Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy on mówi pierwszy Hej

Polecane posty

Gość Gość

Jak odebrać to ze on zawsze mówi pierwszy „hej” i to z takim uśmiechem ? Nwm jak mam to rozumieć i odebrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak odebrać to ze on zawsze mówi pierwszy „hej” i to z takim uśmiechem ? Nwm jak mam to rozumieć i odebrać ?

Chce się zapoznać po prostu. Daj mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość66

Być może lubi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi pierwsza mówiła cześć. I co z tego. Nic. Bo tak wypadało, jako druga przychodząca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mi mówi pierwsza koleżanka jak się gdzieś mijamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

pozostaje zapytać o spotkanie poza pracą, a kobiecie Autorce to juz nie wiem co doradzić, chyba odwzajemniać uśmiechy i rozkręcać rozmowę pokazać że się tez podoba, to może się z Tobą umówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co myślicie o tym jak facet wita Cie pierwszy i to jego ,,hej". Jest takie cichutkie? I przy powitaniu uśmiecha się i wciąż podnosi brwi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co myślicie o tym jak facet wita Cie pierwszy i to jego ,,hej". Jest takie cichutkie? I przy powitaniu uśmiecha się i wciąż podnosi brwi? 

Możesz mu sie podobać, zerka, czy się patrzysz, uśmiechasz, lubi na Ciebie spojrzeć, ma wtedy okazję. Cichutkie, jak jest nieśmiały ale może być też cichutkie, jak wypowiada to z głębi siebie najmilej jak potrafi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Onsam napisał:

Możesz mu sie podobać, zerka, czy się patrzysz, uśmiechasz, lubi na Ciebie spojrzeć, ma wtedy okazję. Cichutkie, jak jest nieśmiały ale może być też cichutkie, jak wypowiada to z głębi siebie najmilej jak potrafi 😉

Aż mi się cieplutko na sercu zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha nie moge.. Mówi po prostu hej żeby się przywitać, taki zamiennik "cześć", kumasz? Do mnie koledzy z pracy też mówią "hej" jak przychodzą do firmy rano a ja już w niej jestem, mam rozumieć że im wszystkim się podobam? Boże co za tłuk z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha nie moge.. Mówi po prostu hej żeby się przywitać, taki zamiennik "cześć", kumasz? Do mnie koledzy z pracy też mówią "hej" jak przychodzą do firmy rano a ja już w niej jestem, mam rozumieć że im wszystkim się podobam? Boże co za tłuk z ciebie

Może jej chodzi o uśmiech Panno Kulturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, zapewne ten uśmiech oznacza "jesteś piękna, mam na ciebie ochotę, chce cie poznać bliżej, umówmy się na randkę....". Nie wmawiaj sobie dziewczyno proszę cię i nie bądź naiwna, chyba że masz 16 lat to ok, jesteś usprawiedliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, zapewne ten uśmiech oznacza "jesteś piękna, mam na ciebie ochotę, chce cie poznać bliżej, umówmy się na randkę....". Nie wmawiaj sobie dziewczyno proszę cię i nie bądź naiwna, chyba że masz 16 lat to ok, jesteś usprawiedliwiona

Nawet jeżeli nie chodzi o randkę to może po prostu ją lubi? W Twoim słowniku takie uczucia nie występują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście występują, ale dziewczyna ewidentnie chce przeczytać komentarze typu "facet się w tobie buja". No litości, koleś jest po prostu miły i uśmiecha się mówiąc hej, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście występują, ale dziewczyna ewidentnie chce przeczytać komentarze typu "facet się w tobie buja". No litości, koleś jest po prostu miły i uśmiecha się mówiąc hej, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego 

A nawet jeśli to co? Najlepiej kogoś wyśmiać prawda? Może jest niepewna,zakompleksiona i taki drobny gest ją podbuduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Aż mi się cieplutko na sercu zrobiło.

🙂 może tak być ale nie musi, obserwuj go , czy sie czyms wyróżnia spośród innych wobec Ciebie, czy Ci chętnie pomaga, zagaduje, to jest ważniejsze niż samo powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak odebrać to ze on zawsze mówi pierwszy „hej” i to z takim uśmiechem ? Nwm jak mam to rozumieć i odebrać ?

Gdzie, w jakiej sytuacji? Coś więcej napisz.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Mariusz4 napisał:

🙂 może tak być ale nie musi, obserwuj go , czy sie czyms wyróżnia spośród innych wobec Ciebie, czy Ci chętnie pomaga, zagaduje, to jest ważniejsze niż samo powitanie

Myślisz,że może mieć po prostu taki charakter?  Jest sporo racji w tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

A nawet jeśli to co? Najlepiej kogoś wyśmiać prawda? Może jest niepewna,zakompleksiona i taki drobny gest ją podbuduje?

To ja autorka mam 17 lat ten chłopak to kolega z mojej szkoły. I nie oczekuje tu komentarzy typu „tak on na ciebie ewidentnie leci” napisałam to aby zobaczyć jaka jest wasza oceny jego zachowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro mówi ci to "hej" to całkiem możliwe, że wpadłaś mu w oko. Uśmiechnij się do niego, pogadaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
17 minut temu, PNINA napisał:

Gdzie, w jakiej sytuacji? Coś więcej napisz.   

Kiedy się mijamy na korytarzy w szkole albo na ulicy albo kiedy przychodzi na przystanek rano. Nigdy nie zdążę pierwsza się odezwać on zawsze jest szybszy. Zawsze gdy mnie widzi i mówi hej to zawsze się uśmiecha i to tak serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

A nawet jeśli to co? Najlepiej kogoś wyśmiać prawda? Może jest niepewna,zakompleksiona i taki drobny gest ją podbuduje?

I narobi nadziei, a później się okaże, że na imprezie poderwał dziewczynę i jest zakochany. Im wyżej ktoś się unosi w marzeniach tym bardziej boli upadek. Zamiast więc bujać w obłokach lepiej zagadać jak do kolegi i wybadać grunt, nie trzeba od razu zapraszać na randkę, normalnie pogadać i zobaczyć co z tego wyniknie, później i jemu będzie łatwiej zagadać, może coś z tego będzie, a z takiego podbudowywania się nic nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

I narobi nadziei, a później się okaże, że na imprezie poderwał dziewczynę i jest zakochany. Im wyżej ktoś się unosi w marzeniach tym bardziej boli upadek. Zamiast więc bujać w obłokach lepiej zagadać jak do kolegi i wybadać grunt, nie trzeba od razu zapraszać na randkę, normalnie pogadać i zobaczyć co z tego wyniknie, później i jemu będzie łatwiej zagadać, może coś z tego będzie, a z takiego podbudowywania się nic nie ma. 

Też fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
12 minut temu, Gość Autorka napisał:

Kiedy się mijamy na korytarzy w szkole albo na ulicy albo kiedy przychodzi na przystanek rano. Nigdy nie zdążę pierwsza się odezwać on zawsze jest szybszy. Zawsze gdy mnie widzi i mówi hej to zawsze się uśmiecha i to tak serdecznie.

No to bardzo dobrze. Podobasz mu się. Może być coś z tego o ile Tobie się podoba. 🙂     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×