Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja

Lekarz stwierdził że to może być chłopak ale sam nie jest pewnie!

Polecane posty

Gość Maja

Jestem po badaniach i lekarz stwierdził że niby widać jądra ale ja nic nie widziałam na tym usg stwierdził tez ze na razie mam nie kupywać żadnych ubrań pod kolor bo nie jest pewien... to już 27 tydzień i lekarz nie jest pewien dziwi mnie to czy ktoś tez miał taka sytuacje ze niby widać jądra ale nie może to nie jądra jak sam twierdzi ? Po jutrze wybieram się do innego lekarza bo mam dość takiej niekompetencji lekarz mało się zna nawet połowy badań mi nie zlecił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
2 minuty temu, Gość Maja napisał:

Jestem po badaniach i lekarz stwierdził że niby widać jądra ale ja nic nie widziałam na tym usg stwierdził tez ze na razie mam nie kupywać żadnych ubrań pod kolor bo nie jest pewien... to już 27 tydzień i lekarz nie jest pewien dziwi mnie to czy ktoś tez miał taka sytuacje ze niby widać jądra ale nie może to nie jądra jak sam twierdzi ? Po jutrze wybieram się do innego lekarza bo mam dość takiej niekompetencji lekarz mało się zna nawet połowy badań mi nie zlecił 

Stwierdził tez ze to niby jądra ale moze się mylić ze to jakiś woreczek... przecież dziecko już jest duże w tym tygodniu i jak może nie wiedzieć.... jestem zła bo nic się nie dowiedziałam z tej wizyty nawet żadnych badań nie dostaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupować nie kupować. Słownik sobie kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Kupować nie kupować. Słownik sobie kup.

Mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gosc

Nie kupywać miało być. Słownik w telefonie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jest trudne ułożenie to czasami nie widać. Jak mógł nie zlecić ci badań skoro ma nakazane prawnie jakie i kiedy ma robić badania. Tu masz jakie badani powinnaś mieć wykonane https://pulsmedycyny.pl/badania-u-kobiet-w-ciazy-obowiazujace-od-1-stycznia-2019-r-949172

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×