Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosieczek

Możliwa jednak ciąża?

Polecane posty

Gość Gosieczek

Hej, chce zapytać, czy możliwa jest ciąża jeśli stosunek pełny był cztery dni przed okresem. Mam cykle 28 zawsze regularne. Teraz mam dwa dni do okresu i suchość, a było raczej zawsze mokro. Możliwe abym była w ciąży? Kiedy zrobić test najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test po 14 dniach od stosunku.

Co do ciąży to nie ma nigdy gwarancji 100% tym bardziej że stosunek z wytryskiem. Ale raczej to wątpliwe jeśli cykle masz regularne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieczek

Trochę mnie uspokoiło, że wątpliwe aby była ciąża. Jeszcze nie czas mi być w ciąży. Kiedyś tak ale nie teraz. A jakie mogę zaobserwować pierwsze symptomy, że może jednak w ciąży jestem. Chce wiedzieć tak na wszelki wypadek. Często stosujemy przerywany, wiem że to ryzykowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie stresuj sie tak, nawet nie spoznia ci sie okres. Przy regularnych cyklach ryzyko ciąży w takim przypadku jest naprawdę bardzo niskie, jesli w ogole istnieje. Mialas choc raz w zyciu taka sytuacje ze cykl wydluzyl ci sie o 10-12 dni? Jesli nie to sie nie przejmuj. Dostaniesz okres wcześniej niz bedzie mozna zrobic test. Wiadomo ze prezerwatywy pekaja wiec jesli korzystacie tylko z tego to warto na wszelki wypadek zapopatrzyc sie w pigulki "dzien po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gosieczek napisał:

Hej, chce zapytać, czy możliwa jest ciąża jeśli stosunek pełny był cztery dni przed okresem. Mam cykle 28 zawsze regularne. Teraz mam dwa dni do okresu i suchość, a było raczej zawsze mokro. Możliwe abym była w ciąży? Kiedy zrobić test najlepiej?

Tzn, że 2 dni temu odbylas stosunek i myślisz, że już masz objawy ciąży? Masz rację, jeszcze nie czas na dzieci, poucz się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODNOSZE

Jestes w ciazy. Gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×