Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 obserwator

Osoby ktore uzywaja roznych recznikow do roznych czesci ciala, to pretensjonalna burzuazja, tez tak uwazacie?

Polecane posty

Go艣膰 obserwator

ja uzywam standardowo jednego duzego recznika, ktory wisi nad wanna i zmieniam go srednio co 4-5 dni
馃槂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dr.f

Nie wyobra偶am sobie wytrze膰 twarzy r臋cznikiem do st贸p . Nawet moja babcia ze wsi, wiele lat temu mia艂a inny r臋cznik do cia艂a a inny do st贸p.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Dr.f napisa艂:

Nie wyobra偶am sobie wytrze膰 twarzy r臋cznikiem do st贸p . Nawet moja babcia ze wsi, wiele lat temu mia艂a inny r臋cznik do cia艂a a inny do st贸p.聽

Prawie ka偶dy tak ma ale na dobr膮 spraw臋 nogi masz czyste jak wychodzisz umyty. Chyba 偶e twarz myjesz w innej turze bez cia艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Mi by艂oby nawet nie wygodnie. Jak wychodz臋 z wanny to wycieram twarz i owijam ma艂ym r臋cznikiem w艂osy. Reszt臋 cia艂a wycieram du偶ym, przynajmniej z w艂os贸w mi nie kapie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ma艂ym to chyba facet.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

jestem drobna i nie mam du偶ej g艂owy, wi臋c ma艂ym daj臋 rad臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ja te偶 nie mam wielkiej a musz臋 wielki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leka

Mamy ma艂e r臋czniki przy umywalce w wazience do twarzy, du偶e przy wannie/prysznicu do cia艂a. Przychodze z pracy, robie demakija偶, myje twarz i wycieram recznikiem do twarzy. Wieczorem wchodz臋 pod prysznic i wycieram sie duzym recznikiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elop

Bo sprawdze recznik twojen zony

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jak kiedy艣 z艂apiesz grzyba od panny bez burzuazyjnych przes膮d贸w,kt贸ra si臋 tam te偶 wyciera tym samym r臋cznikiem to docenisz聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czyscioch

Ja mam r臋cznik do w艂os贸w, r臋cznik do cia艂a, r臋cznik do pupy, r臋cznik do st贸p i r臋cznik do r膮k, razem mam 5 osobnych r臋cznik贸w do ka偶dej cz臋艣ci cia艂a 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
4 godziny temu, Go艣膰 Czyscioch napisa艂:

Ja mam r臋cznik do w艂os贸w, r臋cznik do cia艂a, r臋cznik do pupy, r臋cznik do st贸p i r臋cznik do r膮k, razem mam 5 osobnych r臋cznik贸w do ka偶dej cz臋艣ci cia艂a 馃榿

to jak bys miala/mial 4 osobowa rodzine, to mielibyscie 20 lub 15 roznych recznikow? gdzie by one wisialy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
7 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Jak kiedy艣 z艂apiesz grzyba od panny bez burzuazyjnych przes膮d贸w,kt贸ra si臋 tam te偶 wyciera tym samym r臋cznikiem to docenisz聽

Ale jeste艣 g艂upi, wystarczy ,偶e si臋 prze艣pisz i z艂apiesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

TA NO JA TE UZYWAM JEDNOGO DO WSZYSTKIE KATOLE TYLKO ZMIENIAJA RECZNIK DO GENITALIOW I TWARZY BO JAK NIE ZMIENIA TO CUDZOLOZA Z SAMYM SOBA I MAJA GRZECH聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 padne

Czysty r臋cznik zaczynasz wyciera膰 g艂ow臋 a偶 po stopy, wrzucasz r臋cznik do prania , pralki, w czym macie problem?

Do r膮k i twarzy, dzienny osobny, pachn膮cy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×