Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwator

Osoby ktore uzywaja roznych recznikow do roznych czesci ciala, to pretensjonalna burzuazja, tez tak uwazacie?

Polecane posty

Gość obserwator

ja uzywam standardowo jednego duzego recznika, ktory wisi nad wanna i zmieniam go srednio co 4-5 dni
😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.f

Nie wyobrażam sobie wytrzeć twarzy ręcznikiem do stóp . Nawet moja babcia ze wsi, wiele lat temu miała inny ręcznik do ciała a inny do stóp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Dr.f napisał:

Nie wyobrażam sobie wytrzeć twarzy ręcznikiem do stóp . Nawet moja babcia ze wsi, wiele lat temu miała inny ręcznik do ciała a inny do stóp. 

Prawie każdy tak ma ale na dobrą sprawę nogi masz czyste jak wychodzisz umyty. Chyba że twarz myjesz w innej turze bez ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi byłoby nawet nie wygodnie. Jak wychodzę z wanny to wycieram twarz i owijam małym ręcznikiem włosy. Resztę ciała wycieram dużym, przynajmniej z włosów mi nie kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Małym to chyba facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jestem drobna i nie mam dużej głowy, więc małym daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też nie mam wielkiej a muszę wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leka

Mamy małe ręczniki przy umywalce w wazience do twarzy, duże przy wannie/prysznicu do ciała. Przychodze z pracy, robie demakijaż, myje twarz i wycieram recznikiem do twarzy. Wieczorem wchodzę pod prysznic i wycieram sie duzym recznikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elop

Bo sprawdze recznik twojen zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak kiedyś złapiesz grzyba od panny bez burzuazyjnych przesądów,która się tam też wyciera tym samym ręcznikiem to docenisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyscioch

Ja mam ręcznik do włosów, ręcznik do ciała, ręcznik do pupy, ręcznik do stóp i ręcznik do rąk, razem mam 5 osobnych ręczników do każdej części ciała 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Czyscioch napisał:

Ja mam ręcznik do włosów, ręcznik do ciała, ręcznik do pupy, ręcznik do stóp i ręcznik do rąk, razem mam 5 osobnych ręczników do każdej części ciała 😁

to jak bys miala/mial 4 osobowa rodzine, to mielibyscie 20 lub 15 roznych recznikow? gdzie by one wisialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak kiedyś złapiesz grzyba od panny bez burzuazyjnych przesądów,która się tam też wyciera tym samym ręcznikiem to docenisz 

Ale jesteś głupi, wystarczy ,że się prześpisz i złapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

TA NO JA TE UZYWAM JEDNOGO DO WSZYSTKIE KATOLE TYLKO ZMIENIAJA RECZNIK DO GENITALIOW I TWARZY BO JAK NIE ZMIENIA TO CUDZOLOZA Z SAMYM SOBA I MAJA GRZECH 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padne

Czysty ręcznik zaczynasz wycierać głowę aż po stopy, wrzucasz ręcznik do prania , pralki, w czym macie problem?

Do rąk i twarzy, dzienny osobny, pachnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×