Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarszaSiostta

Ogromny dylemat - ciąża siostry

Polecane posty

Gość StarszaSiostta

Siostra wpadła, ale zdecydowała się dziecko urodzić. Nawet ma przebłysk żeby je zostawić, bo jest „ciekawa jak będzie dorastać” natomiast warunek postawiła jasny, albo ja je adoptuje i będzie moje, albo Ona je zostawi w szpitalu. Wiem, że jako niepełnoletnia osoba to jej opiekun prawny przejmuje opieke i sama nie może się zrzec. Mój mąż jest przeciwny temu rozwiązaniu, a ja sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no to nieźle cię gówniara zaszantażowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gdzie wasi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mąż ma rację, bo skończy się na tym, że siostra podrzuci ci dziecko jak kukułcze jajo, ale nie zniknie z jego życia. A jeszcze jej się pewnie wydaje, że jak się jej odwidzi, to po prostu oddasz jej dzieciaka i tyle. W rezultacie będziesz jedynie opiekunką, bo ona nadal się będzie uważała za matkę, a dziecko będzie znało prawdę i będzie żyło w jakiejś komunie. Nawet jeśli w papierach będzie inaczej, to taka będzie rzeczywistość. Chory układ dla wszystkich, dla dziecka również. Do tego całe życie będziesz się czuła odpowiedzialna za gówniarę, i będziesz ponosiła konsekwencje jej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Jest dużo rodzin które marzą o dziecku a nie mogą mieć, oddajcie bo wy się uszczęśliwianie na siłę a inni naprawdę. Siostra ma racje niech odda rodzinie która pragnie dziecka. Zrobi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.01.2020 o 14:13, Gość StarszaSiostta napisał:

Siostra wpadła, ale zdecydowała się dziecko urodzić. Nawet ma przebłysk żeby je zostawić, bo jest „ciekawa jak będzie dorastać” natomiast warunek postawiła jasny, albo ja je adoptuje i będzie moje, albo Ona je zostawi w szpitalu. Wiem, że jako niepełnoletnia osoba to jej opiekun prawny przejmuje opieke i sama nie może się zrzec. Mój mąż jest przeciwny temu rozwiązaniu, a ja sama nie wiem.

Nie uważasz, że siostra zwyczajnie stosuje wobec Ciebie szantaż emocjonalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×