Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilia

Problem z testem ciążowym

Polecane posty

Witam. Mam problem, ponad miesiąc temu współżyłam z chłopakiem. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, jednak po skończonym stosunku zobaczyłam, że prezerwatywa została we mnie. Prawdopodobnie zsunęła się przy wyciąganiu, nie doszło do wytrysku w pochwie. Dla pewności po 40 h wzięłam tabletkę ellaone. Do tej pory zrobiłam 6 testów ciążowych, wszystkie negatywne. Jednak na prawie każdym po czasie w miejscu testowym pojawiły się dwie jakby przezroczyste kreski. Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że to ciąża? Czy to kreski fabryczne, albo jakieś zacieki. Proszę o komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Kreska testowa musi być zabarwiona. Może być słabsza niż kontrolna, ale musi mieć kolor. Jeśli jest bezbarwna to jest kreska fabryczna, która na niektórych rodzajach testów pojawia się po wyschnięciu testu. I tyle. W ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam dokładnie każdy test w przepisowych od 2-5 minut i wszystkie były ewidentnie negatywne, żadnej kreski ani nawet cienia. Dopiero za kilka godzin pojawiały się dwie kreski w miejscu testowym. Czytałam, że u niektórych kobiet oznaczało to wczesną ciążę, stąd moje obawy. Jednak zastawia mnie dlaczego pojawiły się tam dwie kreski, a nie jedna. Nie były zabarwione, ale i tak się trochę boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×