Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foot

Brzydkie stopy u kobiety to rzecz dyskwalifikująca

Polecane posty

Gość Foot

Stópki mają być zadbane, zgrabne i kształtne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ręka jest na wierzchu, jak jest brzydka, to trudno. Ale stopa to rzecz intymna, jak coś z nią nie tak, to jakby ku.tas albo ci.pa były jakieś pokrzywione i zapuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Zgadzam się. Ręka jest na wierzchu, jak jest brzydka, to trudno. Ale stopa to rzecz intymna, jak coś z nią nie tak, to jakby ku.tas albo ci.pa były jakieś pokrzywione i zapuszczone.

Odpocznij. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Odpocznij. 🙂

Dziękuję za troskę. Martwisz się o moje sny? Znowu Cię nie widziałam🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Przeciez ty koitasa widujes, tylko jak z psem na siku chidzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gamoń napisał:

Przeciez ty koitasa widujes, tylko jak z psem na siku chidzisz

😳😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Mam to szczęście, że moja partnerka ma ładne stopy. Ona w ogóle jest cała bardzo ładna i zgrabna . Jest taka ładna, że nawet gdyby miała brzydkie stopy, bylibyśmy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
53 minuty temu, Gość Foot napisał:

Stópki mają być zadbane, zgrabne i kształtne

nooo. Prawda...tak samo jak musi być czysty i duży k0tas albo ładna fryzura :v jak łysy tu fu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Dziękuję za troskę. Martwisz się o moje sny? Znowu Cię nie widziałam🤔

Szczerze? Martwię się o wszystko. O to czy dobrze sypiasz, czy dobrze jadasz, czy dbasz o siebie i czy już postanowiłaś umrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość Jarek napisał:

Mam to szczęście, że moja partnerka ma ładne stopy. Ona w ogóle jest cała bardzo ładna i zgrabna . Jest taka ładna, że nawet gdyby miała brzydkie stopy, bylibyśmy razem. 

cfel patrzący tylko na wygląd.

Id/io/ta. Nie ma słów jaka jest z charakteru ale ,,wyglad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Szczerze? Martwię się o wszystko. O to czy dobrze sypiasz, czy dobrze jadasz, czy dbasz o siebie i czy już postanowiłaś umrzeć. 

🤔dlaczego sądzisz że miałoby to zależeć od mojego postanowienia? Wszak nie znasz dnia ani godziny...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm

Ja tam mam kopyta z ostrogami na pietach, jak chodze boso to slychac stukot. Skore po namoczeniu mozna skrobac az milo, az sie sypie. Paznokcie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość gość napisał:

cfel patrzący tylko na wygląd.

Id/io/ta. Nie ma słów jaka jest z charakteru ale ,,wyglad"

Trochę już żyję na tym  świecie, swoje widziałam, słyszałam i przeżyłam i stwierdzam, że większość facetów postrzega kobietę w kateofirach czysto fizyczno-seksualnych. I naprawdę nie dotyczy to tylko typowych Sebiksów i  nic się z tym nie zrobi. Albo kobieta się z tym godzi wchodząc w jakąkolwiek bliższą relację z facetem albo niech sobie odpuści. Ja chybaodpuszczę, no nie dałabym rady. Zresztą jestem za słaba z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

w kateofirach

w kategoriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stopy muszą być po prostu zadbane u każdego a to jakie ktoś ma genetycznie nie zależy od niego. Poza tym tak czy srak są obrzydliwe i tylko fetyszysta się nimi podnieca co jest już obrzydliwe podwójnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I małe stopy u faceta od 40 w dół to tez okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Trochę już żyję na tym  świecie, swoje widziałam, słyszałam i przeżyłam i stwierdzam, że większość facetów postrzega kobietę w kateofirach czysto fizyczno-seksualnych. I naprawdę nie dotyczy to tylko typowych Sebiksów i  nic się z tym nie zrobi. Albo kobieta się z tym godzi wchodząc w jakąkolwiek bliższą relację z facetem albo niech sobie odpuści. Ja chybaodpuszczę, no nie dałabym rady. Zresztą jestem za słaba z wyglądu.

ale niech kobieta wybiera w  takich kategoriach to zaraz szma....ta i że tylko na wygląd patrzy a nie na uczucia xD

Tak jakby oni je mieli xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość gość napisał:

ale niech kobieta wybiera w  takich kategoriach to zaraz szma....ta i że tylko na wygląd patrzy a nie na uczucia xD

Tak jakby oni je mieli xd

No dokładnie. Dziwię się, że tyle kobiet tak bezkrytycznie patrzy na mężczyzn i tak bardzo chce  z którymś być, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że mężczyźni patrzą na kobietę w czysto biologicznych kateogoriach i na dłuższą metę to się zdecydowanie kłóci z możliwością zbudowania poważnej relacji opartej na szacunku, lojalności, ofiarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No dokładnie. Dziwię się, że tyle kobiet tak bezkrytycznie patrzy na mężczyzn i tak bardzo chce  z którymś być, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że mężczyźni patrzą na kobietę w czysto biologicznych kateogoriach i na dłuższą metę to się zdecydowanie kłóci z możliwością zbudowania poważnej relacji opartej na szacunku, lojalności, ofiarności.

ale z drugiej strony...zobacz jaką my kobiety mamy władzę xD Taki zrobi wszystko dla se/ksu zwłaszcza ten co siedzi długo w celibacie xD tak naprawdę kobieta wszystko będzie mieć za se/ks - tacy sa faceci słabi.

Mówią że faceci rządzili światem,ale obok nich byla kobieta która dała ciało a w zamian miała na niego wielki wpływ,na decyzje i te podobne 😂 Także faceci to słabiaki,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Jesteśta jepniete jak rols roys ksieznej Diany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

I plytkie umyslowo jak zaparowana szyba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość gość napisał:

ale z drugiej strony...zobacz jaką my kobiety mamy władzę xD Taki zrobi wszystko dla se/ksu zwłaszcza ten co siedzi długo w celibacie xD tak naprawdę kobieta wszystko będzie mieć za se/ks - tacy sa faceci słabi.

Nie mam jakiegoś super ciała, to jaką ja mam władzę? To co piszesz dotyczy najbardziej atrakcyjnych młodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie mam jakiegoś super ciała, to jaką ja mam władzę? To co piszesz dotyczy najbardziej atrakcyjnych młodych kobiet.

Desperat na każda poleci byleby zarùchac ale czy to naprawdę kogoś satysfakcjonuje? Czy wy kobiety naprawdę nie macie problemów życiowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Desperat na każda poleci byleby zarùchac ale czy to naprawdę kogoś satysfakcjonuje? Czy wy kobiety naprawdę nie macie problemów życiowych?

my? Przecież ten temat nie założyła kobieta tylko facet 🤔

Zluzuj majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Desperat na każda poleci byleby zarùchac ale czy to naprawdę kogoś satysfakcjonuje? Czy wy kobiety naprawdę nie macie problemów życiowych?

my? Przecież ten temat nie założyła kobieta tylko facet 🤔

Zluzuj majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie mam jakiegoś super ciała, to jaką ja mam władzę? To co piszesz dotyczy najbardziej atrakcyjnych młodych kobiet.

tsaaa...faceci sami tu pisza że kobiety mają se/ks na zawołanie. Zaraz zleca sie tu jak muchy do g0wna i powiedza ze klamiesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
1 godzinę temu, Gość gość gość napisał:

cfel patrzący tylko na wygląd.

Id/io/ta. Nie ma słów jaka jest z charakteru ale ,,wyglad"

Odczep się ode mnie. Zawsze chciałem mieć dziewczynę, której będą mi zazdrościć inni faceci. Tak się złożyło, że taką spotkałem.Nic ci do tego. Gdyby miała brzydkie stopy też byłbym z nią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość gość napisał:

tsaaa...faceci sami tu pisza że kobiety mają se/ks na zawołanie. Zaraz zleca sie tu jak muchy do g0wna i powiedza ze klamiesz xd

Poprawka, przegrywy, incele, nieudaczniki tak piszą, a ich zdanie kreowane jest przez życie na marginesie, gdzieś  poza światem. To trupy, ich zdanie w ogóle nie istnieje, oni nie istnieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
7 minut temu, Gość Jarek napisał:

Odczep się ode mnie. Zawsze chciałem mieć dziewczynę, której będą mi zazdrościć inni faceci. Tak się złożyło, że taką spotkałem.Nic ci do tego. Gdyby miała brzydkie stopy też byłbym z nią. 

bezuczuciowy i/dio/ta. Tobie miłoby było gdybyś był wybrany głównie albo tylko przez wygląd żeby zazdrościły jej koleżanki? Podejrzewam że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×