Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foot

Brzydkie stopy u kobiety to rzecz dyskwalifikująca

Polecane posty

Gość gość gość
10 minut temu, Gość Jarek napisał:

Odczep się ode mnie. Zawsze chciałem mieć dziewczynę, której będą mi zazdrościć inni faceci. Tak się złożyło, że taką spotkałem.Nic ci do tego. Gdyby miała brzydkie stopy też byłbym z nią. 

aha. No i pewnie ją zostawisz jak się zestarzeje ale mam nadzieję że zanim to zrobisz ona Cię rzuci w pisssdu i w dodatku zostaniesz zdradzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

bezuczuciowy i/dio/ta. Tobie miłoby było gdybyś był wybrany głównie albo tylko przez wygląd żeby zazdrościły jej koleżanki? Podejrzewam że nie

Może by było mu miło. Wyższych uczuć to raczej nie przejawia. Albo zaraz napisze, że faceci to tamto, a kobiety to tamto, byle usprawiedliwić swój płytki wybór, pustactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Najgorsze jest to że babki same sobie deformują stopy. Młode ładne laseczki a halluksy mają jak stare babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Vanessa napisał:

Najgorsze jest to że babki same sobie deformują stopy. Młode ładne laseczki a halluksy mają jak stare babcie.

To jest genetyczne...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Vanessa napisał:

Najgorsze jest to że babki same sobie deformują stopy. Młode ładne laseczki a halluksy mają jak stare babcie.

Halluksy to zwyrodnienie genetyczne. Chinki sobie deformują na własne życzenie stopy. Zobacz zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

To jest genetyczne...🙄

ale tez przez szpilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Hahaha 

Bardzo wiele wnoszącą wypowiedź... Pozwolę sobie wtrącić się ponownie do tematu fetyszystów stóp. Szpetne kończyny to poważna wada fizyczna potencjalnego partnera. Takie rzeczy się dziedziczy, zatem jest ryzyko, że moje dzieci miałyby jakieś guzy na pęcinach czy szpotawe kopyto. Lubię u mężczyzn ładne dłonie, zatem dlaczegozby mężczyzna nie miał patrzeć na moje stopy. Choć ogólnie jestem szpetna, to na szczęście ładnej nogi Bozia mi nie poskąpiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Onkosfera napisał:

Bardzo wiele wnoszącą wypowiedź... Pozwolę sobie wtrącić się ponownie do tematu fetyszystów stóp. Szpetne kończyny to poważna wada fizyczna potencjalnego partnera. Takie rzeczy się dziedziczy, zatem jest ryzyko, że moje dzieci miałyby jakieś guzy na pęcinach czy szpotawe kopyto. Lubię u mężczyzn ładne dłonie, zatem dlaczegozby mężczyzna nie miał patrzeć na moje stopy. Choć ogólnie jestem szpetna, to na szczęście ładnej nogi Bozia mi nie poskąpiła. 

A co mnie obchodzą gęby twoich potencjalnych gowniakow. Mnie fetyszysci obrzydzaja i mam do tego pełne prawo. Stopy to stopy. Służą do chodzenia. Nogi to nie stopy. Poza tym  nie sraj się bo często po przystojnym ojcu wychodzą brzydkie córki. Często jest tak że córka brzydka a syn ładny mimo że podobni. Co ci po pieknych stopach jak morda szpetna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodziło o geny ale gęby też mi lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co mnie obchodzą gęby twoich potencjalnych gowniakow. Mnie fetyszysci obrzydzaja i mam do tego pełne prawo. Stopy to stopy. Służą do chodzenia. Nogi to nie stopy. Poza tym  nie sraj się bo często po przystojnym ojcu wychodzą brzydkie córki. Często jest tak że córka brzydka a syn ładny mimo że podobni. Co ci po pieknych stopach jak morda szpetna ? 

Nad wyraz emocjonalna jest Twoja reakcja. Zastanawiam dlaczego. Obrzydzenie do stóp to jakiś Twój czuły punkt? Pięta Achillesowa?

Ale cieszę się że w lot pojęłaś/pojąłeś moją ironię😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nara
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nad wyraz emocjonalna jest Twoja reakcja. Zastanawiam dlaczego. Obrzydzenie do stóp to jakiś Twój czuły punkt? Pięta Achillesowa?

Ale cieszę się że w lot pojęłaś/pojąłeś moją ironię😏

Widzisz coś co by s chciała a czego nie ma. Po prostu je mam. Udaj się do tunelu czasoprzestrzennego jełopie. I zostań w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Nara napisał:

Widzisz coś co by s chciała a czego nie ma. Po prostu je mam. Udaj się do tunelu czasoprzestrzennego jełopie. I zostań w nim.

Dzięki za przedmiotową dyskusję na poziomie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Dzięki za przedmiotową dyskusję na poziomie😏

Czy ja mam napisane w nicku że będzie przedmiotowa dyskusja? Idź sobie z lewakami pogadaj...tam na pewno coś konkretnego będzie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jeśli lubisz temat stop to idź się zakumpluj z mhf i zostań jego honoratom 😏 lubisz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza

autor to tylko marzy i marzy, a tluszcz rosnie i problemy z erekcja coraz wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Dzięki za przedmiotową dyskusję na poziomie😏

Fanklub skarbie się poszerza jak widzisz, a to dopiero początek. W sensie złego początek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Fanklub skarbie się poszerza jak widzisz, a to dopiero początek. W sensie złego początek. 

Jak będę chciała zostać fanką trolla to sobie pojadę do Norwegii lub na Islandię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gość napisał:

Fanklub skarbie się poszerza jak widzisz, a to dopiero początek. W sensie złego początek. 

A jakie "złe" jest na koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Onkosfera napisał:

A jakie "złe" jest na koniec?

Nie wyrobisz z autografami, będą chętni płacić od słowa napisanego, czy jesteś płaska czy wypukła będą chcieli zabrać wszystko. Kasę, ubrania, męża i konkubenta. Twoje pomysły, inspiracje, no i fantastyczną osobowość. Ba, tożsamość ci zakoszą a na koniec pójdziesz na szubiennicę. W najlepszym przypadku zostaniesz rozstrzelana pod ścianą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie wyrobisz z autografami, będą chętni płacić od słowa napisanego, czy jesteś płaska czy wypukła będą chcieli zabrać wszystko. Kasę, ubrania, męża i konkubenta. Twoje pomysły, inspiracje, no i fantastyczną osobowość. Ba, tożsamość ci zakoszą a na koniec pójdziesz na szubiennicę. W najlepszym przypadku zostaniesz rozstrzelana pod ścianą. 

Doprawdy? To komuś tu tak zrobiono?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×