Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszlaMama

Krępujący i dziwny temat 😳

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Nie jesteśmy żadnymi zbokami, patologia... W sumie jak zacznę opisywać Nas to zaraz będzie hejt, że na kafeterii sami wykształceni milionerzy wiec ok, pominę 🤣

Jestem w 32 tygodniu ciąży, mąż mnie wczoraj zaskoczył pytaniem/prośbą... Że chciałby spróbować mleka prosto z piersi jak już urodzę. I mimo, że w trakcie seksu nie mam problemu z tym, że piersiami się „bawi” to jakoś myśl o tym, że miałby ssać mleczną pierś wydaje mi się dziwna, niesmaczna i trochę żenująca. Przesadzam czy są tutaj kobiety, które też nie mogły się do tego przełamać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że twojemu facetowi może się tego odechcieć, gdy już będzie po porodzie i zacznie się cała jazda z dzieckiem 😄 Poza tym jak zobaczy tego małego bezbronnego dzidziusia ssącego pierś, może mu być głupio że miał takie pomysły. Mój takich ciągot nie miał, ale zauważyłam, że miał problemy z dotykaniem, bawieniem się moimi piersiami podczas laktacji, taka mu świadomość przyszła że są one teraz dla dzidziusia, nie dla niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę obrzydliwe, ale skoro wam obojgu będzie to pasować, to spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

Myślę, że twojemu facetowi może się tego odechcieć, gdy już będzie po porodzie i zacznie się cała jazda z dzieckiem 😄 Poza tym jak zobaczy tego małego bezbronnego dzidziusia ssącego pierś, może mu być głupio że miał takie pomysły. Mój takich ciągot nie miał, ale zauważyłam, że miał problemy z dotykaniem, bawieniem się moimi piersiami podczas laktacji, taka mu świadomość przyszła że są one teraz dla dzidziusia, nie dla niego. 

Tak, na pewno pomyślał, ze sa teraz dla dzidziusia 🤦‍♀️

Ile ty masz lat, 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Całkiem normalne. Przynajmiej dla mnie ale ja jestem otwarta i nie mam zasciankowych poglądów 😊. Bardzo przyjemne doznanie dla obojga 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla

Niech spróbuje, w czym problem?  Nie wydaje mi się,  żeby miało go to podniecic, raczej zaspokoić ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
3 minuty temu, Gość Tekla napisał:

Niech spróbuje, w czym problem?  Nie wydaje mi się,  żeby miało go to podniecic, raczej zaspokoić ciekawość.

Gorzej jak podnieci i będzie chciał ciumkac 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa
5 minut temu, Gość 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 napisał:

Gorzej jak podnieci i będzie chciał ciumkac 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jak żona też się tym podnieci, to nie widzę przeszkód, do dalszej zabawy. A jak nie, to facet będzie musiał obejść się smakiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak Wam pasuje, to czemu nie. Mój mąż nie miał takich pomysłów, nie wiem jakbym zareagowała, gdyby miał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Nie jesteśmy żadnymi zbokami, patologia... W sumie jak zacznę opisywać Nas to zaraz będzie hejt, że na kafeterii sami wykształceni milionerzy wiec ok, pominę 🤣

Jestem w 32 tygodniu ciąży, mąż mnie wczoraj zaskoczył pytaniem/prośbą... Że chciałby spróbować mleka prosto z piersi jak już urodzę. I mimo, że w trakcie seksu nie mam problemu z tym, że piersiami się „bawi” to jakoś myśl o tym, że miałby ssać mleczną pierś wydaje mi się dziwna, niesmaczna i trochę żenująca. Przesadzam czy są tutaj kobiety, które też nie mogły się do tego przełamać? 

Mój też chciał a w końcu mu się odechciało haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Myślę, że twojemu facetowi może się tego odechcieć, gdy już będzie po porodzie i zacznie się cała jazda z dzieckiem 😄 Poza tym jak zobaczy tego małego bezbronnego dzidziusia ssącego pierś, może mu być głupio że miał takie pomysły. Mój takich ciągot nie miał, ale zauważyłam, że miał problemy z dotykaniem, bawieniem się moimi piersiami podczas laktacji, taka mu świadomość przyszła że są one teraz dla dzidziusia, nie dla niego. 

I normalny facet.A teraz to zauwazylam ze popularne sa fetysze ciazowe, staraniowe, mleczno-cyckowe, porodowe, pologowe itp i ze wielu bardziej pociaga babka w zaawansowanej ciazy czy w pologu niz zgrabna zadbana laska.Nie mowie o gostku, co ma szacun dla zony ze urodzila i pieknie dla niego wyglada bo poniosla trud dla dziecka, tylko o takicj co ich to kreci seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Tekla napisał:

Niech spróbuje, w czym problem?  Nie wydaje mi się,  żeby miało go to podniecic, raczej zaspokoić ciekawość.

Ciakawosc?tez byl kiedys noworodkiem, czas smakowania sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Przecież celibatu mu nie założysz po porodzie na seks, nie? Jeśli będziesz karmić piersią, to wcześniej czy później chcąc czy nie chcąc spróbuję podczas pieszczot. Piersi z mlekiem są b.wrazliwe na dotyk więc wystarczy,że pomizia je i będzie chciał np pocałowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W czasie nawalu mlecznego moze sie przydac haha jak mialam nawal pierwszy to bylam troche niekumata, nie pomyslalam, zeby najpierw sciagnac troche mleka, dziecko zasysalo piers i nagle puszczalo, a z niej lecialo na pol metra do przodu mleko hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Dziwne jesteście kobiety. Robicie swoim facetom loda, łykacie, a jestescie skrepowane że on może chcieć spróbować mleka z piersi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×