Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rxpp

Jak oddzielić przeszłość i żyć teraźniejszością?

Polecane posty

Gość Rxpp

Cześć

Mam 25 lat które niedawno skończyłem, w wieku 22 lat zachorowałem i to mocno pokrzyżowało moje plany i to w jakim dziś jestem miejscu, a mianowicie ze względu na to, że skończyłem zawodówkę teraz planuje zdawanie matury, oczywiście wcześniej ukończyłem liceum dla dorosłych.. przez chorobę i brak pieniędzy nie mogłem zrobić prawka i dopiero teraz to nadrabiam, nowa stała praca itp. ale przez jakieś 2 lata kiedy chorowałem kompletnie utraciłem kontakt ze znajomymi w zasadzie moje życie wyglądało tak, że siedziałem w domu, leczyłem się, praca na czarno.. nigdzie nie byłem, nic nie widziałem i przez to czuję się strasznie źle, ciągle myślę o sobie w samych negatywach, mam strasznie niskie poczucie wartości i niesamowicie zawstydza mnie ten okres w moim życiu, okres wegetacji.. zaczynam katować się w myślach przymiotnikami na nazwanie siebie jak np. śmieć, a najbardziej boję się konfrontacji z kimś nowo poznanym kiedy zapyta co robiłem w tym okresie życia, kiedy o tym wszystkim się dowie, o tym, że pierwsza legalną pracę miałem w wieku 25 lat, prawko, matura na boga.. zaczynam się bać, że nigdy nie ułoże wszystkiego, zawsze będę nikim, te myśli dręczą mnie co noc kiedy zasypiam patrząc w sufit w ciemnościach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować