Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lio

Natrętna tesciowa

Polecane posty

Gość Lio

Dzwoni do mnie, ja nie odbieram to dobija się dalej i mam np kilka nieodebranych połączeń, jak już odbiorę to mówi żebym przyszła z wnukiem ... Ja na to że nie bo np nam nie pasuje teraz. Czasem przychodzi bez zapowiedzi do domu.... :0 już mówiłam żeby nie przychodziła bez zapowiedzi i że jak chce przyjść to w niedzielę ale chyba nie dociera i dalej do mnie wydzwania. Co robic, całkowicie ignorować jej telefony, nie wpuszczać do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Po pierwsze porozmawiać z mężem, co on na to?

A jak Ci przeszkadzają jej telefony, to sobie numer zablokuj i tyle. Otwierać nie musisz, albo jak już się wchami, to się zacznij ubierać z dzieckiem, że na spacer idziecie, po zakupy, czy cokolwiek...

Zawsze taka natrętna była, czy włączyło jej się "odbabciowe zapalenie mózgu", połączone z "wnukos.raczką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Właśnie nie masz ignorować tylko stawiać granice. Jak się nie odzywasz to jest opcja ze ci pasuje.musisz wyraźnie mówić i odbierać telefony i jak nie pasuje odmawiać. Mówisz : nie, dzisiaj nie przyjdziemy i zrozum, ze mam inny sprawy na głowie  albo : mamo, zrobiłaś już  to kilka razy dlatego teraz mówię i proszę abyś bez wcześniejszej zapowiedzi nie przychodziła do nas. Bądź asertywna a. Ie uciekająca od problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×