Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J8888

Ile razy można próbować zaprosić gdzieś kobietę jeśli za pierwszym odmówiła

Polecane posty

Gość rozterka
20 minut temu, Gość J8888 napisał:

Spytałem czy umówimy się pogadać a ona 'po co' i po chwili że ma chlopaka. A teraz za mną łazi 

Nie ma chłopaka, kłamie, pewnie ją zaskoczyłeś a gdy baba jest zaskoczona to zawsze odmawia bo nie ma czasu aby pomyśleć a baby nie potrafią chodzić i żuć gumy w tym samym czasie a co dopiero myśleć i analizować w biegu.

Jak się spytała po co to trzeba było powiedzieć prawde, czyli że chcesz jej wylizać szparke, cycki pomiętolić i zakisić ogórasa aż będzie piała, no i ją nakarmić pizzą bo wygląda jakby głodowała :) Sukces murowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunez
7 minut temu, Gość rozterka napisał:

Nie ma chłopaka, kłamie, pewnie ją zaskoczyłeś a gdy baba jest zaskoczona to zawsze odmawia bo nie ma czasu aby pomyśleć a baby nie potrafią chodzić i żuć gumy w tym samym czasie a co dopiero myśleć i analizować w biegu.

Jak się spytała po co to trzeba było powiedzieć prawde, czyli że chcesz jej wylizać szparke, cycki pomiętolić i zakisić ogórasa aż będzie piała, no i ją nakarmić pizzą bo wygląda jakby głodowała :) Sukces murowany!!!

buahahaha, ty człowieku pisz komedie, mistrzostwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość march
14 minut temu, Gość rozterka napisał:

Nie ma chłopaka, kłamie, pewnie ją zaskoczyłeś a gdy baba jest zaskoczona to zawsze odmawia bo nie ma czasu aby pomyśleć a baby nie potrafią chodzić i żuć gumy w tym samym czasie a co dopiero myśleć i analizować w biegu.

Jak się spytała po co to trzeba było powiedzieć prawde, czyli że chcesz jej wylizać szparke, cycki pomiętolić i zakisić ogórasa aż będzie piała, no i ją nakarmić pizzą bo wygląda jakby głodowała 🙂 Sukces murowany!!!

😂😂😂😂 kawa na ławę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J8888
38 minut temu, Gość rozterka napisał:

Nie ma chłopaka, kłamie, pewnie ją zaskoczyłeś a gdy baba jest zaskoczona to zawsze odmawia bo nie ma czasu aby pomyśleć a baby nie potrafią chodzić i żuć gumy w tym samym czasie a co dopiero myśleć i analizować w biegu.

Jak się spytała po co to trzeba było powiedzieć prawde, czyli że chcesz jej wylizać szparke, cycki pomiętolić i zakisić ogórasa aż będzie piała, no i ją nakarmić pizzą bo wygląda jakby głodowała 🙂 Sukces murowany!!!

Może i śmieszne to jest, ale powiedzmy sobie szczerze żadna na to nie poleci, zwłaszcza kobieta która ma coś w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleń
2 minuty temu, Gość J8888 napisał:

Może i śmieszne to jest, ale powiedzmy sobie szczerze żadna na to nie poleci, zwłaszcza kobieta która ma coś w głowie. 

która ma coś w głowie? 1 na 1000? reszta pustactwo z magistrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J8888
17 minut temu, Gość jeleń napisał:

która ma coś w głowie? 1 na 1000? reszta pustactwo z magistrami

Są takie które coś mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli kicia ci odmówiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam zawsze po pierwszym "nie" dawałem sobie spokój i szedłem szukać szczęścia gdzie indziej. W końcu znalazłem taką, która powiedziała "tak". I jest super, od lat mam wspaniałą kobietę. "Nie" znaczy po prostu "nie" i koniec. Nie ma co ryzykować, że kobieta uzna Cię za natręta, albo co gorsza - za Stalkera. Potrzebne Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja tam zawsze po pierwszym "nie" dawałem sobie spokój i szedłem szukać szczęścia gdzie indziej. W końcu znalazłem taką, która powiedziała "tak". I jest super, od lat mam wspaniałą kobietę. "Nie" znaczy po prostu "nie" i koniec. Nie ma co ryzykować, że kobieta uzna Cię za natręta, albo co gorsza - za Stalkera. Potrzebne Ci to?

Ojojoj, i z kim wylądowałeś? Z osiedlową ścierą? Faktycznie sukces:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acapulco
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ojojoj, i z kim wylądowałeś? Z osiedlową ścierą? Faktycznie sukces:/

Głupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ojojoj, i z kim wylądowałeś? Z osiedlową ścierą? Faktycznie sukces:/

Mało wiesz, dużo i po chamsku gadasz. Wcześniej nawet nie marzyłem o takiej cudownej kobiecie, jaką mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nawet jak dziewczyna zmieniła z czasem zdanie to raczej Ci nie zaproponuje. Jeśli widzisz, że łaskawszym okiem patrzy na ciebie niż poprzednio to zaproś ją jeszcze raz. Dwie próby to nie jest jeszcze narzucanie się ani poniżanie się. Chyba lepiej zaryzykować jak są szanse i mieć co się chce. Niż unieść się dumą i siedzieć samemu, ale z nienaruszonym ego. 

Ale to akurat ona ma przerośnięte ego i jest wyjątkowo próżna, jeśli nic nie zaproponuje sama po wcześniejszej odmowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b23

baby to próżne świnie od początku dziejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ojojoj, i z kim wylądowałeś? Z osiedlową ścierą? Faktycznie sukces:/

lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden facet z zasadami nie zaproponuje niczego już po raz drugi. Nie to nie, jej strata. A tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×