Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annn

sex bez zabezpieczenia z nieznana osoba

Polecane posty

Gość annn

mieliscie? obawialiscie sie pozniej o choroby? ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raz miałem taką sytuację, cała noc seksu z nieznajomą bez gumki, chyba górę wzięło pożądanie, cała noc..........może spaliśmy dwie godziny, do dzisiaj to wspominam. Na szczęście obyło się bez przykrych następstw, dzisiaj bym tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

jeżeli lubisz hazard ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn

straszne przezycie, i nikomu tego nie zycze. 

Poznalam chlopaka ze srodkowej ameryki, spotykalismy sie od czasu do czasu na sex. Kazdy sex z nim byl oczywiscie zabezpieczony, ale od samego poczatku bardzo naciskal na to by uprawiac sex bez zabezpieczenia. Pewnego razu pekla nam gumka, ja nic nie poczulam ale on tak. Nie poinformowal mnie o tym i dalej kontynuowal. Kiedy we mnie doszedl to przyznal sie ze podczas wspolzycia pekla nam prezerwatywa. Po tym wydarzeniu przezywalam koszmar do tego stopnia ze tydzien po incydencie zabralam go na badania chorob wenerycznych. 

Przechodzilam straszny stres i teraz juz mam nauczke zeby nigdy nie wskakiwac nikomu do lozka przed wczesniejszym przebadaniem partnera. Nigdy nie wiesz co moze sie wydazyc, a pekniecie prezerwatywy to chwila moment. My kobiety nawet tego nie czujemy wiec ryzyko jest bardzo duze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to totalna głupota gdyż : ciąża z osobą o której nic nie wiemy (choroby genetyczne, psychiczne, brak wsparcia nie tylko finansowego) , chorby nie tylko weneryczne ale i HCV, żółtaczka itp . To samo z całowaniem szczególnie z namiętnym (wymiana śliny) też bardzo duże zagrożenie . To tylko namiastka wpisz w wyszukiwarkę  gang swierzbiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundi

Ja kiedyś po imprezie zcholowalem laskę. ... zaraziła mnie swierzbem i tzw..  mendami. A były to czasy ze dziewczyny piczy nie golily.Ale dobrze ze tylko tym a nie jakąś kiłą czy HIV. Jaja ogolilem i wysmarowalem maścią. Na Świerzb mleczko takie kupiłem wysmarowalem ciało i minęło. Najgorsze w aptece to było kupić. Wstyt jak niewiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×