Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa powiedziała że jestem roszczeniowa bo wypomniałam jej że jej córka dostała pieniądze i auto a my gdziezdzimy sie u niej i dostamie po smierci ten dom i ziemie

Polecane posty

Gość gość

Powiedziałam jej ze jest niesprawiedliwa i że jeżeli ja mam czekać do jej smierci to wole czekać u moich rodziców - a ona na to "Droga wolna. Won". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i oczywiście dalej tam siedzisz? japę do paplania masz, ale zarobić na własne lokum to już braknie sił? 

oby to było prowo

w jakim świecie my żyjemy? 

i jeszcze jedno: to teściowej sprawa, co robi z pieniędzmi! Ty jesteś tylko przybłędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Macie już zapisany ten dom? Jak nie to guzik dostaniecie bo po śmierci siostra dostanie połowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.01.2020 o 13:32, Gość gość napisał:

Powiedziałam jej ze jest niesprawiedliwa i że jeżeli ja mam czekać do jej smierci to wole czekać u moich rodziców - a ona na to "Droga wolna. Won". 

dobrze ci powiedziała. Jak ci czegoś brakuje to się weź za robotę i sobie zapracuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość gość napisał:

i oczywiście dalej tam siedzisz? japę do paplania masz, ale zarobić na własne lokum to już braknie sił? 

oby to było prowo

w jakim świecie my żyjemy? 

i jeszcze jedno: to teściowej sprawa, co robi z pieniędzmi! Ty jesteś tylko przybłędą.

To niech kiedyś podcieranie doopska niedołężnej starej baby sprawą jej córki, a nie "przybłędy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już widzę jak taka synowa podcierałaby tyłek teściowej!

Ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Już widzę jak taka synowa podcierałaby tyłek teściowej!

Ha ha ha ha!

Niejeden temat tu był o zajmowaniu się teściową przez tę "przybłędę" synową, bo własne dzieci się na nią wypięły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat był nie raz, ale dotyczył tego co będzie w przyszłości, nikt tu nie pisał że teraz podciera tyłek niezależnej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×