Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Karmienie piersią a ich wygląd

Polecane posty

Gość Kasia

Chciałam Was zapytać czy karmienie piersią wpłynęło na wygląd waszych piersi? I czy po ciąży zmniejszył wam się rozmiar biustu? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam mały (70e) i mały został, piersi trochę mieksze przez co niektóre kroje stanikow przestały mi pasować i mimo tego samego rozmiaru części biustonoszy sprzed ciąży nie mogłam nosić. Ale bez żadnej tragedii, o biust dbalam, nosiłam porządne staniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja karmię piersią już 5 miesiecy i powiem szczerze że są takiej wielkości jak siostry mojego partnera czyli małe 

..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja karmię piersią już 5 miesiecy i powiem szczerze że są takiej wielkości jak siostry mojego partnera czyli małe 

..

 

No okej, ale mniejsze niż były przed ciąża czy takie same? 

I jak z ich jednością? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mialam zawsze malutkie piersi, ale zgrabne i jedrne. W ciazy biust urosl ale nie az tak jak sie tego spodziewalam. Sporo sie powiekszyl dopiero przy laktacji do tego doszly wielkie rozstepy i mimo ze karmilam tylko 2.5 tygodnia biust zmienil ksztalt, obwisl i to co najgorsze to jest jeszcze mniejszy niz byl przed ciaza. Teraz jest niedosc ze mikroskopijnych rozmiarow to jeszcze obwisly i caly w rozstepach. Dodam ze dbalam o niego cala ciaze a na koncu i tak klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mialam zawsze malutkie piersi, ale zgrabne i jedrne. W ciazy biust urosl ale nie az tak jak sie tego spodziewalam. Sporo sie powiekszyl dopiero przy laktacji do tego doszly wielkie rozstepy i mimo ze karmilam tylko 2.5 tygodnia biust zmienil ksztalt, obwisl i to co najgorsze to jest jeszcze mniejszy niz byl przed ciaza. Teraz jest niedosc ze mikroskopijnych rozmiarow to jeszcze obwisly i caly w rozstepach. Dodam ze dbalam o niego cala ciaze a na koncu i tak klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo podobno to nie karmienie piersia zmienia piersi a sama ciaza. Ja karmilam dziecko ponad 2 lata i jedyne co zauwazylam ze sa bardziej miekkie. Siostra nie karmila wcale, ma 2 ciaze za soba i biust w duzo gorszym stanie niz moj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Mialam rozmiar B przed ciaza, karmie juz 4 miesiąc i mam wrażenie że piersi są mniejsze niz przed ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 13trzynascie napisał:

Mialam rozmiar B przed ciaza, karmie juz 4 miesiąc i mam wrażenie że piersi są mniejsze niz przed ciążą...

nie ma takiego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja właśnie chciałabym takie jak przed ciąża albo mniejsze (obecne, ciążowe. są za duże), boję się tylko, że karmienie wpłynie na ich wiotkosc 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja właśnie chciałabym takie jak przed ciąża albo mniejsze (obecne, ciążowe. są za duże), boję się tylko, że karmienie wpłynie na ich wiotkosc 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×