Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja pierwsza byc nie muszę, ale uwazam to za wstyd dla sklepu typu Rossmann że ma plakat ciężarne przodem a praktycznie nigdy tego nie respektują!

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ja nie czuję się w obowiązku leczyć.

🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli chodzi o występowanie ciężarnej miejsca w komunikacji, to cóż. Jazda na stojąco jest niebezpieczna. Jeśli autobus gwałtownie zahamuje można nieszczęśliwie upaść i się poturbowac. Nie widzę więc powodu aby ryzykować własnym zdrowiem ustępując miejsca ciężarnej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś będąc w zaawansowanej ciąży czekałam na pobranie krwi. Poczekalnia malutka, ludzi bardzo dużo, gorąco i duszno. Miejsca siedzące zajęte. Stałam tam już z pół godziny i zaczęło mi się kręcić w głowie, poprosiłam kogoś aby wlał mi wody z automatu. Poprosiłam jednego pana aby otworzył okno bo mi słabo. Dopiero jak się przewróciłam to ktoś ustąpił mi miejsca. A najgorsze było to, że w poczekalni siedziały ze trzy kobietki z małymi dzieciakami 3, 4 lata i żadna nie wzięła dziecka na kolana, żebym mogła usiąść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A w czym niby są lepsze kobiety w ciąży od reszty ludzi? Jkoś chodZić po sklepach mają czas a postać jak każdy w kolejce nie mogą...

Jak dla mnie to można określić cos w stylu problemy łudzi pierwszego świata...

Nie chodzi w czym są lepsze, ale o pewną konsekwencję. Jeżeli sklep/firma wyciera sobie buzię robi sobie reklamę jak to ułatwiają życie ciężarnym i na tym zbijają kapitał to personel ma obowiązek wywiązywać się ze standardów obowiązujących w firmie. Teksty czy i co komu "się należy" to temat na inną dyskusję. Chodzi o przestrzeganie zasad firmy w której się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak widzą to wołają. Muszą widzieć, że jesteś w ciąży! Z oczu tego nie wyczytaja. Ja ostatnio stałam w kolejce w Rossmannie, pani z kasy poprosiła żebym weszła poza kolejka. W pierwszej sekundzie nie wiedziałam o co jej chodzi, dopiero za chwilę dotarło do mnie: durna, przecież jesteś w 6 miesiącu ciąży 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli chodzi o występowanie ciężarnej miejsca w komunikacji, to cóż. Jazda na stojąco jest niebezpieczna. Jeśli autobus gwałtownie zahamuje można nieszczęśliwie upaść i się poturbowac. Nie widzę więc powodu aby ryzykować własnym zdrowiem ustępując miejsca ciężarnej.  

Ja zawsze staram się ustępować. Kobietom w ciąży, z dziećmi, osobom starszym ale pamiętam, że raz miałam taką sytuację, że kiepsko się czułam. Specjalnie podjechałam na wcześniejszy przystanek żeby spokojnie usiąść, bo czekało mnie 40 min jazdy. No i oczywiście dostałam ochrzan od jakieś starszej kobiety (poranne godziny szczytu, Mokotów a ta z wózkiem na zakupy). Dzień wcześniej nawet komuś ustąpiłam, ale tego dnia nie czułam się dobrze, więc wolałam siedzieć no i klops. Także też nie można wrzucać wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość lili napisał:

Nie chodzi w czym są lepsze, ale o pewną konsekwencję. Jeżeli sklep/firma wyciera sobie buzię robi sobie reklamę jak to ułatwiają życie ciężarnym i na tym zbijają kapitał to personel ma obowiązek wywiązywać się ze standardów obowiązujących w firmie. Teksty czy i co komu "się należy" to temat na inną dyskusję. Chodzi o przestrzeganie zasad firmy w której się pracuje.

No i przestrzegają - ciężarne mogą korzystać z kas poza kolejnością. Nikt im tego nie zabrania, a informacja w sklepie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak.widzą to.wołają ale w sumie jak ciężarna się źle czujesz to.może sama przejść na początek kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A w czym niby są lepsze kobiety w ciąży od reszty ludzi? Jkoś chodZić po sklepach mają czas a postać jak każdy w kolejce nie mogą...

Jak dla mnie to można określić cos w stylu problemy łudzi pierwszego świata...

W niczym nie są  lepsze. Zrobić  dzieciaka każdy  potrafi ale skoro tak się  rossman reklamuje to niech tego przestrzega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidzasledz.

Ja byłam raz w HM i to było chyba w galmoku. Przyszla matka i babka z kilkudniowym noworodkiem. Ja bylam wtedy w 7 miesiacu ciazy i stalam 4 w kolejce. Przede mna staly dwie chamskie tępe dzidy koło 45lat. I ta matka z babka i tym noworodkiem widac bylo ze niedawno ze szpitala wyszli i pewnie przyszly cos temu dziecku kupic do ubrania ad hoc. No widac bylo ze im sie spieszy i ze nie przyszly na szoping. I podeszly do kasy i zzapytaly pani ekspedientki czy je obsluzy szybciej . Ekspedientka ze ok.  Za te te dwie tepe dzidy zaczely komentować ze co to ma byc ze z noworodkiem to siet w domu siedzi a nie galmoka przychodzi (wtf?). No a potem tamte poszly , dwie dzidy gotowe przyskoczyc do kasy. A na to pani eksspedientka "a teraz pania w ciazy poprosze" 🙂 i ja je wyminelam dw drodze do kasy:) I to byl moj jedyny triumf w czasie ciazy nas ludzmi zlosliwyki i chamskimi. Generalnie to raczej nikt mnie nigdzie nie puszczal. Zczasem moze w tramwaju lub autobusie w drodze do roboty ale nigdy np. w metrze czy spozywczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×