Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julitka978

Które usg ma usg ma znaczenie?

Polecane posty

Gość Julitka978

Kochane. Od razu wale prosto z mostu. Miałam dwóch partnerów. Ten z którym jestem obecnie ma wątpliwości czy to z nim jestem w ciazy.

Jak to facet..zobaczył usg z 12,tygodnia gdzie z OM wyszło 12w0d a z usg 12w6d. Nie zgadza mu się że dziecko jest o tydzień większe. On tego nie rozumie. Zarzuca mi że może to dziecko z poczęcia przed miesiączka. Cykle mam krótkie 26 dni, owy była pewnie wcześniej l, poza tym aparaty nie są dokładne. On gdzieś wyczytałem usg podaje od zapłodnienia i mam kłopot...

Usg miałam po skończeniu 5 ty, 8 tyg, 12 tyg i 16 tyg. Ta różnica rośnie. Które usg jest ważne dla określenia daty porodu?  Rozumiem że aparat usg vbierze pod uwage średni cykl 28 dniowy i zakłada że owulacji jest 14 dni przed miesiączka. Więc najlepiej żeby te daty się pokrywaja z usg. Na dzień dzisiejszy dziecko jest tydzień większe, on twierdz że starsze.... 

Które usg?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Te z 8 tygodnia w twoim przypadku bedzie najdokladniejsze. Pytanie zasadnicze: czy bylas w lozku z tym drugim facetem po swojej ostatniej miesiaczce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Tak w ogole to nie jest mozliwe zeby do zaplodnienia doszlo na 6 dni przed miesiaczka. Jesli dostalas normalna miesiaczke (czerwona krew, normalna dla ciebie dlugosc i obfitosc) to znaczy ze do zadnego zaplodnienia przed miesiaczka nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka978
 

Te z 8 tygodnia w twoim przypadku bedzie najdokladniejsze. Pytanie zasadnicze: czy bylas w lozku z tym drugim facetem po swojej ostatniej miesiaczce. 

Tak byłam z tym drugim facetem w lozku po miesiączce wiec krwawienie miałam, ale już sama zglupialam. Ta różnica rośnie. Są zaczęłam się zastanawiać czy usg nie pokazuje daty poczęcia...

No ale jak koleżanka pisze... 

6 dni przed miesiączka nie jest chyba możliwe zapłodnienie, nawet jeśli krwawi wystąpiło. Prawda?  Nawet przy krótkich cyklach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka978
 

Tak byłam z tym drugim facetem w lozku po miesiączce wiec krwawienie miałam, ale już sama zglupialam. Ta różnica rośnie. Są zaczęłam się zastanawiać czy usg nie pokazuje daty poczęcia...

No ale jak koleżanka pisze... 

6 dni przed miesiączka nie jest chyba możliwe zapłodnienie, nawet jeśli krwawi wystąpiło. Prawda?  Nawet przy krótkich cyklach. 

Jak stosunek był 5.10 to zapłodnienie nie mogło być 24.10 tj na 6 dni przed krwawieniem. 

Jeśli kochałam się 5.10 to ile mogą żyć plemniki? Kiedy "najpóźniej" mogłam zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

3.II - Imieniny: Uniesławy, Unisławy, Uniemysła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrobisz test DNA i będziecie wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak stosunek był 5.10 to zapłodnienie nie mogło być 24.10 tj na 6 dni przed krwawieniem. 

Jeśli kochałam się 5.10 to ile mogą żyć plemniki? Kiedy "najpóźniej" mogłam zajść?

Dziecko jest jego. Ja miałam in vitro, wiem z kim, wiem nawet o której godzinie zaplodniono jajo, a na usg córka starsza od początku o kilka dni i ta różnica też rosła, urosla do 11 dni między zapłodnieniem a wskazaniem na usg, z usg dziecko starsze. Urodziłam sporą dziewczynkę i to cały sekret różnicy, była duża i tyle. Wiek ciąży to nic innego jak wielkość jaja, a potem dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak stosunek był 5.10 to zapłodnienie nie mogło być 24.10 tj na 6 dni przed krwawieniem. 

Jeśli kochałam się 5.10 to ile mogą żyć plemniki? Kiedy "najpóźniej" mogłam zajść?

Dziecko jest jego. Ja miałam in vitro, wiem z kim, wiem nawet o której godzinie zaplodniono jajo, a na usg córka starsza od początku o kilka dni i ta różnica też rosła, urosla do 11 dni między zapłodnieniem a wskazaniem na usg, z usg dziecko starsze. Urodziłam sporą dziewczynkę i to cały sekret różnicy, była duża i tyle. Wiek ciąży to nic innego jak wielkość jaja, a potem dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×