Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beznicku0123986

problemy z przybraniem wagi

Polecane posty

Witam mam 18lat 190 i wazę ok. 55kg od bardzo dawna mam problemy z waga mianowicie nie potrafie przytyć.. Próbowałem różnymi sposobami łyżki oleju dziennie tluste potrawy smażone itd itd.. lecz nic nie pomagało z powodu bardzo szybkiej przemiany materii.. Czy moze macie jakies porady co do przytycia. Siłownia odpada z powodu braku czasu.. ale moze jakies odżywki na mase tłuszczowa zapraszam do dyskusji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Zrób badanie krwi na pasożyty. Głównie na tasiemca. 

Jeśli nie chcesz robić testów to przelecz się profilaktycznie na pasożyty - głównie na tasiemca. 

Najlepiej idź do lekarza.

 

pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Możesz spróbować z dietą wg grupy krwi jeść tzw. wysoko niewskazane produkty po których Twoja grupa krwi tyje. Dieta dr Adamo dzieli się na produkty:

- wysoko wskazane - na których się szybko chudnie 

- obojętne - na których się nie tyje i nie chudnie, chyba, że w dużych ilościach je się zjada

- wysoko niewskazane - na których się tyje nawet w małych ilościach bo organizm je od razu odkłada

Tylko uwaga - mieszaj z tymi obojętynymi je żebyś nie czuł się po nich ociężały 

Aha... I jedz dużo węglowodanów tj. ziemniaki, kasze, kluski, pierogi, bułki, drożdżówki, pączki najlepiej na słodko. 

Na mięśnie polecam Ci włączyć youtub z filmikiam i ćwiczyć najlepiej z gumami oporowymi w zaciszu domu na rozrost mięsni działają lepiej niż siłownia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×