Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzie są straszni

Jak można chodzić do kościoła,

Polecane posty

Gość ludzie są straszni

modlić się,przyjmować komunie sw i jednocześnie oszukiwać latami siostrę i córkę,pozwalać robić z Niej wariatkę,manipulować Nią,ukrywać przed Nią prawde i doprowadzić do tego że kobieta wskutek tych kłamstw manipulacji wygłupiania zaczyna ciężko chorować?Jak to się ma jedno do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeden przypadek patologii, to nie znaczy, że wszyscy stanowią patologię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość ludzie są straszni napisał:

modlić się,przyjmować komunie sw i jednocześnie oszukiwać latami siostrę i córkę,pozwalać robić z Niej wariatkę,manipulować Nią,ukrywać przed Nią prawde i doprowadzić do tego że kobieta wskutek tych kłamstw manipulacji wygłupiania zaczyna ciężko chorować?Jak to się ma jedno do drugiego?

nie chodzę od 13 roku życia, mineło kilkadziesiąt lat i religie są dla mnie żałośne, jak jakaś sekta bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie chodzę od 13 roku życia, mineło kilkadziesiąt lat i religie są dla mnie żałośne, jak jakaś sekta bez sensu...

i co jesteś szczęśliwa? 

Ilu już skrzywdziłaś, skoro nie masz już żadnego sumienia? Głos Pana Boga jest wpisany w serce każdego człowieka, a ty ten głos zagłuszyłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

i co jesteś szczęśliwa? 

Ilu już skrzywdziłaś, skoro nie masz już żadnego sumienia? Głos Pana Boga jest wpisany w serce każdego człowieka, a ty ten głos zagłuszyłaś. 

nikomu krzywdy nie robię, a bajki o bozii i inne pierdoły wciskaj małym dzieciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

i co jesteś szczęśliwa? 

Ilu już skrzywdziłaś, skoro nie masz już żadnego sumienia? Głos Pana Boga jest wpisany w serce każdego człowieka, a ty ten głos zagłuszyłaś. 

jestem szczęśliwa, bo nie biorę udziału w zbiorowej paplaninie (mocno ...nej) wymyślonej aby sterować masami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nikomu krzywdy nie robię, a bajki o bozii i inne pierdoły wciskaj małym dzieciom...

Małe dzieci są mądrzejsze od ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Małe dzieci są mądrzejsze od ciebie. 

a od ciebie ameby koty i psy bo nie wymyślają dziadowskich bajek XDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Swoje antyświadectwo wsadź sobie w swój tyłek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Swoje antyświadectwo wsadź sobie w swój tyłek. 

a ty swoją dziadowską religię poza tym są starsze, śmieszne czemu sobie wybrałaś taką a nie inną jest bardzo wiele ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet24

Są ludzie, którym dodaje to siły. Większość boi się śmierci, końca, nicości, dlatego należą do religii, która ten koniec ubarwia, wmawia, że życie nie kończy się na śmierci, dzięki czemu widzą jakiś sens. Nie rozumieją tego do końca. Ja wierzę tylko w siebie i swój umysł, coś jak Buddyzm, przestałem bać się śmierci, oswoiłem się z nią, przestałem czcić jakiekolwiek religie i wierzyc w jakichkolwiek Bogów. Chodzenie do kościoła, a bycie dobrym człowiekiem to zazwyczaj dwie inne rzeczy. Grzesznik tam idzie, żeby zwierzyć się z grzechów i liczyć na odkupienie. Dobry człowiek nie ma się z czego zwierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale macie we łbach poprzestawiane...

My żyjemy w czasach ostatecznych. Czy będziesz taki pewny swego mózgu, gdy ogień ci będzie na łeb spadał z nieba? Wystarczy mały kataklizm i wijecie się z bólu, padacie na kolana...wy mocni ludzie!

Te wasze gadanie jest tylko wtedy mocne jak wam się sprawy układają pomyślnie. A kiedy przychodzi na was godzina bólu, macie twarze powykrzywiane...


"Znak Boga Żywego"

Objawienia i orędzia Matki Bożej z Marienfried.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Znak Boga Żywego"

Objawienia i orędzia Matki Bożej z Marienfried.

przeczytaj, spadniesz z krzesełka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale macie we łbach poprzestawiane...

Wszyscy mają. Przed Mieszkiem I wierzyliśmy w Peruna, Świętowida, aż nagle pod groźbą wojny musieliśmy przyjąć Chrześcijaństwo. To dopiero przestawianie w głowach. Nawet nie masz pojęcia jaka manipulacja jest w tych wspaniałych religiach. A wszystko tylko bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gośc napisał:

Wszyscy mają. Przed Mieszkiem I wierzyliśmy w Peruna, Świętowida, aż nagle pod groźbą wojny musieliśmy przyjąć Chrześcijaństwo. To dopiero przestawianie w głowach. Nawet nie masz pojęcia jaka manipulacja jest w tych wspaniałych religiach. A wszystko tylko bajka.

Mam inne zdanie, raczej mnie nie przekonasz do swojego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolom
42 minuty temu, Gość gość napisał:

jestem szczęśliwa, bo nie biorę udziału w zbiorowej paplaninie (mocno ...nej) wymyślonej aby sterować masami....

bo tak jest, dawniej ludzie byli prości i byli analfabetami to każdy kit łykał, ale teraz, gdzie wszyscy mają magistra i niby wykształceni ludzi i dalej w tym siedzą, to jest trudne do pojęcia. Co ciekawsze jeśli się długo nie "uprawia" religii i nie chodzi do kościoła a potem przypadkiem gdzieś jest gdzie jakaś msza jest to widać tą szopke i manipulacje jak czarne na białym. Ci ludzie wyglądają jak jacyś nawiedzeni, w jakimś transie czy coś, trudne do opisania ale polecam zrobić taki eksperyment i zobsczyć na własne oczy. Dlatego dzieci chrzczą za małego aby stopniowo i regularnie prać im mózgi bo wiadomo że rodzice będą ich przyprowadzać często i do tego przywykną, ale tu nie ma NIC normalnego. Bardzo cwanie zorganizowana manipulacja psychologiczna działająca już przez tysiące lat. Kto mądry odcina się od tego aby myśleć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze będą i tacy, i tacy...Po co ta dyskusja, która i tak do niczego nie prowadzi????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radom
26 minut temu, Gość facet24 napisał:

Są ludzie, którym dodaje to siły. Większość boi się śmierci, końca, nicości, dlatego należą do religii, która ten koniec ubarwia, wmawia, że życie nie kończy się na śmierci, dzięki czemu widzą jakiś sens. Nie rozumieją tego do końca. Ja wierzę tylko w siebie i swój umysł, coś jak Buddyzm, przestałem bać się śmierci, oswoiłem się z nią, przestałem czcić jakiekolwiek religie i wierzyc w jakichkolwiek Bogów. Chodzenie do kościoła, a bycie dobrym człowiekiem to zazwyczaj dwie inne rzeczy. Grzesznik tam idzie, żeby zwierzyć się z grzechów i liczyć na odkupienie. Dobry człowiek nie ma się z czego zwierzać.

dobrze powiedziane, a szczególnie w PL, kościoły pełne grzeszników i innych którzy mają coś na sumieniu, bo dobry nie ma po co tam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość zolom napisał:

bo tak jest, dawniej ludzie byli prości i byli analfabetami to każdy kit łykał, ale teraz, gdzie wszyscy mają magistra i niby wykształceni ludzi i dalej w tym siedzą, to jest trudne do pojęcia. Co ciekawsze jeśli się długo nie "uprawia" religii i nie chodzi do kościoła a potem przypadkiem gdzieś jest gdzie jakaś msza jest to widać tą szopke i manipulacje jak czarne na białym. Ci ludzie wyglądają jak jacyś nawiedzeni, w jakimś transie czy coś, trudne do opisania ale polecam zrobić taki eksperyment i zobsczyć na własne oczy. Dlatego dzieci chrzczą za małego aby stopniowo i regularnie prać im mózgi bo wiadomo że rodzice będą ich przyprowadzać często i do tego przywykną, ale tu nie ma NIC normalnego. Bardzo cwanie zorganizowana manipulacja psychologiczna! działająca już przez tysiące lat. Kto mądry odcina się od tego aby myśleć samodzielnie.

głupiec z ciebie, żałosny do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokkie
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Mam inne zdanie, raczej mnie nie przekonasz do swojego. 

tak jest jak ktoś ma brak mózgu i nie potrafi myśleć samodzielnie, ale tacy też potrzebni, więc nie smutaj, jesteś przydatnym i dochodowym niewolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I żałosna autorka, która tematem tym rozpoczęła prześladowanie Kościoła, jak za Nerona. Tylko te czasy różnią się od tamtych, że teraz mamy Neronów tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość rokkie napisał:

tak jest jak ktoś ma brak mózgu i nie potrafi myśleć samodzielnie, ale tacy też potrzebni, więc nie smutaj, jesteś przydatnym i dochodowym niewolnikiem

Neronie i tak życia chrześcijaninowi nie oszczędzisz. Von!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXX

Religia to opium dla niezbyt rozgarniętych ludzi, a kościół katolicki to organizacja przestępcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolom
6 minut temu, Gość gość napisał:

głupiec z ciebie, żałosny do tego!

moge ci pokazać drzwi, ale sam musisz przez nie przejść albo dalej wierzyć w bajki, trudny wybór gdy od niemowlaka starzy cie po kościołach ciągali, niewielu uda się uratować z pudełkowej mentalności, widocznie się nie nadajesz aby zobaczyć prawde, więc tkwij w swojej "prawdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość XXXXXXX napisał:

Religia to opium dla niezbyt rozgarniętych ludzi, a kościół katolicki to organizacja przestępcza.

Nadejdzie taka godzina, godzina, w której za wszystko odpowiecie. Czytajcie Biblię. Tam są wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolom
3 minuty temu, Gość XXXXXXX napisał:

Religia to opium dla niezbyt rozgarniętych ludzi, a kościół katolicki to organizacja przestępcza.

To nic innego niż mafia połączona z manipulacją psychiczną, bardzo niebezpieczna kombinacja która zawładneła umysłami milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość zolom napisał:

To nic innego niż mafia połączona z manipulacją psychiczną, bardzo niebezpieczna kombinacja która zawładneła umysłami milionów.

I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Nadejdzie taka godzina, godzina, w której za wszystko odpowiecie. Czytajcie Biblię. Tam są wszystkie odpowiedzi. 

Nie strasz, nie strasz bo się zes rasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Judasz tez był chrześcijaninem i do tego apostolem. Przecież większość ludzi idzie do piekła jak mówiła siostra Faustyna, więc to nie jest takie proste, pójdę na mszę, wszyscy będą mnie widzieć w kościele. Jak ktoś nie żyje według przykazań to powinien wiedzieć co go czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×