Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolaWredola

Oddać, czy z uśmiechem spuścić w toalecie? :-)

Polecane posty

Gość KarolaWredola

Hej :-) jakiś czas temu dzwonił do mnie mój wspaniały exfacet, który miał obsesję na punkcie zbierania kolekcjonerskich kart ze zdjęciami koszykarzy... dla mnie to były zwykłe pierdoły... Pytał się o kilka z nich, które niby u mnie zostawił. Tak się składa, że akurat dziś, robiąc porządek w szufladzie z dokumentami, jakimś trafem, ku mojemu zdziwieniu, znalazły się owe karty ? I teraz pytanie co z nimi zrobić? Oddać mu je? Czy podrzeć i spuścic w toalecie? ? dodam tylko, że druga opcja jest zdecydowanie bardziej kusząca, tym bardziej, że nie rozstalismy się w przyjaźni... podpowiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość KarolaWredola napisał:

Hej 🙂 jakiś czas temu dzwonił do mnie mój wspaniały exfacet, który miał obsesję na punkcie zbierania kolekcjonerskich kart ze zdjęciami koszykarzy... dla mnie to były zwykłe pierdoły... Pytał się o kilka z nich, które niby u mnie zostawił. Tak się składa, że akurat dziś, robiąc porządek w szufladzie z dokumentami, jakimś trafem, ku mojemu zdziwieniu, znalazły się owe karty ? I teraz pytanie co z nimi zrobić? Oddać mu je? Czy podrzeć i spuścic w toalecie? ? dodam tylko, że druga opcja jest zdecydowanie bardziej kusząca, tym bardziej, że nie rozstalismy się w przyjaźni... podpowiecie dziewczyny?

Jest coś takiego jak uczciwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oddałabym. Żeby mieć czyste sumienie nawet po latach. Kiedyś też oddałam byłemu wszystkie jego rzeczy i chociaż miałam spokój i brak podtekstów do kontaktu.  Tylko jego szczoteczka do zębów najpierw wyszorowałam kibel.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leioej na tym wyjdziesz, jak mu oddasz z uśmiechem. Będzie wiedział, że jesteś szczęśliwa i wcale ci go nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas

to przeciez co 2 miesiace jest wklejane, co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.01.2020 o 08:12, Gość Gość napisał:

  Tylko jego szczoteczka do zębów najpierw wyszorowałam kibel.  

👍👏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2020 o 08:12, Gość Gość napisał:

[...] Tylko jego szczoteczka do zębów najpierw wyszorowałam kibel.  

I ulżyło?... Ciekawe, ile razy ktoś zrobił tym podobne świństwo Tobie, i nawet nie wiesz.

Dnia 16.01.2020 o 15:58, Gość KarolaWredola napisał:

[...] I teraz pytanie co z nimi zrobić? Oddać mu je? Czy podrzeć i spuścic w toalecie? ? [...]

A dlaczego niby miałabyś niszczyć cudzą własność tylko dlatego, że się z właścicielem nie dogadywaliście? Jest wiele innych pozytywnych sposobów na radzenie sobie z negatywnymi emocjami. Poza tym, nie wrzuca się takich rzeczy do toalety, z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×