Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra

Nie mam już sił

Polecane posty

Gość Sandra

Jestem z facetem od 6 lat i od 4 ze sobą mieszkamy lecz odkąd zamieszkaliśmy razem nie układa się ponieważ  On gra w karty pokera wyliczamy sobie pieniądze jak żydzi a to na mieszkanie czy opłaty. Przy każdej kłótni słyszę że zniszczyłam mu życie i że chciałby mieć rodzinę ale nie ze mną. Później zachowuje się jakby nic się nie stało i dalej ze mną mieszka. Ciągle gra na komputerze i w ogóle nie mamy żadnych tematów jak tylko praca. Zero chemia czy sypiania że soba. Rozchodzilismy się już 2 razy. Nie mam już sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Po co ci taki golodupiec uzależniony od hazardu? Pogoń go i znajdz normalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uciekaj od niego, znajdź prawdziwego faceta który Cię doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Czasami kobiety boją się że nikogo lepszego nie znajdą. jednak w tym przypadku raczej trudno trafić gorzej, szczególnie gdy jeszcze nie przekroczyłaś tych magicznych 35 lat. Decyzję czy chcesz się męczyć dalej czy zrobić coś w kierunku własnego szczęścia musisz podjąć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Sandra napisał:

Przy każdej kłótni słyszę że zniszczyłam mu życie i że chciałby mieć rodzinę ale nie ze mną. Później zachowuje się jakby nic się nie stało i dalej ze mną mieszka. Ciągle gra na komputerze i w ogóle nie mamy żadnych tematów jak tylko praca. Zero chemia czy sypiania że soba.

Nie zauważyłaś że wy już od dawna nie jesteście razem?

Wy tylko mieszkacie ze sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc k

jestescie w zwiazku malzenskim i musicie byc razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marta

Hej autorko, mam prawie to samo... granie na komputerze, koledzy, rozrywka. Może chciałabyś popisać na priv? Np na gg jeśli masz. 

Wyjechalam do niego za granice i nie mam tu nikogo znajomego, inaczej to sobie wyobrażałam ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie zauważyłaś że wy już od dawna nie jesteście razem?

Wy tylko mieszkacie ze sobą!!!

Dokladnie. Masz chyba juz zaklocone postrzeganie rzeczywistosci. Polecam troche honoru i dumy oraz szanowanie wlasnej osoby. Po co ty tu piszesz. Ty lepiej zajmij sie wyprowadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×