę w ciązy, już 8 miesiąc. Już kolejny raz próbuje mnie namówić na seks, bo ona niby słabo daje. Tacy są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

Dokładnie, zapomniałaś dodać że kobieta by znaleźć męża musiała mieć niezły posag

niekoniecznie, szybciej sie wydała  młoda i ładna ale biedna, niż facet bez pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa
2 minuty temu, Gość gość napisał:

no wiem, mój były ma kobietę w ciązy, już 8 miesiąc. Już kolejny raz próbuje mnie namówić na seks, bo ona niby słabo daje. Tacy są faceci

To nie facet nawet to zwykła k**wa i szm**ta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i co do posagu, to można było żądać jego zwrotu:). A mężczyzna do posagu musiał dorzucić co najmniej drugie tyle jako wiano zeby zabezpieczyć żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inks

facetki są traktowane przedmiotowo - jak obiekt seksualny( przez co chodzą dumne) lub na piedestale traktowane, mężczyzni nie maja takiego przywileju, wrecz odwrotnie, kobiety traktuja instrumentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Bolek napisał:

Wszystko ok jeśli kobieta chce faceta ogarniętego życiowo, chce mieć gdzie 

 

Masz rację, wszystko ok jeśli kobieta chce faceta ogarniętego życiowo, chce mieć gdzie mieszkać, chce wyjechać na wakacje - to normalne. Jeszcze bardziej ok jest gdy sama zaczęła też na to mieszkanie oszczędzać, w końcu mieszka z rodzicami i może coś z pensji odłożyć. Większość niestety szuka  "ogarniętego faceta" jako zabezpieczenie na przyszłość a sama się bawi i o przyszłości nie myśli. Prawdziwy problem z "materializmem" zaczyna się gdy kobieta to "ogarnięcie" stawia jako główne kryterium, facet nie jest taki przystojny jak by chciała, ciężko się z nim dogadać - ale biorę, jakoś się ułoży, ma dobrą pracę i fajna chatę.

heh, ale to to samo myslenei życzeniowe jak u facetów, ze ojej ładna, zgrabna, szczupła, robi laske-będzie super, a po 5 latach problem, bo jak uprawiałem seks to zapomniałem zapytać czy gotuje i patrzeć czy ma czysto w chałupie i czy głupia nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

Dziś facet dorzuca 1000 razy tyle i więcej bo często posąg to walizka z ciuszkami. Nie widzisz różnicy dziś a 150 lat temu? Mężczyzna utrzymywał swoją rodzinę, w zamian miał żonę która pilnowała domowego ogniska. A dziś ma rownouprawnioną kobietę.

no ma, dlatego przed ślubem warto rozmawiać a nie tylko rooochać i sie dziwić, co wyszło później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Przed ślubem często jest "kampania wyborcza" a po ślubie okazuje się to samo co po każdych wyborach

to kto ci sie każe żenić szybko i z wpadki. Kampania wyborcza z obu stron , owszem, ale jak widzisz jak ma panna w domu, jakie relacje w rodzinie, patrzysz na konkretne zachowania itp to jak masz coś w głowie to poznasz  czy sie nadaje i jakie ma wartości. Wszyscy moi kumple którzy sie przejechali na zonach... to po prostu nie chcieli widzieć ich wad, a każdy  kto raz zobaczył ich panny wiedział  jakie są beznadziejne. Ale  tak to jest jak pożadanie zaślepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

W tą stronę też to działa, widziały gały co brały, i myślę że część facetów jest zadowolona - nie ma obiadu, ale ma dobry sex. W małżeństwie objadu zawsze można zamówić, zamawianie sexu powoduje kłopoty 🙂 Gorzej jak po ślubie  nie ma obiadu, i nie ma sexu.

no to tak samo jaki problem czy dopłacasz do obiadu czy seksu, sa tacy którym to nie zrobi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Zakochanie robi swoje, gdyby nie ta chemia było by inaczej. Znam to z autopsji, super kobieta, czysta, pracująca, w domu rodzinnym ideał. Potem "nie mów mi co mam robic, nie jesteś moim ojcem" - trzymana krótko na smyczy przez rodzinę.

to może w związku chiała czegoś innego i oddechu od tego co robił ojciec, któremu bała sie odpyskowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Bolek napisał:

Gdyby tylko było tak jak piszesz... "Boli mnie głowa już miesiąc, zamów sobie jakąś panienkę i mnie nie męcz"

jeśli brak seksu nei wynika z kłopotów zdrowotnych i panna dawała kiedyś  często i lubiła, to znaczy tylko tyle ze albo ja zanudziłeś seksem, brak odmiany, brak dbania o grę wstępna itp, albo jest już między wami poważna niecheć i narastajacy konflikt z innego powodu. Ja t nie daje kiedy mam już dosyć faceta, przestaje mi sie chcieć, nie mam potrzeby , itp. tyle że ja uczciwie zrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Bolek napisał:

Gdyby tylko było tak jak piszesz... "Boli mnie głowa już miesiąc, zamów sobie jakąś panienkę i mnie nie męcz"

jeśli brak seksu nei wynika z kłopotów zdrowotnych i panna dawała kiedyś  często i lubiła, to znaczy tylko tyle ze albo ja zanudziłeś seksem, brak odmiany, brak dbania o grę wstępna itp, albo jest już między wami poważna niecheć i narastajacy konflikt z innego powodu. Ja t nie daje kiedy mam już dosyć faceta, przestaje mi sie chcieć, nie mam potrzeby , itp. tyle że ja uczciwie zrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

startuj do tych brzydkich, skromnych dla których pieniadze sie nie liczą. Proste 

Te brzydkie i skromne też chcą przystojniaków, bo muszą leczyć kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Pieniądze też się dla nich liczą, chyba że mają dobre wykształcenie, pracę i dobrze zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Te brzydkie i skromne też chcą przystojniaków, bo muszą leczyć kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Pieniądze też się dla nich liczą, chyba że mają dobre wykształcenie, pracę i dobrze zarabiają.

przede wszystkim zadna nie chce ciebie nudny przegrywie, masz ty w ogóle jakaś robotę czy inne zajecie, bo cały dzień napierniczasz swoje smuty i zale na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Te brzydkie i skromne też chcą przystojniaków, bo muszą leczyć kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Pieniądze też się dla nich liczą, chyba że mają dobre wykształcenie, pracę i dobrze zarabiają.

przede wszystkim zadna nie chce ciebie nudny przegrywie, masz ty w ogóle jakaś robotę czy inne zajecie, bo cały dzień napierniczasz swoje smuty i zale na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość gość napisał:

przede wszystkim zadna nie chce ciebie nudny przegrywie, masz ty w ogóle jakaś robotę czy inne zajecie, bo cały dzień napierniczasz swoje smuty i zale na tym forum

Nie jestem nudny, przegrywem też nie jestem. Mam pracę i wiele innych ciekawych zajęć, tu wchodzę tylko w przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie jestem nudny, przegrywem też nie jestem. Mam pracę i wiele innych ciekawych zajęć, tu wchodzę tylko w przerwie.

fajna przerwa, parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Bolek napisał:

A kobiety asexualne lub te z małym libido dające  przed ślubem bo tak trzeba? Nie piszę tu o zdrowiu bo to oczywiste. A problemy w związku często zaczynają się od braku sexu, a potem tłumaczenie że sexu nie ma bo są problemy

Potwierdzam to co napisałeś. Kobiety często używają seksu jako sposobu handlu. Sprzedają ciało tak długo jak jest to potrzebne, a jest to potrzebne do momentu ślubu. Potem handel nie jest potrzebny. Co do problemów to w większości zaczyna się od łóżka. 

 

Osobiście uważam, że osoba aseksualna albo z małym libido powinna nie wchodzić w związki lub od razu na początku jawnie informować o tym jak wygląda sytuacja. Inaczej skazuje inną zdrową osobę na celibat, a to już nie jest w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Bolek napisał:

A kobiety asexualne lub te z małym libido dające  przed ślubem bo tak trzeba? Nie piszę tu o zdrowiu bo to oczywiste. A problemy w związku często zaczynają się od braku sexu, a potem tłumaczenie że sexu nie ma bo są problemy

o prosze, ten tekst od razu świadczy ze nei rozumiesz w ogóle nawet podstaw seksualnosci kobiet. Dlatego już nie wątpię ze kogos takiego mozna oszukac w łozku. Facet majacy o tym jakies pojecie rozrózniłby udawany entuzjazm panny od prawdziwego. Naprawdę aseksualna kobieta za wiele nie da rady z siebie aktorsko wykrzesac. Inna sprawa ile ci potrzeba , bo może tylko zeby dała i na ile interesujesz sie w seksie tylko soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

o prosze, ten tekst od razu świadczy ze nei rozumiesz w ogóle nawet podstaw seksualnosci kobiet. Dlatego już nie wątpię ze kogos takiego mozna oszukac w łozku. Facet majacy o tym jakies pojecie rozrózniłby udawany entuzjazm panny od prawdziwego. Naprawdę aseksualna kobieta za wiele nie da rady z siebie aktorsko wykrzesac. Inna sprawa ile ci potrzeba , bo może tylko zeby dała i na ile interesujesz sie w seksie tylko soba

Nie masz racji. Chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach. Nie spotkałeś na swojej drodze wyrafinowanych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×