Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co kobieta pokazuje facetowi że ma go w duupie a potem cierpi

Polecane posty

Gość Gosc

Kiedy on tak zacznie myslec i pokazywać jej to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kiedy on tak zacznie myslec i pokazywać jej to samo 

Bo my kobiety karmimy sie emocjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Im lepiej karmisz kobiete tym bardziej jestes pozadany i w naszych oczach atrakcyjny 😉 Takie jestesmy, natury nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Im lepiej karmisz kobiete tym bardziej jestes pozadany i w naszych oczach atrakcyjny 😉 Takie jestesmy, natury nie oszukasz.

Karmisz emocjami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zamiast pogadać normalnie powiedzieć o co chodzi to chore gierki a potem płacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja dzisiaj napisałem kobiecie, która dała post z pytaniem, czy ją ktoś lubi, że zapamiętałem ją no i koniecznie chciała wiedzieć dlaczego, no to napisałem, że jej tajemnicze spojrzenie i spokój i piękne włosy, bardzo się ucieszyła. Nie mówię nic dalej bo Białystok a Inowrocław jednak kawał drogi jakby co. Kobiety bardzo lubią takie szczere uwagi na temat wrażenia jakie robi na mężczyźnie. Ale żeby były nie powtarzalne i od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ja dzisiaj napisałem kobiecie, która dała post z pytaniem, czy ją ktoś lubi, że zapamiętałem ją no i koniecznie chciała wiedzieć dlaczego, no to napisałem, że jej tajemnicze spojrzenie i spokój i piękne włosy, bardzo się ucieszyła. Nie mówię nic dalej bo Białystok a Inowrocław jednak kawał drogi jakby co. Kobiety bardzo lubią takie szczere uwagi na temat wrażenia jakie robi na mężczyźnie. Ale żeby były nie powtarzalne i od serca.

Szczwany lisior😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Szczwany lisior😏

Moje właśnie były tak od siebie, czasem się tak zdarzy, ale nei na zawołanie,  rzn napisałem najpierw że zapamiętałem ją bo ma coś w sobie. Czasem wpędzam się w ten sposób sam w znajomosć na odległość, potem cierpię, bo robia na mnie wrażenie kobiety i zawsze są z daleka, kiedy nie boję się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Moje właśnie były tak od siebie, czasem się tak zdarzy, ale nei na zawołanie,  rzn napisałem najpierw że zapamiętałem ją bo ma coś w sobie. Czasem wpędzam się w ten sposób sam w znajomosć na odległość, potem cierpię, bo robia na mnie wrażenie kobiety i zawsze są z daleka, kiedy nie boję się odezwać

Słusznie, słusznie, każda chce być zapamiętana. A znajomość na odległość jest taka komfortowo bezpieczna...😏😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Słusznie, słusznie, każda chce być zapamiętana. A znajomość na odległość jest taka komfortowo bezpieczna...😏😎

Odległości są po to by je zmniejszać. Wystarczy chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czasami po to żeby sprawdzić jak bardzo mężczyźnie zależy na kobiecie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czasami po to żeby sprawdzić jak bardzo mężczyźnie zależy na kobiecie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fvv

Po to tak kobiety robią żeby nie wyszły na takie łatwe, taka ich natura,same się z tym męczą, ale to one mają być zdobywane,im sieć trzeba narzucać. To nie są gierki, kobieta ktora ma klasę będzie na Ciebie patrzeć, wyśle ci sygnał to że chce.Wtedy masz szukać z nią kontaktu, jeśli nie czuje się niechcianą i odrzucona i cierpi. Schodzi z pola  twojego widzenia,wstydzi się ze patrzyla tak na Ciebie a ty jej nie chcesz.Gardziel nią nie podoba ci się. Dla niej to rozpacz i łzy.  Ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Fvv napisał:

Po to tak kobiety robią żeby nie wyszły na takie łatwe, taka ich natura,same się z tym męczą, ale to one mają być zdobywane,im sieć trzeba narzucać. To nie są gierki, kobieta ktora ma klasę będzie na Ciebie patrzeć, wyśle ci sygnał to że chce.Wtedy masz szukać z nią kontaktu, jeśli nie czuje się niechcianą i odrzucona i cierpi. Schodzi z pola  twojego widzenia,wstydzi się ze patrzyla tak na Ciebie a ty jej nie chcesz.Gardziel nią nie podoba ci się. Dla niej to rozpacz i łzy.  Ucieka

Przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czasami po to żeby sprawdzić jak bardzo mężczyźnie zależy na kobiecie 😉

Chciałabyś żeby jakiś facet sprawdził na tobie, jak bardzo ci na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tej miłości

tylko wtedy gdy ten facet bardzo ją zranił..to w zasadzie nie jest żadne pokazanie czegokolwiek, tylko zwykła rezygnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi

Nie cierpi wmawiasz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi

Nie cierpi wmawiasz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma facio rację

teraz to już nikt nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno odkochana75

Pokazuje po prostu że Go nie chce,że nie jest Nim zainteresowana bo po pierwsze ma męża,po drugie facet latami oszukiwał manipulował niszczył Jej zdrowie i relacje z ludźmi...a teraz przez Niego płacze i choruje...to nie pokazywanie celowe że ma Go gdzieś po to żeby sobie pogrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, LenaN napisał:

Zastanawiasz się po co? dla mnie nie dziwne dlaczego kobieta ma szukać okazji żeby porozmawiać zrób to sam a czasem rozmowa i tak nic nie da . Myślisz, że rozwiąże sytuację,znikną problemy i będzie jak w bajce.Nie wierzę w tego typu zakończenia.A może już jest za wysoki mur i nie da się przeskoczyć.

To co ją rozwiąże jeśli nie rozmowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, LenaN napisał:

Zastanawiasz się po co? dla mnie nie dziwne dlaczego kobieta ma szukać okazji żeby porozmawiać zrób to sam a czasem rozmowa i tak nic nie da . Myślisz, że rozwiąże sytuację,znikną problemy i będzie jak w bajce.Nie wierzę w tego typu zakończenia.A może już jest za wysoki mur i nie da się przeskoczyć.

To co ją rozwiąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, LenaN napisał:

Nie wiem pewnie już nic a może sam czas .

Wszystko można naprawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wszystko można naprawić 

WSZYSTKO MOŻNA NAPRAWIĆ ALE JUŻ NIE WSZYSTKO MOŻE BYĆ TAKIE SAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę Go w moim życiu

A gdzie ma mieć kogoś kto zamiast opiekować się nią jak wrazliwą kobietą wyrządził jej dużo krzywd i draństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czasami po to żeby sprawdzić jak bardzo mężczyźnie zależy na kobiecie 😉

już nie te czasy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość nie chcę Go w moim życiu napisał:

A gdzie ma mieć kogoś kto zamiast opiekować się nią jak wrazliwą kobietą wyrządził jej dużo krzywd i draństw

opiekować dorosłym człowiekiem? 😄 dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×