Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość to straszne

Ktoś wchodzi do domu mojej babci

Polecane posty

Gość Alechw

A to nie w prxedpokoju stala ta kamerka??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość to straszne

Tak w przedpokoju w kwiatach. Ktoś je przeniósł do kuchni,  kamerki nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwora

Sluchaj ale szczerze nie klamiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość to straszne

Szczerze nie kłamię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj

A nie jestes prowokatorka ze sluzb ktora sie nagrala wyraznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość to straszne

Uciekam się pakować, odezwę się jutro jak będę u babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

O masakra. Moja rada, obejdz dom z zewnatrz, sprawdz czy okien nie da sie wypchnac od strony zewnetrznej. Czy na framugach nie ma sladow od podwarzania, rys od metalowych narzedzi itd. Sorawdz wszystko z punktu widzenia: "gdybym to ja chciala sie wkrasc do tego domu, to jak by to mialo wygladac...." a i jeszcze: podpiwniczenie i jego okna. I rzeczywiscie znam przypadek ze wtakim blizniaku starym poniemieckim bylo przejscie w szafie do sasiedniego domu.... 

i pytanie: czy mozesz zainstalowac taka kamerke ktora przekazuje film w trybie live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Maja napisał:

O masakra. Moja rada, obejdz dom z zewnatrz, sprawdz czy okien nie da sie wypchnac od strony zewnetrznej. Czy na framugach nie ma sladow od podwarzania, rys od metalowych narzedzi itd. Sorawdz wszystko z punktu widzenia: "gdybym to ja chciala sie wkrasc do tego domu, to jak by to mialo wygladac...." a i jeszcze: podpiwniczenie i jego okna. I rzeczywiscie znam przypadek ze wtakim blizniaku starym poniemieckim bylo przejscie w szafie do sasiedniego domu.... 

i pytanie: czy mozesz zainstalowac taka kamerke ktora przekazuje film w trybie live

taka kamerka live byłaby dobra, ale jeszcze lepiej się tam gdzieś zaczaić jeżeli jest gdzie. A co do okien - to czy nikt by  nie zauważył jak ktoś wchodzi przez okno do domu? Jaka to jest okolica, są tam jacyś sąsiedzi którzy mogliby coś zauważyć? no i napisz czy dom jest poniemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak się dzieje w starczej demencji, że ma się wrażenie, że ktoś chodził po domu i okradł lub z premedytacja poprzestawiał przedmioty użytku codziennego a później okazuje się, że sam senior narobił bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc

Kamerka live, nawet za niecałe 200 zł, a ty mając uruchomioną aplikację widzisz przesył obrazu na żywo, a jak nie patrzysz, to dostajesz powiadomienia.

Poza tym coś mi tu nie gra, skoro ktoś tę kamerkę zabrał, to przecież chwila zabierania się nagrała? Nie było to połączone z netem, nic? W chmurze nie zostało nagranie? To była taka zwykła kamerka z nośnikiem w srodku, tak?, 

A tak poza tym,temat tak nieprawdopodobny, że śmierdzi mi tu "prowem", bo aż niemożliwe, by rodzina tak bardzo miała w pupie, że ktoś nęka i okrada ich matkę, babcię czy ciotkę. Normalni ludzie pomogliby właśnie z kamerką live, z obszukaniem domu, z zaczajeniem się, że niby babcia wychodzi a ktoś zostaje w domu po cichu. Zgłosiliby na policję. 

Więc albo masz tak durną rodzinę,bez krzty empatii i rozumu, albo sami chcą babkę wykończyć, albo to prowo. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos

Szkoda że autorka nie napisze więcej o okolicy, może akurat ktoś coś widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ktos pisal o demencji, chociaz jest to raczej przypadlosc czesciej meska, to co do sprawy racja: pierwsze symptomy to wlasnie mowienie ze w domu jest intruz, dziadek znajomego tak mial... no roznie moze byc i to fakt ze skoro ten proceder trwa juz jakis czas to ktos z sasiadow powinien cos zauwazyc ...🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz nagrać również telefonem czy kamerka w aparacie fotograficznym albo kupić pendrive z kamerka i czujnikiem ruchu wtedy bateria na dłużej wystarczy. Straszne to co piszesz, podziwiam babcie że potrafi tam żyć, spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale kto by coś tam przestawił jak ich razem z babcią nie było. To raczej nie wymysły i żadna choroba kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale kto by coś tam przestawił jak ich razem z babcią nie było. To raczej nie wymysły i żadna choroba kobiety

No właśnie, jeżeli inne osoby potwierdzają wersję babci to demencja odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość dobry

Ale się wyciągnęłam w tą historię.Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będzie dobrze:-) czekam na dalszy rozwój sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ten temat już był... a wy łykacie jak pelikany Hahaha ale fakt fajne provo wtedy tez się ściągnęłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Mozliwe ze to prowo, ktos sie naogladal Pierwszej milosci (byla tam podobna akcja). Jesli jednak nie to Autorko tak jak ktos pisal kup kamerke ktora przekazuje obraz i ten przekazany obraz dodatkowo nagrywaj. Poprzednia kamerka pewnie miala w sobie karte pamięci i nie przekazywala obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie czytałam tutaj takiego tematu. O jeny ale babcia ma na pewno stracha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też nie pamiętam nic takiego, podeślij link jak pamiętasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wazne

Tak podeslij prosze dla. Mnie tonwazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat pewnie skończy się jakaś reklama sklepu w którym można kupić super kamerki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Na pewno ktoś wciśnie reklamę. Zazwyczaj kilka miesięcy po upadku tematu. Tak swoją drogą, to pozbywanie się sąsiada z mieszkania, żeby go tanio kupić, to wcale nie jest pomysłem scenarzysty trudnych spraw itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedyna opcja to pod osłona nocy niech ktoś odwiezie babcie do domu i ty jedz razem z nią. Następnego dnia schowaj się, a babcia niech jedzie na zakupy i zobaczysz. 

Wg mnie babcia sama może przestawiać te przedmioty. Być może ma schizofrenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczeń
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie miałby jak ktoś wejść z rodziny, wszyscy mieszkają daleko. Zamki zmieniała babcia, to ona załatwiała.  Chce zamontować kamerkę nawet nic nie mówiąc babci. Tylko gdzie mogę taką kupić? Przez Internet nie dam rady, bo nie dojdzie....

właśnie dziwnie to brzmi że autorka pyta się gdzie może kupić kamerkę, przecież w internecie jest cały wysyp takich kamerek do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość to straszne

Tu autorka.

Pojechałam do babci i zaczaiłam się w krzakach. Po chwili z domu wychodzi babcia i zaczyna piłować klamkę od zewnątrz. Gdy już ją odpiłowała to położyła na wycieraczce i weszła do domu trzaskając drzwiami. Odczekałam chwilę i pukam do drzwi. Babcia otworzyła i wrzeszczy - zobacz ktoś mi klamkę urwał! Zadzwoniłam na policję i teraz policja szuka tego który urwał babci klamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósemka
9 minut temu, Gość Gość to straszne napisał:

Tu autorka.

Pojechałam do babci i zaczaiłam się w krzakach. Po chwili z domu wychodzi babcia i zaczyna piłować klamkę od zewnątrz. Gdy już ją odpiłowała to położyła na wycieraczce i weszła do domu trzaskając drzwiami. Odczekałam chwilę i pukam do drzwi. Babcia otworzyła i wrzeszczy - zobacz ktoś mi klamkę urwał! Zadzwoniłam na policję i teraz policja szuka tego który urwał babci klamkę.

Spadaj podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósemka
9 minut temu, Gość Gość to straszne napisał:

Tu autorka.

Pojechałam do babci i zaczaiłam się w krzakach. Po chwili z domu wychodzi babcia i zaczyna piłować klamkę od zewnątrz. Gdy już ją odpiłowała to położyła na wycieraczce i weszła do domu trzaskając drzwiami. Odczekałam chwilę i pukam do drzwi. Babcia otworzyła i wrzeszczy - zobacz ktoś mi klamkę urwał! Zadzwoniłam na policję i teraz policja szuka tego który urwał babci klamkę.

Spadaj podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Demencja u 70latki? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość to straszne

Przyjechał mój tata i krzyczy - o Boże ktoś urwał babci klamkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×