Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lala

Mama cudaków z insta

Polecane posty

Gość Lala

Na początku wydawała mi się mega fajna a teraz mam mieszane uczucia... dzisiaj miała bulwers bo ludzie jej zwrócili uwagę o plastikowe reklamówki. Co o niej uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaa

Co Nas te jej dałny obchodzą, dajcie se już z Nią spokój. Chciala to ma, widać że nie radzi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Asaa napisał:

Co Nas te jej dałny obchodzą, dajcie se już z Nią spokój. Chciala to ma, widać że nie radzi sobie.

Co za chamski komentarz. Nie na miejscu są pani słowa, proszę się wstydzić!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja myślę (a raczej wnioskuję z tego, co dziś mówiła) że Monika zamawia zakupy z dostawą do domu. Tam nie ma wyboru w co pracownicy mają pakować.  Wcale się jej nie dziwię, bo wyszykować trójkę małych dzieci, załadować każde do wózka, iść do sklepu, chodzić po sklepie, w międzyczasie na 99% któreś z dzieci się zezłości i tak to wyglada. Po co Monika ma się jeszcze denerwować? I tak ma dużo pracy przy dzieciach (tak, wiem, wiem na własne życzenie, jak to wiele osób uważa) ale człowiek ma prawo być zmęczony i zdenerwowany. Ma prawo być taki jak niezaleznie od tego czy nie ma dzieci, ma jedno, troje albo dziesięcioro. Tez byście się wkurzały jakby ktoś (kilkadziesiąt osób jak mniemam) was pouczał i komentował. Każdy ma swój rozum i sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja myślę (a raczej wnioskuję z tego, co dziś mówiła) że Monika zamawia zakupy z dostawą do domu. Tam nie ma wyboru w co pracownicy mają pakować.  Wcale się jej nie dziwię, bo wyszykować trójkę małych dzieci, załadować każde do wózka, iść do sklepu, chodzić po sklepie, w międzyczasie na 99% któreś z dzieci się zezłości i tak to wyglada. Po co Monika ma się jeszcze denerwować? I tak ma dużo pracy przy dzieciach (tak, wiem, wiem na własne życzenie, jak to wiele osób uważa) ale człowiek ma prawo być zmęczony i zdenerwowany. Ma prawo być taki jak niezaleznie od tego czy nie ma dzieci, ma jedno, troje albo dziesięcioro. Tez byście się wkurzały jakby ktoś (kilkadziesiąt osób jak mniemam) was pouczał i komentował. Każdy ma swój rozum i sumienie.

Wystarczy nie pokazywac swojegozycia obcym to nie bedzie krytyki. Kiedy te instamadki tego sie naucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachel

Hehe a ja sie smieje troche z tego zamieszania;) teraz kazda Polka jest taka eko i vege :))Kiedys bralyscie po 10 szt reklamowek z Biedry ale teraz twardo ratujecie srodowisko i robicie go..woburze jak ktos uzyje plastiku.Oczywiscie jestem przeciw ale w Polsce to raczej moda, nie styl zycia.Kiedy przyjezd,am do Polski to kazda moja kokezanka jest taaaka vege a kiedys wpier..razem boczek ;))ah no i joge trzeba koniecznie cwiczyc, pic smoothie lub mleko sojowe buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wystarczy nie pokazywac swojegozycia obcym to nie bedzie krytyki. Kiedy te instamadki tego sie naucza?

Jakbyś miała z tego korzyści, to podejrzewam, ze tez byś sprzedawała swoje życie na insta. Oni dostają kupę ubrań, zabawek i innych rzeczy dla dzieci, wcale nie takich tanich za darmoszkę. Czekam jeszcze az dostanie pranamat albo hellobody, bo przecież mama tez musi dbać o siebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×