Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

Rytuały miłosne

Polecane posty

Gość Marta

Dziewczyny mam specyficzny problem. Mąż chce się ze mną rozwieść, a myślałam, że jest wszystko do tej pory w porządku. Dosłownie nic na niego nie działa i podejrzewam kochankę, kogoś na boku po prostu. Z drugiej strony myślę poważnie nad rytuałem miłosnym, bo naprawdę męża kocham. Co waszym zdaniem robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zawsze rytuał przynosi oczekiwane skutki,radzę skupić się na sprawdzeniu potencjalnej zdrady z jego strony,i być 

pewną z jaką sytuacją masz do czynienia,bo to że odprawisz rytuał wcale nie zagwarantuje ci zatrzymanie go przy sobie.

Zdarzyć się może ,że sobie zaszkodzisz- a czy warto?...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pracy koleżanki mnie namawiały na marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne, bo wszystkie siedzą w ezoteryce 🙂 Trochę poboczna branża, ale nie chcę pisać, bo mnie jeszcze ktoś odkryje. Zaryzykowałam i mój związek się poprawił bardzo mocno. Nawet takie banalne rzeczy, jak przeprosiny, brak codziennych kłótni. Jakoś się czujemy teraz z chłopakiem znacznie lepiej w swoim towarzystwie. Praktycznie od razu to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałam rytuałów u wielu magów, u Zielonej Wróżki, u Marcin Tarot, w Ezo Centrum i u paru innych, ale dopiero jak trafiłam do pani Irmy Wiśniewski irmawisniewski@onet.eu uzyskałam efekt. Odzyskałam mężczyznę swojego życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×